Tüp Bebek Merkezleri İstanbuldaki en iyi tüp bebek merkezi neresi sizce??

ben bahçelievler medikal parc da yaptırdım ve 7 yıllık özlemim ilk tüp denememde çok şükür gerçekleşti
şuanda 27 haftalık hamileyim rabbim isteyen herkese versin

benim dr um LATİF KÜPELİOĞLU ve çok memnun kaldım başarı oranları çok yüksek kk dan 7 arkadaşım daha benim tavsiyem üzerine latif bey e gittiler ve hepsi şuan hamileler

uzak diyorsan bahçelievleri göztepe medical parc açıldı ve ordada aynı ekip var

ben raporlu olduğum için 2250 ytl hastaneye verdik 420 ytl de ilaçlarım tuttu

normal de 3250 ytl tüpbebek + ilaç lar var

bende çok araştırdım ve içime sinen hastanede ve ekipde yaptırdım çokda memnun kaldım
uzak diyorsunda ben izmitten gidip geldim sürekli ve avrupa yakasında trafik karmaşa sabah randevumuz olduğu zamanlarda trafiğe kalmamak için 6 da yola çıktığımızı bilirim
bazı şeyleri elde edebilmek için fedakarlık yapmak lazım bence kafana takma uzaklığı ve git görüş hastanelerle ekiple neresi içine siniyorsa orda yaptır derim

alman hastaneside çok güzel ekip çok iyi ama mustafa bey bana çok itici geldi dr hasta diyoloğunu yaşayamadık

fertjin de semra kahraman var oda çok iydir ekip olarak da çok iyi

birde tekzen çamlıbel var nişantaşında ve kalamış tüp bebek merkezi nde ekip çok iyi

aklında bulunsun şimdiden bol şanslar

Ben Ferticenter'da Yaptırdım ilk denememde tuttu.. Dr'um NURİ DELİKARA kesinlikle çok memmunum Gebelik takibinide kendisine yaptırıyorum gidip görüşmeni tavsiye ederim

Bende b.evler medical parkta tedavi görüyorum doktorum latif bey harika bir ekip ücretli olarak gittim dün yumurtalarim toplandi ve bugün aradilar 5 yumrutam döllenmiş kismet olursa yarin sabah arayacaklar ve duruma göre ya yarin yada sali günü transferim olacak ...

Ama başair oranlarinin çok yüksek olduğunu duydum arkadaaşimda kendisinde aşilama ile hamile kaldii ......inş. Beninde hasretim sona erer

Alman hast. Bahçeci kliniği ve umut tüp bebek merkezi ayni 3 merkezde prf.dr.mustafa bahçeci direktörlüğünde yönetiliyor fakat fiyat açisindan 3 merkezden en uygunu umut tüp bebek merkezi sistem işleyişi ayni 3 merkezde ben umut tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum rahim yapişikliğim vardi doktorum enver bey rahatsizliğim çok kronik olduğu için operasyonumu mustafa bahçeciye yaptirdi ve sonuç şuan çok iyi anliyacağin bu 3 merkezden hangisine gidersen git doktorlarin çalişmalari ortak

merhaba arkadaşlar bende acıbadem kadıkoyden tup bebek için fiyat aldım sizede bildiriyim
3950 paket programmış bu fiyata ilaçlar eklenecek onlarda 1000-2000 arası kişiye gore deyişiyormuş yanı toplam 3950+1500 diyelim takriben 5500 ü bulacak

ama bu paketi alırsanız ilk muaynede cem demirel için odediğiniz ilk muayne ücretini 3950 den duşuyorlarmış bilginiz olsun işte boyle ama ben şuan çok kararsızım

rahim filmimi acıbadem kadıkoyde çektirdim ordaki drlar ve film raporu temiz yazıyor ama amerikandan bir doçente gosterdim filmleri sorun var laparoskopi olmalısın dedi bütün yelkenlerim suya indi şaşkınım

hastanemi ve dr umu deyiştirmek istemiyorum peki bu çelişki ne gerçekten sorun varsa tüpte boşa gidecek ve filmimi hiç beyenmedi dğer dr açısı güzel değilmiş neyse artık kısaca herşey karıştı çok kararsızım ne yapıcam hiç bilmiyorumbenneyaptımki

merhaba arkadaşlar bende acıbadem kadıkoyden tup bebek için fiyat aldım sizede bildiriyim
3950 paket programmış bu fiyata ilaçlar eklenecek onlarda 1000-2000 arası kişiye gore deyişiyormuş yanı toplam 3950+1500 diyelim takriben 5500 ü bulacak

ama bu paketi alırsanız ilk muaynede cem demirel için odediğiniz ilk muayne ücretini 3950 den duşuyorlarmış bilginiz olsun işte boyle ama ben şuan çok kararsızım

rahim filmimi acıbadem kadıkoyde çektirdim ordaki drlar ve film raporu temiz yazıyor ama amerikandan bir doçente gosterdim filmleri sorun var laparoskopi olmalısın dedi bütün yelkenlerim suya indi şaşkınım

hastanemi ve dr umu deyiştirmek istemiyorum peki bu çelişki ne gerçekten sorun varsa tüpte boşa gidecek ve filmimi hiç beyenmedi dğer dr açısı güzel değilmiş neyse artık kısaca herşey karıştı çok kararsızım ne yapıcam hiç bilmiyorumbenneyaptımki

