erken gebelik testi ne kadar güvenilir olabilir ki

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba, adet olmama tam bir hafta var ama beklemek o kadar zorkiiii...şu erken gebelik testlerinden yapan var mı aranızda...ne kadar güvenilir bu testler..tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Ben clear blue erken gebelik testini kullandım canım bahsettiğin oysa evet üzerinde 1 hafta önce bile kesin yanıt diyor ama prospektüsünde ayrıntılı yazıyor örn. 5 gün kala yaparsan %50 doğru sonuç, 3 gün kala %70 vs..Sözün kısası 1 hafta kala doğru yanıt verebilen bir test yok şuan( kan testi yaptırabilirsin tabii).

9 gün kan testi için bile çok erken , dilerim ikinizde hamişsinizdir

Ben adetime 9 gün kala kan testiyaptırdım ama negatif çıktı. Çok üzüldüm ama doktorum bu kadar erken çıkmayabilir dedi.

Gerçekten öyle mi sence de erken mi yani.? Doktorum erken dedi ama ben boşluğa düşmeyi diye pek inanmak istemedim.

arkadaslar bende bugun clear blue gebelık testı aldım ve yaptım ya + ısretı cok sılık cıktı gercı daha 5 gun var acaba hamılemıyım yaaaa ıkı gun sonra kan testı yaptırsam cıkarmı bu testı uygulayıpta hamıs kalan varmı

ben regl günümde yapmıştım çizgi bayağı belliydi

regl me 1 hafta kala kan testi yaptırmıştım çıkmamıştı ve çok üzülmüştüm ama hamileymişim :) bence birkaç gün bekle..

yaa bende reglıme 11 kala yaptrdım çıkmadı bişi bende yarın olmamm gerekıyo bakalım ne olacak

cnm benm 2 ay gecktı su 5 ytl olanlarda aldm negatf cıktı sonra predictr aldm 31ytl sılk olarak poztf cıktı testlere guvenme derm bekle geckırse kan testi yaptr en guvenlisi bn yaptrdm negatf cıktı bide predctor için hassas diolar :)

ben dun ıyıce anladım kı testlerde kafayı yemıs..abımın esının gunu gecmıs test yaptık ucude sılık cızgı cıktı ertesı sabah yapılan testte daha belırgındı..farkı gostermek ıcın bı tanede ben yapayım dedım adetım 5 gun once bıttı ve esımle bu gecen surede hıc beraber olmadık resmen ıkıncı cızgı cıktı soka gırdım ertesı gun kan tahlılıne gıttık benım degerım 0 dı abımın esının de 10 bugunde adet kanaması gelıs..yazık yanı hem o kadar umutlandı bıde bırsuru parası gıttı..sınır oldum..neyse herkezın boyle cıkcak dıye bısey yok..ama bence o kadarda guvenılır oldugunu dusunmuyorum yıne en ıyısı gununun gecmesını bekleyıp kan tahlılı yaptırmak

Bende 9 gün kala yaptırdım kan testi be negatif çıktı ama laborant kanda çıkar kesin dedi. bana negatif dediği gün kendime gelemiştim yıkılmıştım resmen.

X