Cilt Bakımı Ürünleri Imex Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Bende dün İmex sabun aldım. Sabah akşam mı yüz sabunlanmalı??
Dün akşam sabunladım, cildi kurutmaz diyor ama cildimde kuruluk hissettim ben :uhm:
Bir süre kullanayım bakalım sonucu burayada yazarım...
Bu arada imex kremini de kullanıyorum... Bildiğim kadarıyla tüm yüze asla sürülmemeli sadece sivilcenin üzerine ve güneşe çıkılmamalı diye biliyorum... Dikkatli olun derim...
En iyisi gece yatarken sürmek...
Bide tvde bi doktor söylemiş ergenlik döneminde sivilce çıkmasa bile ileriki yaşlarda mutlaka çıkıyomuş :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canim sabah aksam kullan.hatta sivilceli bölgelerde yikamadan biraz beklet.yikadiktan sonra üzerinr su bazli nemlendirici kullan.nede olsa sabun illaki kurutma yapabiliyor.unutmaki kurumus ve tahris olmus ciltte daha fazla sivilce olabiliyor canim .umarim yardimci olmusumdur.

evet canim sabah aksam kullan.hatta sivilceli bölgelerde yikamadan biraz beklet.yikadiktan sonra üzerinr su bazli nemlendirici kullan.nede olsa sabun illaki kurutma yapabiliyor.unutmaki kurumus ve tahris olmus ciltte daha fazla sivilce olabiliyor canim .umarim yardimci olmusumdur.

Teşekkür ederim...
Bide ilk 2 ay çok faydasını gördüğünüzü yazmışsınız...
Sivilce yoğunluğunuz ne derecedeydi nasıldı sivilceleriniz? Ve kullandıktan sonra nasıl oldular? :uhm:
Cevaplarsanız sevinirim a.s

benim sadece cene ve kulak hizalarina uzanan yerlerde oluyordu.ama öyleki biri gecmeden bir digeri artik delirmek üzereydim.inatla ve sabirla sabah aksam yikadim ancak iki ay faydasini görebildim.daha sonra geri tekrarladi yani dedigim gibi uzun vadeli birsey degil.su an isotrexin kullaniyorum sadece geceleri ama temizlik icin imexe devam.sivilce tedavisinde sabunun yaninda ek krem ilac vs muhakkak kullanilmali canim.

benim sadece cene ve kulak hizalarina uzanan yerlerde oluyordu.ama öyleki biri gecmeden bir digeri artik delirmek üzereydim.inatla ve sabirla sabah aksam yikadim ancak iki ay faydasini görebildim.daha sonra geri tekrarladi yani dedigim gibi uzun vadeli birsey degil.su an isotrexin kullaniyorum sadece geceleri ama temizlik icin imexe devam.sivilce tedavisinde sabunun yaninda ek krem ilac vs muhakkak kullanilmali canim.
Teşekkür ederim tekrar bilgilendirdiğin için...
Az önce yıkadım, ya gerçekten acayip kurutuyo böyle pul pul olmuş özellikle alın bölgem... Diğer bölgelerde yok öyle o derece pul pul kuruyup soyulma...
Acaba alnımı yıkamasam mı ki diye düşünüyorum bu sabunla :uhm:
Ne yapacağımı gerçeken şaşırdım :1no2:
Neyse bir süre daha kullanıyım daha dün bir bugün iki oldu kullanalı... Sabrediyim bakalım ne olucak...

mrb bnde imex merhem kullanıorum acaba sabununudamı alsam?yüzüme çok fazla kimyasal kullanmak istemiorum hergün stives yüz temizleme jeli kullanıorum acaba onun dışında bide imex sabun kullansam kötümü olur o zaman yüz temizleme jelini bırakmalımıyım??

