kanda gebelik testi ne zaman yaptırmalı

ben 45 gün oldu adet olmadım kan testi yaptırdım yok çıktı. ama gebelik testinde iki çizgi var. doktor tarlusal hapını verdi. üç gün içtim hala adet yok. ne yapmalyım ne olur bi bilgi verin...

Kızlar bana bisey söyleyin yoksa kafayı üşütücem :110: adetime 6 gün var ama ben dün kanda gebelik testi yaptirdim, negatif cikti fakat ben mide bulantisinda ölücem 3 gündür. Yumurtlama tarihinde cok calistik. Negatif cikti ama daha 6 gun var adetime. Bu bulanti nedir sizce hamilemiyim ya :emir_bebek::110:

Kızlar bana bisey söyleyin yoksa kafayı üşütücem :110: adetime 6 gün var ama ben dün kanda gebelik testi yaptirdim, negatif cikti fakat ben mide bulantisinda ölücem 3 gündür. Yumurtlama tarihinde cok calistik. Negatif cikti ama daha 6 gun var adetime. Bu bulanti nedir sizce hamilemiyim ya :emir_bebek::110:
İnşallah hamilesindir canım. Daha varmış adetine de. Yanıltmak istemem seni ama benimde çok bulanıyordu midem. Hstta 2 gün falan oruç tutamadım. Hiç geçmeyen hafif bir mide bulantısı zaman zaman artıyordu ama adet oldu. Umarım seninkiler hamileliktendirç

X