bugün doğuma gidiyorum

M.M

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
6
0
çok heyecanlıyım yaklaşık 2 saat kaldı bebeğimle tanışmamahihoyyyt siz bunları okurken ben hastanede olacağım...dua edin canlarım:CüvCüv:

cnm dualarım senınle ınsalah hayırlısyla alırsın bebegını kucagına ömur boyu mutlu olursunuzz nr gusel bı duygudur ane olmakk hayattaa en cok ıstedıgım sey anne olmak

Güle güle git,güle güle gel inşallah...Kolay bir doğum olsun inşallah...Doğum hikayenide bekliyoruz....

allah yardımcın olsun canım. hayırlı haberlerini bekliyoruz. bebeğinin yaşı uzun olsun.. a.s.

çok heyecanlıyım yaklaşık 2 saat kaldı bebeğimle tanışmamahihoyyyt siz bunları okurken ben hastanede olacağım...dua edin canlarım:CüvCüv:[/Q
ALLAH YARDIMCIN OLSUN.BEBEGİN KUCAGINDA EVE DONMEK NASIL BI DUYGU ACABA:1rolleyes:BNMDE SAYILI GUNUM KALDI.BUGUN KONTROLE GTCEM COK HEYCANLIYIM.:dance:

Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin .Analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla hayırla..

çok heyecanlıyım yaklaşık 2 saat kaldı bebeğimle tanışmamahihoyyyt siz bunları okurken ben hastanede olacağım...dua edin canlarım:CüvCüv:

Ahhh canım ya duygulandım birden.Allah sağlıklı sıhhatli sancısız acısız doğum nasip etsin inş.Darısı bizlerin başına inş.:Saruboceq:

allah yardımcın olsun inş çok kolay bi doğumdan sonra bebeğini kucağına alma heyecanını yaşarsın

bir nefeste kurtulursun inşallah bebeğini kazasız belasız sağlıklı hayırlı ömürlü anneli babalı büyütmek nasip etsin darısı tüm hamilelere

allah bi solukta kurtarsın derler sağlıkla kucağına alırsın inşallah şimdiden gözünaydın

ah canım ben bil ene kadar heyecanlandım birden. Hayırlısıyla kolayca yap doğumunu inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alıp dön. Bizleri de haberdar et dönünce:)

cnm.benim şu an sağ salim almış olmalısın bebeğini kucağına..
Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun bebeğiniz..sevgiler

Bebeğine yeni hayatında şans ve mutluluk diliyorum,sanada anneliğin tadını bol bol çıkarman dileğinde bulunuyorum.

kolay doğumlar canım.. inşAllah sağlıkla bebeğine kavuşur evine dönersin Allahın izniyle..
bebişini öp bizim yerimize de.. :)) Rabbim uzun sağlıklı ömürler versin bebeğinizle birlikte..

inşallah en acisiz şekilde yavrunu kucaklarsin allah ananli babali buyutsun yavrunu

allah analı babalı büyütsün.....gözün aydın..kolay bir doğum olması dileğimle..geçmiş olsun

X