Nişandan beri olan olaylar

İyiyim demeye utanıyor insan, bir sıkıntımız yok ailecek çok şükür psikolojik olarak kötüyüm sanırım yeni fark ediyorum olanları içindeyken anlamıyor insan ne yaşadığını.

Gece uykumu kaybettim o geceden beri sabaha kadar gözümü kırpmıyorum sabah evdekiler uyanınca ben uyuyorum.
Çok geçmiş olsun Semracım hatırlıyorum yorumunu konu sahibi benim birisi yorum yapmıs konum hortlamıs halamızın kızı çocukları damadı hepsini kaybettik Adıyamanda o psikoloji cok kötüdür eminim ama günlerdir evde yakılan ağıtlar biri bile sağ çıksaydı demeleri bizim bile psikolojimizi bozdu :KK43:

Çok geçmiş olsun Semracım hatırlıyorum yorumunu konu sahibi benim birisi yorum yapmıs konum hortlamıs halamızın kızı çocukları damadı hepsini kaybettik Adıyamanda o psikoloji cok kötüdür eminim ama günlerdir evde yakılan ağıtlar biri bile sağ çıksaydı demeleri bizim bile psikolojimizi bozdu :KK43:
Çok zor hemde çok rabbim sabrını versin inşallah hepimize canım benim yaa 😔

İyiyim demeye utanıyor insan, bir sıkıntımız yok ailecek çok şükür psikolojik olarak kötüyüm sanırım yeni fark ediyorum olanları içindeyken anlamıyor insan ne yaşadığını.

Gece uykumu kaybettim o geceden beri sabaha kadar gözümü kırpmıyorum sabah evdekiler uyanınca ben uyuyorum.

Allah yardımcınız olsun bizler bile uyuyamazken sizlerin durumu daha da zor depremden beri insanlar biraz gülerdi hayatı bir şekil de yaşardık şimdi bakıyorum gerçekten kimse mutlu değil herkes depremzede kardeşlerimiz için dua edıyor uyumaya utanıyor yemek bile boğazımızdan geçmiyor benim ağlama ataklarım başladı geceleri hiç uyuyamadım vs çok zor bir süreçten geçiyorsunuz ve geçiyoruz Rabbim bir daha yaşatmasın

O şekil de düşünme canımın içi umut hep olmalı şuan ki psıkolojin ile bu şekil de düşünüyorsun emin ol çok zor şeyler yaşadınız geçecek hepsi Allahın izniyle
Umarım insallah özel haytımda yasadığım seyler atlatılmayacak seyler değilmiş sonuçta basta cok büyük ayıp ettiler ama nişanlım hep yanımdaydı onca seye rağmen nazımı cekti cekmeyedebilirdi üstüne bu olay gelince bu sene müsübetler pesimi bırakmadı yengemin bebeği düştü,biri erken doğum yaptı depremde yakınlarımızı kaybettik üstümüze cay döküldü yandık bugün yine yandım ne yasıyorum bilmiyorum😀

Umarım insallah özel haytımda yasadığım seyler atlatılmayacak seyler değilmiş sonuçta basta cok büyük ayıp ettiler ama nişanlım hep yanımdaydı onca seye rağmen nazımı cekti cekmeyedebilirdi üstüne bu olay gelince bu sene müsübetler pesimi bırakmadı yengemin bebeği düştü,biri erken doğum yaptı depremde yakınlarımızı kaybettik üstümüze cay döküldü yandık bugün yine yandım ne yasıyorum bilmiyorum😀

kıyamam sana bu zamanın da bile gülümsemeye calısıyorsun çok tatlısın inşAllah herşey senin için güzel olur kimseyi takma gercekten sölüyorum evlenşnce birlikte yaşıcak olan sizsiniz

Birşey yapmadığına eminmisin?
Set yapmam demiş ya kadın alttan alttan işini yapıyor bence.
Zamanla şunu yapamayız bunu alamayıza döner bu iş sen tamam dedikçe artar.
Nişanlından hep senin alttan almanı bekler. Evlilikte bir bakmışsın istemediğin bir konumdasın böyle yani..

Sıkıntılı insanlardan uzak durmalısın tecrübe ettim sen etme.
Uzun zaman oldu yazmak istedim ben bu nişanı attım suan toparladım cok daha iyiyim biraz bosluk hissim var ama ilerde yapacağım mutsuz evlilikten kurtuldum

Uzun zaman oldu yazmak istedim ben bu nişanı attım suan toparladım cok daha iyiyim biraz bosluk hissim var ama ilerde yapacağım mutsuz evlilikten kurtuldum
Hayırlısı olsun hakkınızda. Bazı şeyler baştan belli oluyor ve göz göre göre ilerlemek istemiyor insan.
İnşallah çok daha güzelliklerle karşılaşırsınız

Takı konusunda biz 100 gr istedik tamam dediler kurbanda getircez dediler ama düğünden önce vereceklermiş zaten öyle dediler ama suan takı derdim değil benim zaten nişanlım zamnnda onlara para göndermiş onlarda köyde tosun almıs kurbanda onları satıp bize ev ve bilezik yapacaklarmıs bunu kendileri söylediler
O nasi bi tosun. Okuyana hem ev hem bilezik aldiriyo 😐