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum yüzümde tek tük sivilceler çıkıyor ama korkuyorum yüzümü bozrım diye daha ergenlikteyim

arkadaşlar ya bu ımex kremle ımex merhem farklı galiba. ben de bugün doktora gittim,ımex krem yazdırmak için. receteye krem olarak yazdı, ama eczacı ımex merhem vermiş. Evde acıp baktığımda öyle fondöten gibi kapatıcı bi özelliği yok.. sıvı seffaf bişey ama ben kapatıcı olandan istiyodum:KK43:( yoksa ımexin yapısı mı değişti anlamadım:S bilen varsa cvbınız bekliyorum..

Teşekkür ederim tekrar bilgilendirdiğin için...
Az önce yıkadım, ya gerçekten acayip kurutuyo böyle pul pul olmuş özellikle alın bölgem... Diğer bölgelerde yok öyle o derece pul pul kuruyup soyulma...
Acaba alnımı yıkamasam mı ki diye düşünüyorum bu sabunla :uhm:
Ne yapacağımı gerçeken şaşırdım :1no2:
Neyse bir süre daha kullanıyım daha dün bir bugün iki oldu kullanalı... Sabrediyim bakalım ne olucak...

arkdslr soyuyo ve pul pul dökülüyo demişsiniz..zatn sivilce ve izlerin geçmesi için soyulması lazm cildin.bırakın soyulsun.soyulsunki alttan taze yeni deri oluşsun...

ben de sabununu aldım
bugün ilk defa kullandım
yüzü bebeksi yapıyor cilt geriliyor
çenemde 1-2 sivilce vardı o yüzden günlük kullanım için bi eczacı arkadaş tavsiye etti
umarım uzun vadede de olsa faydasını görürüm

imexi ben de tavsiye ediyorum.. cildin yağ dengesini sağlıyor ve normal sabunlar gibi kurutmuyor.. cildimin bu kadar pürüzsüz olabileceğine inanmazdm, taa ki imex sabunu kullanana kadar =)

günlük cilt temizliğim için aldım.. hem kozmetik ürünlerden fiyatı da uygun hem de cildime gayet iyi geldi. akneye yatkın cildim. şimdilik gayet memnunum. tavsiyeniz için çok çok teşkürler..

bayanlar ben de sizden gelen tavsiyeler üzerine bugün imex sabun ve merhemini alıcam umarım işe yarar eczacı arkadaşım var gayet etkili ürünler dedi sonuçlatrı yazarım

cnm ben baktım ama sadece merhemini bulabildim ve merhemi fondöten rengindeydi yani kremini bilmiyorum tabi

bana da dün doktor önerdi cildim çok yağlanıyor onun için.
zaten imex merhemim vardı o da iyi geliyor gibi.
ama imex sabunu bugün aldım,18.50 tl akannehir
o kadar para verdim,inşallah işe yarar yani.
yağ dengesini düzenler filan yazıyor üstünde,sivilceleri de geçirsin de yani inşallah işe yarar :Saruboceq:

arkadaşlar bu imex sabun tek çeşit mi?tüm ciltler için mi yani

imex sabun çok kurutuyor bayanlar.. sivilceler için cildin yenilenmesi gerek evet ama bu sabun bazı ciltleri pul pul döküyor nemsiz bırakıyor. ille kullanacaksanız çok etkili bir nemlendirici kullanın, yoksa cildiniz nemsizlikten daha fazla sebum salgılar ve yağlanıp sivilceye daha müsait hale gelir. bende böyle olmuştu mesela..

kızlar ımex krem ve ımex sabundan sıkayetcı olan var mı:,?
cıddı anlamda yorum beklıyorum kuruma yapar demıssınız e benım cıldım zaten kuru o zaman dah beter olmasından korkuyorum ama aynı zaamanda sıvılcelerden de cok sıkayetcıyım
bazıları cınko ıcerıklı kremlerı onerıyorlar lutfen bı akıl verın

walla bu zamana kadar kullandığım en iyi sabun İmex sabun diyebilirim. Çok memnunum ben hihoyyyta.s.

X