saclarim havuc rengi oldu

pembecicekli

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
99
37
27
Merhaba kizlar,

Saclarimi kizila boyamistim, siyaha, sonra tekrar kizila boyadim, simdi ise acik tonlara donmek istiyorum 9, 10 gibi numaralara. Evde acmaya calistim ama saclarim suan turuncgiller familyasina dondu. Bunun ustune 9.11 ve ya 8.11 tutar mi bilen var mi

Eklentiler

• mmm.png
    mmm.png
    384,2 KB · Görüntüleme: 68
  • xx.PNG
    xx.PNG
    286,3 KB · Görüntüleme: 66
Canım tutsa bile alttaki renk turuncu olduğu için ve tek ton olmadığı için üstüne açık renk vurunca ya tutmaz ya da o renkte açıklı koyulu olur. Ve kesinlikle birebir ton tutmaz yani max tutmuş hali gene istediğinden koyu, bazı yerleri daha açık renk bazı renkleri biraz daha koyu olur

Canım tutsa bile alttaki renk turuncu olduğu için ve tek ton olmadığı için üstüne açık renk vurunca ya tutmaz ya da o renkte açıklı koyulu olur. Ve kesinlikle birebir ton tutmaz yani max tutmuş hali gene istediğinden koyu, bazı yerleri daha açık renk bazı renkleri biraz daha koyu olur
bana da oyle geldi, daha fazla acarsam sac elimde kalicak, o yuzcen 8.11 e boyamayi dusunuyorum, sonucu paylasirim

Bence senin halledebilceğin olay değil önce ki yaptığın renklerden dolayı saç kızıl kusuyor. Eğer temiz bir sarı istiyorsan profesyonel bir yere gitmelisin.

Daha fazla risk almayın derim. Ya kuaförden destek alın ya da koyu renk boyayın. Turuncuyu koyu renkten başkası kapatamıyor.

bana da oyle geldi, daha fazla acarsam sac elimde kalicak, o yuzcen 8.11 e boyamayi dusunuyorum, sonucu paylasirim
Yok yok bence de açma. Saçı da dediğin gibi daha fazla yıpratma. Mor şampuanlar falan kullanıyordu açmada olan turunculuk için sanki. Hiç araştırdın mı ? Bence onu bir net öğren, olmazsa birkaç gün sabah aksam mor şampuan kullan. Peşine boyayı vur…
Zaten en fazla yeni vuracağın boya aktıkça alttan turunculuk çıkmasını engeller, gene sana zararı olmaz diye düşünüyorum

kizlar merhaba

internetten 8.11 yogun kumral soyledim ve boyadim, 1 e 1 oranda karistirdim oksidanla. Suan saclarim asiri koyu, sanki 5 ve ya 6 numarayla boyamis gibi,
Bu akar mi zamanla acaba bileniniz var mi, hic bu kadar koyu beklememistim.

Ne kadar beklettiniz? Bu 8.11 değil ya bence farklı bi renk yollamışlar. Küllü bi renk ama yine de akar ama koyuluğu gitmez.

kizlar merhaba

internetten 8.11 yogun kumral soyledim ve boyadim, 1 e 1 oranda karistirdim oksidanla. Suan saclarim asiri koyu, sanki 5 ve ya 6 numarayla boyamis gibi,
Bu akar mi zamanla acaba bileniniz var mi, hic bu kadar koyu beklememistim.
Küllü boya ile turuncular karışınca böyle siyah gibi oluyor. Daha önce başıma gelmişti. Ayrıca 8 numara çok açık bir renk değil. Çok değişeceğini sanmıyorum kuaföre gidin isterseniz.

En son ki boyamaniz da 8.11 yani çift 11 le biten boyalar yoğun küllü olduğu için siyah olur çok normal. Akmazda kolay kolay. 8.1 alsaydiniz bu kadar koyu olmazdı. Yani 8.1 boya ile 0.22 turuncu azaltıcı boyadan fındık kadar katıp boyayabilirdiniz açık küllü kumral saçınız olurdu. Mor şampuan ile de rengini soguklastirirdiniz zaman zaman. Yani arastirmadan 8.11 ile boyamanizla tekrar başa dönmüşsünüz gibi olmuş. Biraz dinlensin saçlarınız. Bikac ay ara verin açmayın tekrar yormayın. Birkaç ay sonra tekrar açma işlemi yapın. Sonra dediğim gibi 8.1 veya 9.1 boyaya 0.22 turuncu azaltıcı boya alıp fındık kadar katın karıştırın öyle boyayın saçınızı.

Eeee saçınıza yapabileceğiniz tüm kötülükleri yapmışsınız,oynamaktan vazgeçin bir süre ve bol bakım yapın.Toparlayınca da işinin ehli bir kuaföre gidin yoksa saçlarınız elinizde kalabilir🙁.

X