Tüp Bebek Merkezleri İstanbuldaki en iyi tüp bebek merkezi neresi sizce??

arkadaslar ben ferticenter tup bebek merkezinde ilk denememde gebe kaldım. altunizadede yerleri. ben cok memnun kaldım. butun ekip cok ilgili ve guleryuzlu. darısı sizlerin basına işllh.

öncelikle ilgin alakan samımıyetın ıcın cok tesekkur ederm insallh sende hayırlısıyla bebgını kucagına alırsın allh bebgıne saglıklı mutlu ömurler wersn.sabit bi ücreti war mı yada malıyet ne kadar bnmde aklımda orası war bu aksam bazı yorumlar okudum ıyı seyler yazmıslar gercekten ılk oldugu kafam cok karısık adım melike.tavsıyenı dıkkate alıcam daha once yucel karamanla gorustum bende.eger uygunsa maıl adresımı werıyım sana ekler mısın yada sen wer ben ekliyim olur mu?BİDE YENİ ÜYEYİM ÖZEL MSJ ATAMADM İNŞALLH GORURSN BURDAN :sinifsinif:

rica ederim canım inş. bir faydam olur. sağol güzel dileklerin için. inş. hepimiz isteğimiz olur bebişlerimize kavuşuruz. canım ücret olarak tüp bebek 2500dolardı ben yaptırdığımda. eşim tese ameliyatı da oldu benim ilaç masrafı da var tabi. ama özellikle ilaçlar konusunda da çok yardımcı oluyolar. ve gerçekten ilgileri muhteşem,güvenilebilecek bir ekiple tedaviye başlamanın çok öenmli olduğunu düşünüyorum,ben onlara çok güvendim her konuda açıklayıcı ve samimi doktorum ..ben sana özelden de msni yolluyorum. görüşürüzz vereliniortak

Ben de tedaviye yeni başlıyorum...İstanbul tüp bebek merkezinde dr.Aret Kamar...Benim tercih sebebim farklı o yüden burayı tercih ettim...
Ama Umut tüp bebek de (Altunizade) Ulun bey yada Uluç tam hatırlayamadım ama çok tavsiye ediliyor,ve çok adı bu konuda geçen bir dr...
Yeditepe de Cem Fıçıcıoğlu var,fakat bu hastanede SGK geçmiyor...
Birde Memorial bu konuda çok çok diyorlar...umarım yardımcı olmuşumdur...

UMUT tüp bebek merkezi ekip olarak iyiler.Doktor olarak ULUN bey ve Süleyman Bey var.İkiside çok başarılılar.Bence önemli olan zaten lab. ve embriyoloji.Merkez secerken bence bunlara dikkat edin arkadaşlar.

UMUT tüp bebek merkezi ekip olarak iyiler.Doktor olarak ULUN bey ve Süleyman Bey var.İkiside çok başarılılar.Bence önemli olan zaten lab. ve embriyoloji.Merkez secerken bence bunlara dikkat edin arkadaşlar.

katılıyorum sana çünkü ben daha önceki secimi doktor ismine istinaden yapmıştım o doktor umut tüp bebek merkezindeydi benim randevu alacağım zaman farklı bir merkeze gitmişti doktor adına tercih yaptığımız için bizde onu gittiği merkeze gidip tedavi gördük ve sonucu hüsran oldu bu sefer ise iyi ekip iyi lab tercih yaptık

umut tüp bebek merkezi

katılıyorum sana çünkü ben daha önceki secimi doktor ismine istinaden yapmıştım o doktor umut tüp bebek merkezindeydi benim randevu alacağım zaman farklı bir merkeze gitmişti doktor adına tercih yaptığımız için bizde onu gittiği merkeze gidip tedavi gördük ve sonucu hüsran oldu bu sefer ise iyi ekip iyi lab tercih yaptık

