rahim filmi

melisesra

maşallah benim oğluma
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
13.753
14
41
merhaba
ben rahım fılmı cektırmek ıstıyorum ssk var
sıgortayla cektırcebılcegım hastaneler varmı
yardımcı olursanız sevınırım
ucretler baya pahalı geldi

ümranıye hospitalıum da var medıcana da varbılıyorumm internetten arştır bence geçmiş olssssssssss

istanbul avrupa yakasında oturuyorum canım
bı hastanede sordum 170 dedi ama ben anestezılı ıstıyorum

avrupayı bliemıcemm ama araşrır mutlaka vardır valla anestezı iyi olur ben iki kez çektırdımm doğumdan beter sancı ağrı ve kanamam oldu çok kötuydu ama herkeste aynı değil hiç bişi hissetmeyen varrr

canım hayır aşilama için önemli tup bebek için gereksiz zaten işlem dırek rahime yapılıyor

inşallah iyi bi merkez bulursun geçmiş ols canım kolaylıkla biter inş

saol canım çok tesekkur ederım
2 kere asılama yapıldı bana doktorum rahım fılmı gerek gormemıstı
şimdi aşılama olucam yıne bu sefer cektırmek ıstıyorum

BEN 300 YTL YE CEKTIRDIM ASILAMA ONCESI
HIC BISEY HISSETMEDIM AMA NEDENI EMLA KREM SIKTIM VAJINADAN 5 TUP VAR ICINDE HEPSINI ENJ CEKIP SIKIYOSUN FILIMDEN YARIM SAAT ONCE IYICE UYUSUYO HIC BISEY HISSETMIYOSUN TAVSIYE EDERIM ARKADASLAR ILAC ZATEN LOKAL ANESTEZIK BI ILAC :1hug::1hug:

ya canım bi zararı olmadı mı emlanın? peki sonuç ne çıktı. ben o kremi epilasyon yaptırmadan önce yapacağım bölgeye sürüp 45 dakika bekliyorum. ama bide üzerini kapatmak gerekiyor ya streç filmle. bunu sen nasıl yaptın.sadece içeri sıktın mı tatlım

merhaba nazcım, ben devlet hastanesinde çektirdim ve tek kuruş ücret ödemedim, ilk denememde çok acı çekmeme ragmen asistan kız (işlem sırasında asistan olduğunu bilmiyordum, bilseydim hayatta çektirmezdim) çekemedi, ertesi ay uzman doktor çekti ve işlem sırasındaki ağrı sinek ısırığı gibi geldi bana, sana tek diyceğim canım eğer devlet hastanesinde çektireceksen kesinlikle asistana çektirme, uzman doktor iste, ben korkulacak bir şey olmadığını ikinci seferde anladım, geçmiş olsun canım, iki kez hsg çektiren biri olarak sorun olursa cevaplarım

canım emlanın hıc bı zararı olmadı ben ılacları ıyı bılırım sadece 10 cc enj cektım ılerı gıdebıldıgı kaa ıttıp sıktım hıc bısey hıssetmedım

arkadaşım ben geçen sene rahim filmi çektirdim.Anestesi yaptırmadığıma bin pişmanım,korkutmak gibi olmasında ömrümde tattığım en büyük acıydı.Kendimi toparlayamadım 2gün.İşlemi yapanda uzman doktordu.İnşallah senin böyle olmaz

arkadaşım ben aşılama yaptırmadan çektirdim bir özel hastanede anestezi ile yaptırdım ve doğal olarak hiç birşey hissetmedim çok rahattı anestezi ile birlikte 300 milyona mal oldu anadolu yakasında içerenköy avicenna hastanesinde çektirdim

istanbul avrupa yakasında oturuyorum canım
bı hastanede sordum 170 dedi ama ben anestezılı ıstıyorum

Avcılar medikanada çekildim gayet memnun kaldım. telefon açarsan fiyat ve zaman hakkında bilgi alabilirsin. Hatta ben çektirdikten sonra anesteziden uyanırken kk da herkese anlatacağım diye sayıklıyormuşum :roflol::roflol: Fiyatı bir çok yere göre gayet uygundu. Bazı yerlerin anestezisiz fiyatı zaten 300 civarı. a.s

ben 300 ytl ye cektirdim asilama oncesi
hic bisey hissetmedim ama nedeni emla krem siktim vajinadan 5 tup var icinde hepsini enj cekip sikiyosun filimden yarim saat once iyice uyusuyo hic bisey hissetmiyosun tavsiye ederim arkadaslar ilac zaten lokal anestezik bi ilac :1hug::1hug:

canim peki o ilacla hic agri cekmiyon hi ben bundan 2 yil önce cektirdim valla ölcektim basinçtan dolayi benim sorunum da laparoskobi oldumama tüplerim tekrar tikandimi bilemiyom cünkü 2 asilamam oldu sonuc negatif bakalim bu ay göbekten iğne ile asilama yapacam olacakmi allah herkeze nassip etsin
sonucun ne beni bilgilendirirsin

X