dogum sonrası nezaman adet gördünüz?

system

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
167
1
39
10 ay önce dogum yaptım ama hala adet görmedım sızce normal mı? yada sizler nezaman adet gördünüz dogumdan sonra?

doğumdan 4 ay sonra gördüm.ancak eskisi kadar yoğun değil,bunun sebebi ne olabilir.2,3 günde bitiyor.bu arada 6 aylık bebeğim var.

canım bende lohusalıktan sonra 6 ay kızımda adet görmedim olabilir
ama yinede bir doktora git tedbirinide bırakma bebişinide hayırlısıyla büyüt

bende kırkım cıktıktan 5 gün sonra adet olmuştum sonra her 15 günde bir iki ay sürdü kötükedihüso valla neyse şimdi düzene oturdu her ay görüyorum hamileyken adet olunmadığı için cok rahatlamıştım sanırım vucüdum sen rahata alıştım al bakalım dedii :roflol:

not: hamileyken ay ne güzel inşallah bende 8- 9 ay regl olmam diyordum yaaaaa 3 aya bile razıydım senağlama

bı ara dr gıttım normal dedı tabı konturolü elden bırakmış degılım ama ınsan rahatsız oluyo yınede her ay test alıyorum oğlan emıyo ondanda hala görmüyorum adet cevaplarınıza teşekkürler

ben 15 aylık bebeğim vardı görmemiştim sonra spiral taktırdım ve görmeye başladım....

merhaba doğum yapalı bugün 51.günüm 36.günümde adetim kesildi 4 günü sonra tekrar başladı hala devam ediyor acaba bu bir sorun mu bilen birisi yardımcı olsun..bu arada 3 aylık korunma iğnesi vuruldum bu iğne kanamayı keser dediler ama hala aşırı olmasada kanamam var yardımcı olurmusunuz?

X