Çok acil erken gebelik testime bakabilir misinizz

turuncuemoji

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
111
24
26
Merhaba. Son adet tarihimiz 17-23 kasım haftasıydı. Yumurtlama haftasında 2 tane korunmasız ilişkim oldu. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 kasım ve 2 aralık. Neyse 14 aralıkta regl olmam gerekirken olmadım ve koştur koştur hastaneye gittim kan verdim değerim negatif çıktı. Bugün 19 aralık hala regl olmadım tam 5 gün geciktim. Miratech erken gebelik testi aldım bu sefer sonuç bu. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Eklentiler

• IMG_2065.jpeg
    IMG_2065.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 720
Merhaba. Son adet tarihimiz 17-23 kasım haftasıydı. Yumurtlama haftasında 2 tane korunmasız ilişkim oldu. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 kasım ve 2 aralık. Neyse 14 aralıkta regl olmam gerekirken olmadım ve koştur koştur hastaneye gittim kan verdim değerim negatif çıktı. Bugün 19 aralık hala regl olmadım tam 5 gün geciktim. Miratech erken gebelik testi aldım bu sefer sonuç bu. Yorumlarınızı merak ediyorum.
Şimdi kan verseniz belli olur bu sefer ben çizgi görüyorum hemen çıktıysa

Hafif var bence testi yarın yine tekrarlayın varsa kan verin 🌸

10-15 dk geçmesine rağmen testin beyaz kısmının geneli pembemsi duruyor. Fazla idrarda bekletmiş olabilir misiniz? Genelde o pembelikler 10-15 dakikaya kadar gider ve beyaz kısım pembe kalmaz. Evet bir çizgi var gibi duruyor ama testteki fazlalık idrar pamuklar tarafından tam emilmediğinden sonuç şaibeli. Zaten adet olmuşsunuz. Belki kimyasal olmuş olabilir. Ya da fazla idrar sonucu böyle hatalı bir sonuç çıkmış olabilir.

Ben 52 günde bir adet görüyorum adet düzensizliği varken hamile kalınır mı bilmiyorum ben en son 1 Kasım'da adet gördüm
Ve 23 Aralıkta adet olmam gereken gündü olmadım adetim 5 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım testi 3 ocakta tekrar yapicam kan testi de vericem buna benzer bi durum yaşayan var mı

10gün adet gecikmesi 7. Günü kan verdim negatif bugün yaptim sizce varmi gec dollenmemi gozle gorunmuyor gibi ama siyah beyaz biraz var gibi
IMG20240101161128-01.jpeg

Merhaba sizce hamılemıyım reglime 1 hafta var sankı ıkıncı cızgı silik bana mı öyle geliyor ve sol kasıgım ağrıyor beyaz koyu akıntım var

Eklentiler

• 146d826e-d912-4f21-b758-2b72f115a571.jpeg
    146d826e-d912-4f21-b758-2b72f115a571.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 403
  • IMG_5815.jpeg
    IMG_5815.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 351
Merhaba sizce hamılemıyım reglime 1 hafta var sankı ıkıncı cızgı silik bana mı öyle geliyor ve sol kasıgım ağrıyor beyaz koyu akıntım var
Kanım test pozitif silik ama kaç dakikada çıktı o öenmli ilk 10 dakikada çıktıysa pozitif KAN verin 🌺

Kanım test pozitif silik ama kaç dakikada çıktı o öenmli ilk 10 dakikada çıktıysa pozitif KAN verin 🌺
İlk 10 dk çıktı dün gece yine erken gebelık testi yaptım çıkmadı bugünde önceden aldığım bır randevum var ona gıttım muayene etti rahmın ve yumurtalıkların ıyı hatta sağ yumurtan catlamıs dedı en sonlu bırlıktelıgım bu ayın 3

Kızlar benim sonucuma da bakar mısınız adet günüme 5 gün var

Eklentiler

• IMG_2219.jpeg
    IMG_2219.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 365
X