İkili test sonuçlarına göre cinsiyet tahminleri tutuyor mu kontrol edelim...

kızlar benim testimde total hcg seviyesi yazıyor bahsedilen bu mu acaba bilemedim ve karşısında 172 yazıyor:110: ben 18 haftalık hamileyim ama daha belli değil bebişin cinsiyeti 12 haftalıkken drum kıza benziyor dedi sonra 16 haftalıkken başka bir dr kız bu dedi senin gibi güzel olur inşallah dedi ve 17 haftalıkken de drum erkek dedi:110::110:

kızlar benim testimde total hcg seviyesi yazıyor bahsedilen bu mu acaba bilemedim ve karşısında 172 yazıyor:110: ben 18 haftalık hamileyim ama daha belli değil bebişin cinsiyeti 12 haftalıkken drum kıza benziyor dedi sonra 16 haftalıkken başka bir dr kız bu dedi senin gibi güzel olur inşallah dedi ve 17 haftalıkken de drum erkek dedi:110::110:

Allah allah garipmiş :) rabbim hayırlısını versin. Sağlıklı olsunlar da en önemlisi o

amiinn inşallah canım hayırlı ve sağlıklı olsun en önemlisi ama insan gerip bi hale düşüyor ben ailemden farklı bir şehre gelin geldim onların yanına gittiğimde elbiseler aldık annem battaniyeler aldı artık kesin baktığımız için artık kesinlik için 25. haftayı bekliyoruz inşallah sağlıkla gelir ve hayırlı bir evlat olur

amiinn inşallah canım hayırlı ve sağlıklı olsun en önemlisi ama insan gerip bi hale düşüyor ben ailemden farklı bir şehre gelin geldim onların yanına gittiğimde elbiseler aldık annem battaniyeler aldı artık kesin baktığımız için artık kesinlik için 25. haftayı bekliyoruz inşallah sağlıkla gelir ve hayırlı bir evlat olur

21. Haftada ayrıntılı ultrason yapılıyor ya o zaman kesin öğrenirsin

Oglumda 33 mus tutuyor bunda 82.5 12.haftafa erkek gibi demisti dr ama ins yanilmistir persembe gidicem bakalim

Arkadaşlar bir çoğumuza doktor cinsiyetini tahmin derecesinde iletmiş. Birşey okumuştum ikili testte free beta hcg 50 den az ise erkek fazla ise kız olma ihtimali yüksek oluyomuş. ama çin takvimi gibi birşey mi bilmem...bana doktor kıza benziyo dedi ölçüm ise 65.

:kahve:ya sizin?
Ne zaman istiyor bu testi doktor

X