umut tüp bebek merkezi

Sana geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.İnşallah UMUT uğurlu gelir.Birçok arkadaş aynı yanlışı yapıyor.Sanıyorlar ki doktor mücize yaratacak.Mücize tek kişi ile olmuyorki.Birçok faktör lazım mesla be pgd ile gebe kaldım.Eğer iyi genetikçiler olmasaydı iyi embriyologlar olmasaydı benden nasıl sağlıklı emriyo bulacaklardı ki.
Kuzenin tedavi oldu Umutta onun eşinin spermlerinde problem vardı.IMSI yaptılar.Bugün birçok yerde bu imkan yok.Kısaca demek istiyorum ki her hastaya sunulan tibbi şartlar ve imkanlar farklı bu nedenle her hastaya cevap verecek teknoloji lazım.Bizim durumumdaki insanlar kolay kolay kazanıp bu paraları veremiyor.Büyük paralar bu tedavi.Bu nedenle en iyisine gidip kısa zamanda çare bulmaya çalışmalıyız.Benim aklım sonradan geldi.En azından siz benim kadar hırpalanmayın derim.

herkese önerilerinden dolyı tesekkur ederm bn kararımı werdm ınsallh hayırlısıyla ıvıde emre bey ıle baslıcam tedavıye..gercekten cok ıyıler..

Ben de tedaviye yeni başlıyorum...İstanbul tüp bebek merkezinde dr.Aret Kamar...Benim tercih sebebim farklı o yüden burayı tercih ettim...
Ama Umut tüp bebek de (Altunizade) Ulun bey yada Uluç tam hatırlayamadım ama çok tavsiye ediliyor,ve çok adı bu konuda geçen bir dr...
Yeditepe de Cem Fıçıcıoğlu var,fakat bu hastanede SGK geçmiyor...
Birde Memorial bu konuda çok çok diyorlar...umarım yardımcı olmuşumdur...

bulunduğum ilde ki doktorum bize de orayı öneriyor kararsızız özel değilse sen neden orayı tercih ettin ?

kesinlikle doğru ama nasıl öğreneceğiz iyi olup olmadıklarını???

Benim doktorum medicana dan mehmet koç ilk denememde gebe kaldım dondurulmuş bebeklerimde var.
Önerim doktorla yüz yüze görüşmeniz .doktordan çıktıktan sonra kendinizi güvende hissediyorsanız her şey daha kolay oluyor.

Çok sağol canım. Seninde hayırlı olsun bebişin. Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah. Çalıştığım kurum bir kısmını karşılayacak eşimde diğer kısmını o kısmını şimdilik kafamıza takmıyoruz. Bilgim olması açısından ne kadar tuttuğunu söylermisin ilaçlar ve işlem hepsi

Çalıştığınız kurum acaba neresi çok uzun zaman önce açılmış bu konu ama bebeginiz oldu mu ? nerede tedavi gördünüz ?

ben sadece bülent tıras orada oldugu ıcın acıbadem maslak ta 19 mayısta tedavıye baslıyorum.....ama hastane ve ekıpte ılk ızlenımlerıme göre ıyıydı bakalım oraya gıdınce tecrubelerım ıpaylasırım sızınle...

aslında en iyi merkez kendimizi en rahat hissettiğimiz merkezdir. sonuçta kişiden kişiye değişebilir. bu tedavi bizler için sadece fiziksel zorluklar yaşatmıyacak psikolojik olarakta zorlanacağız. bu sebeple aklınızdaki her merkezle yüz yüze görüşmeyi deneyin. ve kendinizi rahat hissettiğiniz merkez ya dadr la başlayınız. ben bu ay sonu tedaviye başlıyacağım Allah'ın izniyle. inş dualarımız kabul olur.

