Konya

normal dogum ıstıyorum bı de bayan olsun ıstıyorum..alı samı gurbuz u dedıler kadından vazgecıp gıtsemmı dıye dusundum ama hala karar veremedım

bende sadece 1 yerden duydum o adamı ama başka hiç kimse bilmiyor. eğer bayan istiyorsa sana önerim çok olur vakıf hastanesinde sanırım jülideydi bi bayan doktor varmış o iyimiş. özel selçuklu hastanesinde güler hanım var o da çok iyi bir doktormuş. başka bayanlarda duydum da onlarıda az kişiden duyduğum için unuttum. bunları değerlendirebilirsin. bir de tıp fakültesinde metin çapar varmış oda iyiymiş fakat hastası çok olduğu için çok fazla ilgilenmiyormuş bak ilerledikçe anlayacaksın soktorların ilgi göstermesi çok önemli hamilelikte daha aklıma geldikçe yazarım bu arada benim doktorum bunlardan hiçbiri değil çünkü ben sezaryen istiyorm benimki hikmet bey

Merhaba,
Ilk dogumumu Konya'da Buyuksehir Hastanesi'nde yaptim. Dogumuma Ayse Hanim girdi. Ben kontrollerimi Ankara'da olmustum. Ayse Hanim'in hastanede odasi cok kalabalik oluyor. Ayni anda 3 hastayi birden dinliyor. Dogumumda herhangi bir sIkIntI yasamadim. Normal dogumdu (epiduralsiz). Doktor, hemsireler, ebeler hepsi guleryuzlu ve tecrubeliydi. Sanirim 6 kisi birden dogumumda hazir bulundular.

dogum hastenesınde kı ayfer balaya gıttım ama sadece ılk tahlıl ve ultrasyon ıcın ama o da soyledı bana gıttın doktora soyle muhakkkak dıye o aklımda zaten

bende selçukluya gidiyorum doktorum nil hanım. çokta memnunum artık alıştık birbirimize..
güler hanıma mecburiyetten 1 kere gittim. sol tarafımda kist vardı ve hamileyim hemen açık ameliyat etmek istedi. eşim razı olmadı.1 hafta sonra kendi doktoruma gittim (nil hanım) ameliyata gerek olmadığını söyledi. ve şuanda kistim yok olmuş.
doğum ücertleride uygun sezeryan :400 ytl

bende selçukluya gidiyorum doktorum nil hanım. çokta memnunum artık alıştık birbirimize..
güler hanıma mecburiyetten 1 kere gittim. sol tarafımda kist vardı ve hamileyim hemen açık ameliyat etmek istedi. eşim razı olmadı.1 hafta sonra kendi doktoruma gittim (nil hanım) ameliyata gerek olmadığını söyledi. ve şuanda kistim yok olmuş.
doğum ücertleride uygun sezeryan :400 ytl

sen ne kadarlık hamilesin?

15+2 ikiz bebek bekliyorum canım..

eğer bana sorduysan İNCİ MERCAN.. hastaneye gidiyorum..

evet arkadasım sana sormustum.. muayenehanesınde gıtmek gerekıyomu özel hastası olmak için ondan merak etttım.. ıkızın var ha ne guzel allah sag salım dunyaya getırmenı nasıp etsın

evet canım benim yaramazlar sabredebilirlerse 15 şubatta inşallah..

ama ikiz oldukları için erken olma ihtimali fazla yani ocağa kayabilirsin... benimde doğum ocakta olacak...

peki sana bir soru muhtemelen sezaryen olacaksın ve sezaryende bayan doktora güvenebiliyormusun?

X