Benim filmimde kadıköy şifa hastanesinde çekildi eylül ayı içerisinde görüşmeye gidip ekim ayında tedaviye başlamayı düşünüyorum. Diğer hastanede kötü çekilmiş bir daha çekilmesi gerekiyor falan derlerse çektirmem sanırım çok canım yandı ağrım oldu kanamam oldu.Hiç mi düşünmüyorlar bizi ya.

canım bende amerikan hastanesinde tedavi gördüm ve ilk denemem de hamile kaldım doktorum bülent urman sana şimdiden hayırlı olsan canım
merhaba bende 1 aydır bulent beye gıdıyorum tup bebek dusunuyoruz ,gecen hafta hısteroskobı yapıldı..acaba senın ne gıbı sorunlarıun vardı tup bebege karar verdınız?rahım fılmı cekıldımı?doktorundan memnunsun sanırım:?cok sordum ama bu asamaları bılırsın mutlaka gergın suphecı umutsuz:KK43:umaırm saglıklı bır hamıleleık gecırırsın..

merhaba bende 1 aydır bulent beye gıdıyorum tup bebek dusunuyoruz ,gecen hafta hısteroskobı yapıldı..acaba senın ne gıbı sorunlarıun vardı tup bebege karar verdınız?rahım fılmı cekıldımı?doktorundan memnunsun sanırım:?cok sordum ama bu asamaları bılırsın mutlaka gergın suphecı umutsuz:KK43:umaırm saglıklı bır hamıleleık gecırırsın..
canım seni o kadar iyi anlıyorum ki.... ama emin ol bu huzursuz günlerin yerini en kısa zamanda tatlı huzursuz günlere bırakacak... evet benim tüp bebek oldu, çünkü benim sağ tüpüm tıkalı sol tüpüm ise yapışıktı.. eşimde bir sorun yoktu çok şükür... rahim filmini başka bir yerde çektirmiştim tesadüfen.. bülent bey de filme bakarak konustu direkt tüp bebeğe yönlendirdi...tahliller istedi ve sonuclar temiz çıkıncada hemen başladım tedaviye... hamileyim ve hala doktorum bülent bey, biraz az konusuyor ama hem kendi hem de ekibi bu konuda uzman merak etme

kızlar bende çok kararsıızım Aytuğ bey diye niyetlendim ama hiç tavsiye eden ve olumlu netice alan bir arkadaşa rastlayamadım şu an neyaapacağımı bilmiyorum tedavimede 15 gün kaldı ist. Anadolu yakasındayım 2.alternatifim şu an Umut tüp olacak sanırım

kızlar bende çok kararsıızım Aytuğ bey diye niyetlendim ama hiç tavsiye eden ve olumlu netice alan bir arkadaşa rastlayamadım şu an neyaapacağımı bilmiyorum tedavimede 15 gün kaldı ist. Anadolu yakasındayım 2.alternatifim şu an Umut tüp olacak sanırım

bence en doğru kararı vermiş olursun dr olarak Enver beyi tercik et derim şansın bol olsun

bende sonunda tüp bebege karar verdim şuan yazdıklarınızı gözden geçirdi ünkü cok arastırma yaptım acı bademde kara kıldım mersindeki dr umda bana acı bademi önerdi benim sorunumda 2 defa laparoskobi oldum ve bu son gittiğim dr yumurtalarımın cok kalın bir zarla kaplı oldugunu söledi kanalları yapışıklıkların hepsini almış ama cok korkuyorum inş. bi sorun olmaz tüp bebek için????? sizcedemi acıbademmi???????????

merhaba arkadaşlar sizden yorum almak istiyorum ben yedi tepe üniversitesi hastanesinde tedavi görüyorum tüp bebek tedavisi doktorum cem fıçıcıoğlu ekibide kendi kadar sempatik cem beyde tedavi görüpte tüp bebek tedavisi hamile kalan varmı ve sizce ne kadar iyi bi hastane.

