2. Trimesterde mide bulantisi

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kizla 5. Ayimi bugün bitirdim 3,4 günden beri hafif hafif mide bulantilarim olmaya başladik iştahsizlik var bide, üçüncü aydan sonra hiç olmamişti,çevremdeki arkadaşlar bebeğimin saçlari uzamaya başladiği için oluyodur dediler bunun doğruluk payi nedir,veya bu bulantilar normalmi sizce kizlar.

Canım içinin rahat etmesini istiyorsan nette hamilelik dönemlerinin uzmana tarafından anlatıldıgı bir site var ona gir derim. Doktor orda böle bişeyden bahsetmişti hatta halk arasında bunun bebegin sacının uzaması olarak tabir edildigini de sölemişti ama öle bişey yokmus canım. istersen izle cok güzel anlatıyor bebegin gelişimini.

aynı durum bendede söz konusu...ilk aylar her sabah mide bulantısıyla uyanıyordum sonraları azaldı ama bendede son 1 haftadır filan bulantılar oluyo...nedenini bende bilmiyorum..

Mide bulantılarım 2.5 aylıkken kesildi canım, şimdi 25. haftamdayım bir haftadan beri hafif hafif mide bulantısı oluyor. Bebeğin saçları olduğu için mide bulanırmış inanışı büyük bir hurafeymiş, mide bulantısının en olası sebebi büyüyen rahmin mideye doğru yaptığı baskı, bebişin büyüyor artık annesi.

X