Anket Sizce En Karizmatik Meslek Hangisi?

Hangi Meslek Daha Karizmatik?

• doktor

OY: 95 31,3%
  • ögretmen

OY: 10 3,3%
  • muhendis

OY: 37 12,2%
  • sunucu

OY: 6 2,0%
  • fotbolcu

OY: 19 6,3%
  • mimar

OY: 54 17,8%
  • ressam

OY: 16 5,3%
  • oyuncu

OY: 12 3,9%
  • manken

OY: 10 3,3%
  • diger

OY: 45 14,8%

• Ankete Katılan
    304

rosen

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
182
2
66
Mesleginde karizmatigi olurmu diyebilirsiniz? Ama kimi meslerin adinda karizma vardir".Vay demek sen su meslektensin " gibi yorumlar duyariz kimi zaman.

Sizce mesleklerin karizmatik olani varmi? Varsa hangisi?

ialaç mümessilleri bana herzaman karizmatik gelmiştir neden bilmem ama bayan olsun erkek olsun çok hoşuma gidiyolar

arkadaşlar pardon yaa çok kroca oldu ialaç mümessili yazmışımm
hemen düzeltiyorum tıbbi mümessil diiyimde deyişimde karizmatik olsunnn :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ialaç mümessilleri bana herzaman karizmatik gelmiştir neden bilmem ama bayan olsun erkek olsun çok hoşuma gidiyolar

tabiki inşaat mühendisliği lülülülülülü
şaka bi yana insanlara meslegimi söyleyince bakışları farklılasıyo :eek:

CERRAH,

Meslek olarak bana çok karizmatik geliyor..
Sanıyorum asla yapamayacağım bir meslek olduğu için...

muhendislik
insanlarin hizmetine birsey sunup da onlarin kullandigini gormek guzel bir duygu :)

gerci kiymetleri yeterince bilinmiyo bence.

CERRAH,

Meslek olarak bana çok karizmatik geliyor..
Sanıyorum asla yapamayacağım bir meslek olduğu için...

aaa evet cerrahlar drlar banada hep karizmatik gelmişlerdir kaydirigubbakcemile5
bide hep tv de duyarım yönetim kurulu başkanı diye oda karizmatik geliyo bana :lepi: :sm_cool:

avukatlar cok karızmatık gelmiştir hihoyyyt [COLOR="DarkRed"]hep birde cerrahlar evet..[/COLOR]

Cumhuriyet savcılarını çok karizmatik bulmuşumdur hep.. Ama adliyede o kadar çok görüyorum ki, gına geldi artık :) Hımm, artık doktorlar daha karizmatik geliyorlar bana.. Bunu çikolatam duymasın, havaya girmesini istemiyorum :)

hiç bi meslek dalı bana karizmatik gelmiyor açıkçası..:CüvCüv:
önemli olan kişinin karizmatik olması..:eek:

hakkıyla yapılan her iş (istisna işler hariç:))) ) karizmatiktir......................................

reprezantların kızı da erkeği de her daim bakımlı , güzel giyimli , güzel , yakışıklı ve karizmatik oluyorlar bu bir gerçek a.s
Ama bana göre en karizmatik meslek FUTBOLCU :CüvCüv:
Her zaman gözüme atletik yapılı erkekler çekici gelmiştir :eek: İlk sevgilimle sırf futbolcu olduğu için çıkmıştım:jeyyar:

mühendisleri çok severim :roflol:
çok karizma geliyor bana, her mühendislik değil tabi, elektrik elektronik-bilgisayar mühendisliği vs. erkek arkadaşım elektrik-elektronik mühendisi o yüzden belkide, çok karizma :roflol:
2. olarak mimarlık sositososito
3. doktor hihoyyyt

kesinlikle tıp(=medikal)
doktorluktan başka karizmatik meslek yok bence:1closedeyes:

X