Adetten önce idrar testi doğru sonuç verir mi

melisaaaaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
16
3
21
Adetime 6 gün kaldı, sadece belirti olarak kasık batması vardı bende, bugün erken gebelik testi yaptım negatifti , testler ne kadar güvenilir ve illa doğru sonuç için adetin gecikmesi mi lazım

Adetime 6 gün kaldı, sadece belirti olarak kasık batması vardı bende, bugün erken gebelik testi yaptım negatifti , testler ne kadar güvenilir ve illa doğru sonuç için adetin gecikmesi mi lazım
6 gün eğer gebelik varsa bile testte pozitif çıkması için çok çok erken. Çünkü hcg önce kana daha sonra idrara karışıyor. Ayrıca bu testler her zaman yüzde yüz doğru sonuç göstermiyor. Bu testi yine de yapmak istersen reglin gecikmesini bekle çünkü en doğru sonucu o zaman alırsın. Ama istersen birkaç gün sonra direkt kan vererek de kesin olarak öğrenebilirsin

6 gün eğer gebelik varsa bile testte pozitif çıkması için çok çok erken. Çünkü hcg önce kana daha sonra idrara karışıyor. Ayrıca bu testler her zaman yüzde yüz doğru sonuç göstermiyor. Bu testi yine de yapmak istersen reglin gecikmesini bekle çünkü en doğru sonucu o zaman alırsın. Ama istersen birkaç gün sonra direkt kan vererek de kesin olarak öğrenebilirsin
Kanda erken belli oluyor, 1 haftalık gebelikte bile beta yükseliyor, yarın kan vercem, hayırlısı olsun 🥲

Benimde 2 günüm var dayanamadım test yaptım şimdi 2. Çizgi silik sizce var mıdır bi bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_4119.jpeg
    IMG_4119.jpeg
    130,8 KB · Görüntüleme: 202
  • IMG_4121.jpeg
    IMG_4121.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 201
Beklemek çok zor ama en doğru sonuç adetin gecikmesi. Çünkü erken öğrenmek de sıkıntı bu sefer yükselecek mi kimyasal mı olacak korkusu sarıyor.

X