Pasta dekorasyonu

agresifleşmedim canım sen çok iğneli sözler yazmışın üstelik kırmızı renge boyayıp açıklama yapma gereği duydum hepsi bu sakin bi insanım ben =)

agresifleşmedim canım sen çok iğneli sözler yazmışın üstelik kırmızı renge boyayıp açıklama yapma gereği duydum hepsi bu sakin bi insanım ben =)

kardeşim için alelacele yaptığım doğum günü pastası =) çok basit bişey oldu ama 1 saatte ancak bu kadar yapabildim

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benim de çok merakım var bu tür süslemelere

bu da pastanın içi
çilekli

ayy talin ne güzel şeyler yapmışsınızzz...bisküviler pastalar..yiyesim geldi yaa =)

arkadaşlar çok güzeller bende böyle şeylere bayılıyorum ya pandispanya ölçülerinizi ve tariflerinizi yazarmısınız ben beceremiyorum fırından çıkınca sönüyo hamuru sıvımı olması lazım katımı aydınlatırmısınız

sbnmfrh ne cabuk cıraktan ustaya donmussun bakıyorum da :) ellerıne saglık. bır basladınmı hep yapmak ıstıyorsun degılmı :KK70:
talin senın cupcakelere bayıldımmmmmmm. ellerıne saglık. hepsı harıka gorunuyor. ozellıkle buyuk cupcake cok gercekcı. onun ıcın wılton`dan buyuk cupcake kalıbımı kullandın yoksa kendınmı kestın?

sbnmfrh ne cabuk cıraktan ustaya donmussun bakıyorum da :) ellerıne saglık. bır basladınmı hep yapmak ıstıyorsun degılmı :KK70:
talin senın cupcakelere bayıldımmmmmmm. ellerıne saglık. hepsı harıka gorunuyor. ozellıkle buyuk cupcake cok gercekcı. onun ıcın wılton`dan buyuk cupcake kalıbımı kullandın yoksa kendınmı kestın?

teşekkür ederim canım
evet wiltonun dev cupcake kalıbıyla yaptım:1rolleyes:
gerçekten çok gerçekciler
a.s.

kızlar ellerinize sağlık.hepsi gerçekten harika görünüyo yalnız benim merak ettiğim şey bunları servis yaparken zor olmuyomu?yani mesela o beyaz doğumgünü pastası veya üzerinde çalı çırpı olan kuşlu pasta keserken parçalanma falan olmadı mı?o beyaz malzeme sert mi yoksa yumuşak mı?sbnmfrh servis aşaması tecrübelrinide alabilirmiyiz :)

kızlar işte yeni keklerim

kek tarifi

bu kekin parçaları ayrı ayrı
12 dilim var toplamda
üstlerini kendim süsledim

bu da kelebek şeklinde
yine 12 parçadan oluşuyor

kalıbı da bu

bu da trenli olanın kalıbı kızlar
nasıl sizce

ben bu keklere ve kalıplara bayıldım.tum kalıpların bozulma kırılma derdı oluyor bunlar cok daha pratık gorunuyorlar.kek kalıpları sanırım sılıkon. pekı keklerı satıyormusun yoksa sadece aıle arasındamı yapıyorsun?ellerıne saglık :)

kekleri satmıyorum canım
kalıpları satıyordum sadece.onlardan da elimde çok az kaldı zaten.artık bıraktım
ama çok kullanışlı ve pratikler gerçekten de
beğenmenize sevindim
teşekkürler

hadı hanımlar baska pasta yapanlar yokmu??????? bakın yavas y avas marıfetlıler ortaya dokuluyor. ben su anda turkıyede oldugum ıcın bırsey yapamıyorum butun malzemelerım evde :KK43: ama gıder gıtmez yenı bır dızayn ustunde calısıcagım. tabıkı burayada yollarım. herkese ıyı gunler :)))

X