ee ben hangisini baz alacağım bakın kızlar

loveli

Rabbim koru yavrularımı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
25.401
293
ya kızlar adet günüm bugün lekelenmeleri sayarsak düşen ateşim bugün yükseldi normalde adet öncesi düşüş devam eder 2 aydır böyle ama lekelenmeler var ne yapsam daha bekleyeyim değil mi test yapmak istemiyorum 2 aydır test almıyorum böyle anlıyordum adet olacağımı şimdi geçen ay 31 temmuzda lekelenmeler başladı 3 ağustosta kan şeklinde geldi 14 ağustosta yapışkan akıntım oldu yumurtladım heralde 14gün sonra kahverengi lekeler geldi yani dün 2 gündür ateşim 36.6 bugün ateşim 36.7 kan olarak 1 eylül diye bekliyorum çok mu karışık oldu hangisini baz almalıyım :uhm:laelaelaelaelaedeli oldum valla :jeyyar:yoksa yoksa hihoyyyt umut işte

ümitlendirmek gibi olmasın ama ateşin yükseldİğİne göre yerleşme kanaması olmus diye düşünüyorum

Son düzenleme:
nur ben seni ateş ölçme yönteminden takip ediyordum aaa çok sevindim seni bulduğuma sen ne yaptın hep bakıyorum yazan var mı diye

ateş ölçmedim 2 ay boyunca canım.stresten uzak kalmak istedim.siteye de cok ugramadım.çok şükür işe yaradı herhalde ki adetlerim düzene girdi.demekki hep kafaya takmaktanmıs.bu ay tekrar baslayacagım ateş ölçmeye.hiç yanıltmıyor valla.düşünce ateş geliyor kırmızılar.az önce de dediğim gibi insallah lekelenmelerin yerleşme kanamasıdır.lekelenmeler basladıgı anda ateş düşüyor bende.sende düşmemiş.hadi hayırlısı inşallah bebiştendir

inşallah canım umarım en kısa zamanda her ikimize ve her isteyene verir sevgiler

sağol beklemekte fayda var adetlerim lekelnmeyle başlar benim ve ateşim düşmeye başlar ama bu sefer öyle olmadı merakım ondan ateşim de düşse kesin adet olacağım derdim bakalım belki havalardan ateşim çıktı ümitlenmek istemiyorum

X