Benim doktorum istanbul Tüp bebek merkezinden Aret Kamar'dı.İlk denemede hamile kaldım. Dondurulmuş bebeklerim de var.
Doktorumla ilk karşılasmada ona güvendim. Beni son derece aydınlattı her konuda.Adım adım anlattı herseyi.İyi ki de guvenmişim.

merhaba arkadaşlar. Ben İSTANBUL CERRAHİ hastanesinde tedaviye başladım. Serdar bey ve ekibi çok iyi. Benim için bir eylence, umuda yolculuk oldu tedavi süreci. bu gün transfer yapıldı, sonu tabii ki Rabbimin iradesine bağlı, amma ekibin işini çok beyendim.
Çok titiz, ilgili, merhametli bir ekib gördüm. Her doktor dönüşü sanki uçucam da kanatlarım yok, hastane baskısını hiç hiss etmedim. Bence mühüm olan doktora güven ve inanmakdır.
3750 ytl tüp bebek+1500-2000 ilaçlar, dondurmak isterseniz 500 ytl embrio dondurma.
Umuda yolculuk edenlere başarılar dilerim.

slm herkeze benım dr acıbade maslak tup bebek bulent tıras hastanede hiç olmaan sistem var sperm ve yumurtaları 800 kat daha buyuten bir sisem var benarastırdım bu olay hiç bir tüp bbek mekeindeyok yanı en ıyı bebekler demek 1. amie kaldm ama duukle onlandı allah herkeze hayırlı etsin

Merhabalar,
Bence en iyi tüp bebek merkezi Maslak Acıbadem Hastanesi. Benim doktorum Bülent Tıraş. Merkezde çok gelişmiş , birçok merkezde olmayan teknolojiler kullanıyorlar. Hastane çok güzel, çok hijyenik, pırıl pırıl 5 yıldızlı otel gibi. Doktorum gerçekten harika bir doktor. Kendi yaşadığım tecrübelerim ve birçok hastasından aldığım duyumlar sonrasında düşünüyorum ki kendisi alanında bence Türkiye'nin en iyi doktoru. Ekibi de kendisi gibi çok kaliteli kişilerden oluşuyor. Bu konuda doktor ve ekibi bence çok önemli. Tedaviye başladıgınız ilk andan itibaren büyük bir ihtimamla sizinle ilgileniyorlar.Her gittiğinizde hem Dr. Bülent Bey hem de ekibi sizi güleryüzle karşılayıp size bu zorlu süreci atlatmanız için pozitif enerjiyle büyük destek oluyorlar. Bence Türkiye çapında gidilebilecek en iyi tüp bebek merkezi Dr. Bülent Tıraş'ın bu hastanede çalışıyor olması sebebiyle Maslak Acıbadem Hastanesi'dir.

arkadaşlar ben son bir haftada çok yer gezdim eşimle, ama bilgi almak için gittiğimiz yerlerde hep baştan savma açıklamalar yaptılar bize. en son eurofertilde karar kıldık doktor hakan bey çok kibar davrandı, endişelerimizin hepsini dinledi, açıkladı bize. ben orada çok rahat ettim orada deneyeceğim, giden herkesten de olumlu şeyler duyuyorum. Allah izin verirse ekim ayında tedaviye başlıyoruz :) kesinlikle tavsiye ederim özellikle doktor hakan bey çok kibar ve iyi bir insan :) sanırım diğer merkezlere de gidiyormuş öyle dedi diğer konu başlığındaki arkadaşlar. gittinğin merkezin seni önemsediğinden ve iyi davrandığından emin ol bence.

öyle tabii de benim birçok tanıdığım da eurofertile gidip iyi sonuç aldılar ondan orada karar kıldık. gerçi ne yalan söyleyeyim hepsini gezdim neredeyse tam emin olmak için, şakaya gelmez çnkü bu. bir de başarı oranları yüksek ama ya az kişi gidiyorsa? bin kişide üçyüz kişinin başarmasıyla, elli kişide yirmibeş kişinin başarması bir değil bence. ben kendimi rahat hissetmediğim yerde tedavi olmak istemedim çünkü biraz korkuyorum ve işi sadece tüp bebek olan bir yerde yapmak istedim., başarı oranları da benim çevremden duyduğum kadarıyla çok yüksek ama daha yolun başındayım tabii :) umarım en kısa zamanda çevremdeki başarı hikayelerine katılır, yavrumun resmini sizlerle paylaşırım :) umarım bütün buradaki anne adayları bunu başarır:)

X