Kan Testi yaptırdım...

GxoxkNur2006

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
114
1
Kızlar sat 24 Temmuz. Yumurtlama günümün 15 ve ya 16 Ağustos olduğunu düşünüyorum.Beyaz sıvı o tarihte geçmişti.Ben genelde 32-33 günde adet olurum.Dayanamayıp 19 Ağustos ta kan testi yaptırdım ama sonuç 0.1 çıktı ve hamile olmadığımı düşünüyorum ama içime kurt düştü acaba erken mi yaptırdım diye?Kanda en erken ne zaman çıkar gebelik?

eğer yumurtlaman 15-16 ağustosda olduğuna eminsen çooooooooooooooooooooook erken yaptırmışsın. bazen adete 5-6 gün kala sonuç alınabiliniyor ama o bile erken :nazar:

Bu ay farklı belirtiler yaşadım,mesala göğüslerim acırdı ama yanlardan sancı şeklinde ağrı yapmazdı, adet olacağıma iki üç gün varken sürekli karın ağrısı çekerdim ama bu sefer batma oluyor ve daha sonra geçiyor, bir de gece tuvalete kalktığımda idrardan sonra karnıma çok kötü ağrı saplandı.

7 aydır korunmuyoruz ilk defa belirtiler farklı olunca kan testi yaptırayım dedim.Hemen çıkar zannediyordum ben yanlış biliyormuşum demek ki.Hepimiz hakkında hayırlısı olur inşaallah...Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin isteyen herkese...

bu aciliyet niye canım benim sabırlı ol eminim sende bi gün hamile kalıcaksın hem adet gününü beklemek daha heyecan verici oluyo bence

bencede adeti beklemek en güzeli.bende haftasonu hasta olmam lazım.ama inşallah olmam.buda bizim ilk denememiz.

bende heyecanla bekleyenlerdenim son 4 günüm ne zormuş yaa :KK43: Allah isteyen herkese versin inşallah :)

koza_81 demek sende 4 gün sonra adet olucan.yani inşallah olmazsında.evet beklemek çok gıcık.bende öyle akşamı ve yarını bekliyorum.inşallah bende olmam. siniz kaçıncı denemeniz?

göknur yazdıklarını okuyunca ben yazdım sandım aynı adet günümüz yumurtlama günümüzde aynı adetim gecikti belirtiler aynı yanlarım ağrıdı adet sancısı gibi değil farklıydı test aldım pozitif çıktı hemen kan testi yaptırdım 0,15 çıktı ve ertesi gün adet oldum bende şu anda düşünüyorum hamileyim üstüne adet gördüm kan testini erken yaptırdığım için negatif çıktı yada hamile değilim kan testi doğru diye düşünüp duruyorum her ihtimal var gibi

Arkadaşlar buraya sonucu yazmayı unutmuşum evet hamileymişim!...İlk kan testini erken yaptırmışım.27 Ağustos ta idrar testi yapmıştım silik çizgi çıkmıştı. 29 Ağustos'ta doktordan öğrendim.5+1 im. Hatta bu gün keseyi bile gördük :)) Allah isteyen herkese nasip etsin...

Bu arada ben de 1 hafta geç yumurtlama olmuş yani doktorda öyle dedi.Ben de ovulasyon testlerinden biliyordum zaten .Ultrasonda ki kesenin büklüğüne göre 5/1 im.

hadi gözün aydın bebişin seni şaşrtmış allah analı babalı büyütsün
hayırlısıyla doğsun inş.

X