bende sonunda tüp bebege karar verdim şuan yazdıklarınızı gözden geçirdi ünkü cok arastırma yaptım acı bademde kara kıldım mersindeki dr umda bana acı bademi önerdi benim sorunumda 2 defa laparoskobi oldum ve bu son gittiğim dr yumurtalarımın cok kalın bir zarla kaplı oldugunu söledi kanalları yapışıklıkların hepsini almış ama cok korkuyorum inş. bi sorun olmaz tüp bebek için????? sizcedemi acıbademmi???????????

sevgili arkadasım
Ben 39 yasında tup bebek yontemıyle anne olan bırı olarak senı en ıyı anlayan ve korkularını tahmın eden bırı olarak sana net ve kesın tek bır yer ve ısım verecegım...burayla görüşmeden kesınlıkle karar verme ....
KADIKÖY ŞİFA HASTANESİ.....Tüp bebek merkezi Sn Engin Enginsu ve Ekibi Kadın dogum Dr.Sn.Birgül Sarıkamış zaten Engin beyle ılk sohbetınde bana hak verecek ve nekadar dogru yerde oldugunu anlayacaksın...Herşeyden önce senı psikolojık olarak bu olaya hazırlıyor muhteşem bır ınsan....Birgül hn ise bu konuda en iyi tecrübeye sahıp takıpte hastasını yalnız bırakmayan en ınce detaya kadar hamılelıgın sonuna kadar yanında olan bır dost... Engin beyın 0216 3304200 direkt telden ulaşabılırsınız hatta kadınlar kulubu fısun hn yönlendırdı sizi orda bana tavsıye ettı dıyebılırsınız halen dostlugumuz devam etmektedır en ufak saglık problemınde yardımcı olmaktadırlar.O sızı bırgul hn yonlendırecektır..Hatta aynı numaradan Birgül hn da ulaşabılırsınız...Şuan oğlum 9 aylık oldu tüm şifa hast tüp bebek merkezı ekıbıne teşekkürlerımı sunuyorum....Onlara dua edıyorum uarım bu vesıleyle sızde bana dua edersınız..Rabbım herkese bu duyguyu tattrsın.
saygılar

bence brüksel tüp bebk merkezi-yücel karaman.ilgi alaka süper..doktorun uzmanlığıını hiç söylemiyorum zaten.

merhaba,annem 44 yaşında tüp bebek yaptırmak istyor,bende bir kardeşim olmasını çok istiyorum,bir defa tüp bebek denedi fakat tutmadı.şimdi yeniden denemek istiyoruz.ama yaşı ilerledi bi problem olacağındanda korkuyoruz.bu yaşlarda tüp bebek yaptırıp hamile kalan var mı acaba???varsa hangi doktor??ilgilenirseniz çok sevineceğim..

merhaba,annem 44 yaşında tüp bebek yaptırmak istyor,bende bir kardeşim olmasını çok istiyorum,bir defa tüp bebek denedi fakat tutmadı.şimdi yeniden denemek istiyoruz.ama yaşı ilerledi bi problem olacağındanda korkuyoruz.bu yaşlarda tüp bebek yaptırıp hamile kalan var mı acaba???varsa hangi doktor??ilgilenirseniz çok sevineceğim..

sevgılı arkadasım ıns allah nasıp eder kardesın olur ben 39 yasında 19 sene sonra ikinci tüp bebek denemesınde bebegım oldu bunu kadıköy sıfa hast Sayın Engın Engınsu ve ekıbı kadın doğum dr Bırğul Sarıkayaya borcluyum kesınlıkle dogru adres ona gıdın hatta kadınlar kulubunden fısun hn vasıtasıyke geldık deyın artık her sorunumuzda ona danısıyoruz doktorlukların yanı sıra dostlukları tarıf edılemez rabbım onlara sıkıntı yüzü göstermesın...

benımde ılk denemm olucak dr yücel karamana gıtmıstım daha önce çok iyi bi ekip ve çok iyi bi dr ama yol problem oluyo uzak kalıyo cok kararsızım bi kaç yere daha gidicem görüşme için.istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum tavsiye edebilceğiniz bir yer var mı?allh yüzümğze güler insallh..:ecrin_bebek:

öncelikle ilgin alakan samımıyetın ıcın cok tesekkur ederm insallh sende hayırlısıyla bebgını kucagına alırsın allh bebgıne saglıklı mutlu ömurler wersn.sabit bi ücreti war mı yada malıyet ne kadar bnmde aklımda orası war bu aksam bazı yorumlar okudum ıyı seyler yazmıslar gercekten ılk oldugu kafam cok karısık adım melike.tavsıyenı dıkkate alıcam daha once yucel karamanla gorustum bende.eger uygunsa maıl adresımı werıyım sana ekler mısın yada sen wer ben ekliyim olur mu?BİDE YENİ ÜYEYİM ÖZEL MSJ ATAMADM İNŞALLH GORURSN BURDAN :sinifsinif:

Son düzenleme:
X