suyum azalmış

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
merhaba arkadaşlar yine size danışacak bi sıkıntım var dün dr a gittim bebeğim çok şükür iyi gelişmiş ama kalp atışı yavaş ve hareketleride kıpır kıpır değildi bunun dışında son derece iyi gelişmiş yalnız suyum azalmış dr um kalp atışının ve hareket azlığını buna bağladı bol su iç ve sol tarafına yat dedi ben dün 3 litreye yakın su içtim çokda abartmak istemiyorum sizce ne kadar su içmeliyim iki hafta sonraya randevu verdi suyuna ve kalp atışına bakacak inşallah suyum çoğalır ve bebeğim kıpır kıpır oynuyo olur ve gelişimi yine çok iyi olur bi de suyu içiyorum 5 dk sonra tuvalete gidiyorum su sanki hiç kalmıyo vücudumda :KK43: sizde su içince böylemi oluyo nolur bişeyler yazın çok öptüm sizi:nazar:a.s.:enbuyukkk:

canım geçmiş olsun ,kaç haftalıksın ki ?
suyun bol su içmekle alakası yok diyorlar sadece dr önlem için veriyor. plasentadan kaynalıymış bu su azalması , birde bebeğin böbrekleriyle alakalıymış .

canım geçmiş olsun inaşallah sorun kalmaz düzelirsiniz. canım sana tavsiyem suyu yudum yudum ara vererek iç, böyle yaparsan suyun vucudunda dolaşmasını sağlarsın diğer türlü yani hop diye içilen su direk böbreklere gidiyor ee tabi ordanda dışarı

çok sağolun arkadaşlar
15 haftalık hamileyim daha çok küçük inşallah düzelir herşey yoluna girer sağlıklı ve güzel bebeğimi kucağıma almayı nasip eder YARADANIM

Geçmiş olsun bol bol su iç tabi
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :1hug:

canım çok geçmiş olsun hayatım.aynı durum bi arkadaşımda vardı hemde senden daha küçüktü bebeği.bol su içip toparladı sanırsam uzun zamandır konuşmadım ama bebeği sağlıklı olsuğunu duydum.bol bol dinlen ve dr dediklerini yap hayatım.

pembe panter valla içimi rahatlattın ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN inşallah benim bebeğiminde suyu çoğalır sabahtan beri kafam takıldı sıkıntı içindeydim üç litreye yakın içtim şuan üç litreyi tamamlayıp bırakıcam hergün üç litre içsem düzelir galiba yavrum sıkıntı çekmesin kalp atışı hızlansın hareketleri çoğalsın inşallah ve inşallah iki hafta sonra kontrolden gelince müjdeli hayırlı haberimi veririm yazı yazan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

canım bende 29 haftalık hamileyim 3 hafta önce kendi dr um izinde olduğundan başka bir dr a kontrole gittim suyun az dedi ..ben normalde günde rahat 5 litre su içen biriyim ..şaşırdım..dayanamadım 1 hafta sonra dr um döndüğünde ona gittim, bir sorun yok suyu gayet iyi dedi..yani dr dan dr a değişiyormu bu su olayı anlamadım..o bir hafta içinde ekstra bişeyde yapmadım..ama banada dr um bol su iç dedi zaten içiyorum..ama sende çok üzülme su iç düzelir canım..

ben doktora sormustum gecen kontrolde bu su olayını.ne cok veya az su içmekle ne terlemeyle nede tuvalet ihtiyacıyla alakalı dedi bu durum icin.cok suyunda zararı var biliosundur.bence bi doktora daha görün.bak eylülün olayı gibide olabilir??

X