göz rengi

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.403
5
Kızlar bebişlerin göz rengi döndü mü?
5 aydan sonra döner mi?
Bizimki yeşil gibi.Sanki bugunlerde biraz acıldı rengi.Bilmiyorum kahveye mi kayacak açık yeşile mi?

Canım,benim oğluşum doğduğunda lacivertti gözleri.sonra yavaş yavaş açıldı mavi oldu.2 aylıktan beride aynı renk..doktorumuz değişmez artık dedi.

Kızlar bebişlerin göz rengi döndü mü?
5 aydan sonra döner mi?
Bizimki yeşil gibi.Sanki bugunlerde biraz acıldı rengi.Bilmiyorum kahveye mi kayacak açık yeşile mi?

bugünlerde bende düşünüyorum bu göz işini ne olduğu belli deil akşamları yada güneşte cam gibi yeşil oluyo şöle uzaktan baksan anlaşılmıyo kahve gibi duruyo bende anlamadım tanm ne zaman bir renk olucakfisfisfis

kızım dogdıgundalacıverttı gozlerı cok ıstedım oyle kalsın ama acıldı bıraz mavı oldu sımdı sımdıden sonra degısırmı bılmıyorum ama 1 yasına kadar otururmus goz rengı dıye duydum boyle kalır ıns

bizimki siyah komur siyah goz bebegi yok gibi komur gozlum benim

bizim 6 ay bitti koyu mavi gibi gözleri değişirmi bilmem:)

benım kuzumunda gozlerı dogdugundan berı mavı hıc degısmedı sadece ılk zamanlar koyu oluyo tabı sımdı cam mavı ortasıda yesıl 6 aylık belkı yesıle doner 8 9 aydan sonra donen cok bebek var 1 yasına kadar bellı olur

sizi hayal kırıklığına uğratmak istemem arkadaşlar,benim kızımın göz rengi 6. aya kadar maviydi,sonra yeşile döndü...doktora sorduğumda öyle kalır demişti ama 1 yaşından sonra elaya döndü ve öyle kaldı...renkli gözlü kalmasını çok istemiştim ama kısmet değilmiş....her çocukta öyle olacak diye bir şey yok ama piyango bana çıktı demek ki...kızım şimdi 17 yaşında

sizi hayal kırıklığına uğratmak istemem arkadaşlar,benim kızımın göz rengi 6. aya kadar maviydi,sonra yeşile döndü...doktora sorduğumda öyle kalır demişti ama 1 yaşından sonra elaya döndü ve öyle kaldı...renkli gözlü kalmasını çok istemiştim ama kısmet değilmiş....her çocukta öyle olacak diye bir şey yok ama piyango bana çıktı demek ki...kızım şimdi 17 yaşında

allah bağışlasın olsun sağlıklı görsünlerde hangi renkle gördükleri önemli değil . ben küçükken mavi gözlüler dünyayı mavi görür sanırdım :)
bizde sadece babaanne yeşil gözlü kızımın gözlerinin renkli kalma ihtimali pek yok gibi..

Benim göz rengimde mavi olduğu için oğluşumun maviş gözleride:nazar: kalır diye düşüyorum ama nasip:)

benim eşimin gözleri yeşil kızımın gözleri mavi bende meraktayım belki yeşile döner yada ela umarım bnöyle kalır

benim eşimin gözleri yeşil kızımın gözleri mavi bende meraktayım belki yeşile döner yada ela umarım bnöyle kalır

canım maşallah takviminden hatırladığım kadarı ile senin kızın boncuk boncuk kalır göz rengi değişmez sanıyorum allah nazardan korusun :nazar:

benım erkegımınde gozlerı dogdugunda grıydı sonra mavıye dondu sonrada eysıl gıbı oldu su andada ela koyu ama bole kalır sanırsam
cunku uzun zamandır bu sekıdle

Benim ogluslarda buyuk koyu yesil gozlu kucuk koyu kahve benim ela esimin koyu kahve onemli olan saglikli olmalari gerisi onemli degil.

valla benim kızımın göz rengi doğduğunda çok koyu yeşil kahve arası birşeydi yandan bakınca yeşilimsi duruyordu şimdi 4 aylık göz rengi kahve benim gözlerim yeşil eşimiz ela bakalım kızımızın ne renk olacak eğer aranızda bizimkine benzer durum varsa bana cevap yazarsanız merakım biraz gitmiş olur:) :):):) bakalım ne renk olacak
not: dedelerin göz rengi kahve, ananenin yeşil ,babane ela hayırlısı herşeyden önce sağlıklı olmasıkaydirigubbakcemile3:nazar:

normalde bebekler lacivert gri gözlü doğup zanamla açılır gözleri... benim bildiğim renkli gözlüler hep bu laciver griden dönenler ama bazen açık kahvede labiliyorlar..

Sıyah gözlü bebekler ise doğduklarından beri siyahtır gözleri.

Kızımın doğduğunda gözleri kömür karasıydı şimdi 2. ayının bitirdi rengi açıldı... herkes renkli olacak diyor ama bana hiç öğle gelmiyor güneşte bakıyorum göz rengine tarif edemiyorum siyah değil, kahve değil, ne yeşil ne mavi,,, gri lacivert hiç değil... sanki tüm renklerden biraz var naniknanik.. çok komik bişey içinde hareleri var.. füme gibi bişey..
benim gözlerim kömür karası babanın yeşil ela gibi ama çok açık kahve gibi duruyor uzaktan...

bakalım ne olacak gözleri... renkli olursa çok gülerim siyahtan renkli oldu diye laelaelaelaelae... annane çok hevesleniyor renkli olacak diye ama ben max ela olur anne ümitlenme diyorum ama belki allah annemin gönlüne göre verir ... çakır kızım diye seviyor ..okadar hevesli anlayacağınız:)...

göz renginden çok bakışlar ışıl ışıl olsun... hepsi pırıl pırıl mutlu mutlu baksın hep. bana bi bakışı var allahım nazarlardan saklasın gözleri parlıyor şimdiden.. nasılda tanıyor beni. içim eriyor ne olursa olsun gözlerinin rengi insallah hep böyle berrak saf bakar bana...canım kızım benim...

X