O nasi bi tosun. Okuyana hem ev hem bilezik aldiriyo 😐
Ben nişan attım zaten cok severek vazgeçtim Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onları nişana kadar modern biriydi nişan bi takıldı gelenek kültür örf adet dediler 1.5 senem gitti bide hakkına mı girdim seni beni bırakıyorsun diyo ailesi hizmetçi arıyo resmen Allah düşmanıma yasatmasın bu hayal kırıklığını

Ben nişan attım zaten cok severek vazgeçtim Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onları nişana kadar modern biriydi nişan bi takıldı gelenek kültür örf adet dediler 1.5 senem gitti bide hakkına mı girdim seni beni bırakıyorsun diyo ailesi hizmetçi arıyo resmen Allah düşmanıma yasatmasın bu hayal kırıklığını
Nasi darp eder seni. Ne oldu ki?

Nasi darp eder seni. Ne oldu ki?
Bunlar doğunun bi köyünden ben bir ay önce ayrılmıştım annesi araya girdi yapma etme bizim hatamız terapiye gidin zaman verin benim oğlum seni unutamaz hata biz de bizim yüzümüzden oldu sen de hatalar yaptın konusuruz cıkın gelin bayrama ailemizi yakından görün dediler.1.5 günlük yol gidip sadece 1 gece yattık ertesi aksam nisanlım elbisemi cıkarttım diye niye esofman tunikle oturuyorsun babam gelincede mi böyle giyincen diyince ben de film koptu tartıstık büyüttüm olayı biletimizi al gidicez annemle dedim bu telefonu vermeyince telefonunu aldım kırdım annesi boynumda set var sanıp boynuma yapıstı ver seti biz sana bu kadar masrad yaptık diye sonra telefonuma yapıstı kadın .Neyse evden kovdu bizi amcasında kaldık o gece sabah hemen bindik geldik.Az önce annesi üzerime saldırmamıs gibi amcaları barıstırmaya calısıyo nisanlım barısmaya calısıyor saka gibi çıktık geldik amcası da bu kızın kapısına bidaha gidersen seni sileriz dediler sen böyle kabul edip değiştirmeye calısıyorsun dediler hakkımı helal etmiyorum bana bu örf kültürden bahsetmedi parmağıma takılan yüzük benim hapishanem olcakmıs meğer

Bunlar doğunun bi köyünden ben bir ay önce ayrılmıştım annesi araya girdi yapma etme bizim hatamız terapiye gidin zaman verin benim oğlum seni unutamaz hata biz de bizim yüzümüzden oldu sen de hatalar yaptın konusuruz cıkın gelin bayrama ailemizi yakından görün dediler.1.5 günlük yol gidip sadece 1 gece yattık ertesi aksam nisanlım elbisemi cıkarttım diye niye esofman tunikle oturuyorsun babam gelincede mi böyle giyincen diyince ben de film koptu tartıstık büyüttüm olayı biletimizi al gidicez annemle dedim bu telefonu vermeyince telefonunu aldım kırdım annesi boynumda set var sanıp boynuma yapıstı ver seti biz sana bu kadar masrad yaptık diye sonra telefonuma yapıstı kadın .Neyse evden kovdu bizi amcasında kaldık o gece sabah hemen bindik geldik.Az önce annesi üzerime saldırmamıs gibi amcaları barıstırmaya calısıyo nisanlım barısmaya calısıyor saka gibi çıktık geldik amcası da bu kızın kapısına bidaha gidersen seni sileriz dediler sen böyle kabul edip değiştirmeye calısıyorsun dediler hakkımı helal etmiyorum bana bu örf kültürden bahsetmedi parmağıma takılan yüzük benim hapishanem olcakmıs meğer
Ay bu ne korku filmi gibi. Ruh hastasi bunlar. Iyi ki gidip gormusun. Aklinda soru isareti kalmaz en azindan

İyiki düğün yapmamısın ramazan bayramında da düğün yapalım diye yırtındılar asla yapmam dedim öyle böyle çocuğun annesinin ne kadar cirkef olduğunu gördüm o cocuk ne kadar karısını savunsada annesi asırı dikdatör iyi mücadale etti nisanlım ama bi noktada onlar gibi düşünüyor

Ay bu ne korku filmi gibi. Ruh hastasi bunlar. Iyi ki gidip gormusun. Aklinda soru isareti kalmaz en azindan
Evet hala diyorlar ki imam nikahı yapalım annesi diyor ben istemiyorum bu kızı beni yalvar yakar cağırmıstı oraya amcası annesine sen mi karar verceksin zaten senin yüzünden olmadı dedi ama dilerim Allahtan öyle bi gelin cıksın ki onlara beni mumla arasınlar bide ben yetimim babamı cok kücük yasta kaybettim anamdan emdiğim süt burnumdan geldi türlü manipülasyonlarla ikna etmeye calıstılar yok adın nişan attı olcak yeğenim sensen vazgeçemez cok seviyor vs.Çok sevsin koruyamadıktan sonra anlamı yok verdiği yeminler bosaymıs

X