Sivilceli Ciltler çoğalan sivilceler acillll

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

dadlummm

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
825
2
arkadaşlar benim sivilcelerim son 1 ayda iyice arttı.senağlamasuratımı görseniz kıpkırmızı oldu...senağlama3-4 gündür bi sabun kullanıyorum eczacı önerdi..9 ytl ye aldım ama şuanda bi faydasını göremedim...dün de dayanamadım hepsini sıktım :1no2:veee 2 hafta içersinde sevgilimin ailesi istemeye geliyolar..Allah aşkına bana yardım edin 1 hafta da bu sivilceleri yok etmenin imkanı var mı en azından iyice azaltmanın

tatlım eczaneye gidip bepanthen krem al ve yüzüne sür farkı görürsün...kısa zamanda cildin yenilenecek

canım çok sağol ama burda bi tarif gördüm
Resorchine>>>>>8gr
Alkol/Aseton>>>>125gr(aâ)
Eau de rose>>>>>100 gr (u.s.ext)
acaba işe yarar mı

sağol canım ilgin için...bi arkadaş konu açmış bu karışımı vermiş...kullanan ve memnun kalan varmı..çok merak ettim bir haftada geçmesini istiyorum

canım bence hiç uğraşma bırak kendi haline iki hafta sonra zaten toparlanır onlar bi şeyler sürünce daha kötü oluyo sivilcelerin iyileşme süresi uzuyo zamanında çok şey denemiş biri olarak söylüyorum en iyisi kendi haline bırakmak sivilceleri:nazar:hem geldiklerinde de kapatıcı fln sürer o günü atlatırsın geçmiş olsuna.s.

Ya kizlar bu sivilceler o kadar gariplerki ilgilenince sanki simariyorlar ve cogaliyorlar bu aralar cok cikti bendede dugun stresi yuzunden ben habire birseyler suruyorum doktorlardan aldim her saat basi yikiyorum kremler yaaaaa dahada kotu oldu kiz kardesim abla ilgilenmeeee dio onun ole kiz suratini yikamiyor o kadar pis bir kiz ama bir gorun surati bebek gibiiii ayyyy deli olacam ben 5 ekim dugunum ama suratim sivilce doluuuuuuu

Bence de sürekli birşeyler uygulama, daha kötüleştirme ve hiç sıkma. Cildine uygun bir temizleyici ve su bazlı nemlendirici kullan...Baktın o mühim günde ihtiyacın varsa; güzel, kapatıcılığı iyi, cildine uygun bir fondöten alırsın...2 hafta az bir süre değil...

ya kapatıcı filan kullanmak değilde ben tamamen kalıcı olarak yok olmalarını istiyorum..artık bıktım bunlardan yaa mızmız arkadaşım valla seni çok iyi anlıyorum :KK43:
Resorchine>>>>>8gr
Alkol/Aseton>>>>125gr(aâ)
Eau de rose>>>>>100 gr (u.s.ext)

yarın bu karışımı yaptırıcam eczanede bakalım inşallah faydası olur

cnm bizde nısanlıma yaptırdık bu tarıfı bıraz önce sürdü yuzune bakalım yarın nasıl olcak güsel sonuc alırsak sana yazarım eczacı daha öncede yapmıstım bu förmulu dedı cok etkılıymıs ınsallah düsselır cnm düselmezsede üzülme eczaneden vıchy nın güsel bı kapatıcısını alırsın gercekten cok etkılı bı kapatıcı gecmıs olsun cnm

sivilcelerini sakın sıkma gecmesinden ziyade yüzünde hatıra kalırlarr :1no2:
elini bile sürme onlar kısa zamnda düzelirler ama debeştirirsen onlar senle sende onlarla ugraşmak zorunda kalırsın canım

arkadaşlar benim sivilcelerim son 1 ayda iyice arttı.senağlamasuratımı görseniz kıpkırmızı oldu...senağlama3-4 gündür bi sabun kullanıyorum eczacı önerdi..9 ytl ye aldım ama şuanda bi faydasını göremedim...dün de dayanamadım hepsini sıktım :1no2:veee 2 hafta içersinde sevgilimin ailesi istemeye geliyolar..Allah aşkına bana yardım edin 1 hafta da bu sivilceleri yok etmenin imkanı var mı en azından iyice azaltmanın

Hergün bir haşlanmış patates ve yoğurt yemelisin...
1 çay kaşığı pudra,1adet dövülmüş aspirin,çeyrek limonun suyunu karıştırıp sivilceli bölgelere sür...
Yada 1çay kaşığı oksijenli su,1ezilmiş aspirin,1çay kaşık kuru mayayı karıştırıp sorunlu bölgelerine sür.20 dak bekletip ılık suyla durula.4gün üst üste yap.
Bepanten krem de iyi geliyor canım,dene istersen...

benimde bi önerim var cilt bakımı 6.sayfada yazıo zaten sivilcelere ısırgan suyu çözümü die.bak orda bi sürü yorum var.ben yinede sana söyleym cnm.4-5yaprak ısırgan otunu 1su bardağı suyla kaynat.sonra suyunu süz ve yaprakları iyice döv.sonra suyla dövğlen ısırgan yapraklarını karıştır.dolaba koy bozulmasın.onunla sabah akşam cildini yıka.zararı olmaz.pamuğu suyuna batır cildini sil.yaprakları cildine değsin ama suratında bekletmene gerek yok sadece pamukla silerken yapraklarınıda sür 2-3 dk bekle suratını yıka.10gün boyunca yap geçiomuş.bendede çıkan sivilcelere ii geldi.hemen söndürüo.çok sık yapma tüylenme yapmasın.umarım okursun işe yarar.

bahsettiğin karışımı ben yaptırdım canım düzenli kullanılınca gercekten faydası oluyor ama bn kokusundan rahatsiz oldugum için gündüzleri süremiyordum şimdide biitti :KK43:

canlarım...
hepinizden Allah razı olsun...
bugün bahsettiğim karışımı yaptırdım...ve biraz önce sürdüm yüzüme..iyi gelirse mutlaka yazarım..inşallah en kısa zamanda hepsi geçer
benimki ve ailesi gelmeden geçerse o kadar mutlu olucamki..
hepinizi öptümm tavsiyeleriniz için çokkk teşekkür ederim

bide her sabah ve akşam sebamedin sıvısını kullan cildi çok temizliyo dengeliyo yanii....

Kızlar her cilt tipi farklıdır ama bence sirke, karışım vs yerine cilt doktoruna gidip ilaç yazdırsanız dahi iyi olur. Benim yüzüm de çok kötüydü. Benzamicyn diye bir ilaç var. İlacın içinde alkol, bir toz karışım, bir de krem var. Üçünü birbirine karıştırıyorsunuz. Ben de bir haftada mükemmel bir sonuç verdi. Her gece yatmadan sürülüyor. Tavsiye ederim.

bendede bissürü çıkmıştı son bir haftada daha önceden doktor cleocin t vermişti ondan sürüyorum eczanede bulabilirsin.

X