ben aşk değil huzur arıyorum..... ya siz?

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
1.286
3
61
Hangimiz aşkı aramıyoruz ki durmadan? Bulunca mutluyuz, bulamayınca mutsuz, bulmaya çalışırken de umutsuz …

Ama her nedense sürekli arıyoruz, yorulmadan, usanmadan .Onsuz yaşanmıyacağına inandırmışız kendimizi ya bir kere, hayattan tat alamaz olmuşuz aşksızken, tuzsuz yemeğe dönmüşüz biraz da dibimiz tutmuş.
Sosum eksik imdat !!!

Bu nasıl bir hayattır, işler hep bize kalır, bir saatte kurtardığımız rapor üçgün sürünür elimizde çiklet gibi….

Sinemaya bile gitmek istemeyiz; ne o koltuğun kolçağımı tutucak elimi? Başımı nereye yaslıycam ben !!! Oysa o güzelim filmleri izlemenin tadına her daim varılabilir, tek veya aşkımızla, amaç film izlemek değil mi?

Bu böyle sürüp gitmiş asırlardır, araya araya ayaklarımıza kara sular inmiş. Bulunca da neler olmuş o da başka.

Ben aşk aramıyorum, evet evet kesin kararım. Huzur arıyorum, anlayış arıyorum artık.

Müsadenizle ben bir tatlı huzur bulmaya gidiyorum. Sahilde bi gezinip deniz havası alırsam huzurun yarısı tamam. Diğer yarısı için uyumam lazım, ama evde tek başıma değil. Evde yanımızda biri olsa ne olacak..aşk olmuş huzur olmayınca neye yarar..:aşk beni pek fazla ilgilendirmiyor...huzur ilgilendiriyor...

Hayata dair sohbet edip, belki çıkıp bir iki kadeh atıp yorgun ve uykulu eve dönmeliyiz, öpüşmeden, dokunmadan ama sarılarak o tatlı huzurla uykuyla dalmalıyız. Hayatımda hiçkimsenin yanında duymadığım o huzurla da rüyalara dalmalıyım.

Yıllar geçtikçe maceralar, aşklar ve fırtınalar yerini durgun denizlere bırakıyor.Heyecan yok mu, ihtiras yok mu demeyin var elbette, hem de daha güçlü, daha da emin anlık değil uzun ve keyifli şarap tadında…

Gün batımında ki gurub gibi inanılmaz, papatya tarlası gibi cıvıl cıvıl.
Huzurun verdiği aşkın tadı hiçbirşeyde yok, ne öyle bir uyku var, ne o öyle sıcak bir bakış. En azından benim için öyle.

Sizi bilmem ama ben huzura aşığım……… :kahve::kahve:

Mutluluğa,sevince gülümsemeye aşıgım :asigim:
birde hayatıma son Baharım olan aşkıma:asigim:

Aşk beni heyecanlandiriyor, çünkü aklima kocişim geliyor..ona aşiğim çünkü o benim huzurum

huzurumun aşktan geldiğini düşünmüşümdür hep şimdi en büyük huzursuzluğumu aşk yüzünden yaşıyorum.. ben ne mi istiyorum huzur veren aşkımı sanırım geri istiyorum :KK43:((

"aşk" tek başına ise mutluluk için hele bir evliliği sürdürmek için asla yeterli değildir. huzura gelince aşık olduğunla huzuru bulacaksın ki işte gerçek ve tam bir aşk olsun.

canım bazen aşık olduğun kişiylede huzur bulamıyorsun..

aşkta isterim sonrasında oluşacak derin bi sevgide..ve allah huzur sağlık ve afiyetimizide daimi eylesin isterim ..cnm niye sınırlandırma getiriyorsun ki....allahın gücü herşey yeter isteyim bol bol

huzur benim için çok önemli...allahın gücü elbette herşeye yeter..yardımcımız olsun..

huzurumun aşktan geldiğini düşünmüşümdür hep şimdi en büyük huzursuzluğumu aşk yüzünden yaşıyorum.. Ben ne mi istiyorum huzur veren aşkımı sanırım geri istiyorum :KK43:((

ah ah..hep öyle istiyoruz ama olmuyor canisi...inşallah kalbine göre versin tanrim..

nedense aşık olduğumuz kişiyle yaşarız sorunları.onunla sahip olduğumuz mutsuzluk başkalarıyla yaşayabilceğimiz mutluluktan daha çekici gelir ve dahada sıkı sıkıya bağlanırız.bigün gelir biter ama bitmez işte(hele ki o insan haytımızdan çıkmıyosa sürekli kendini hatırlatıyosa daha büyük bi kaos)..huzur ve aşk istiyorum ama ama ama...

nedense aşık olduğumuz kişiyle yaşarız sorunları.onunla sahip olduğumuz mutsuzluk başkalarıyla yaşayabilceğimiz mutluluktan daha çekici gelir ve dahada sıkı sıkıya bağlanırız.bigün gelir biter ama bitmez işte(hele ki o insan haytımızdan çıkmıyosa sürekli kendini hatırlatıyosa daha büyük bi kaos)..huzur ve aşk istiyorum ama ama ama...

aşıksındır..çok seversin...mutlu olmaktır amacı...ama olmaz...ne kadar kötü...en önemlisi sevgi ve saygı...huzur...

aşk huzur sevgi anlayış bunların hepsini biarada görmedimki ben...
aşıktır yalan söyler
huzur vardır sevgisini vermez
yani kısaca hep bi sorun hep bi sorun
birini seçmeli yada yanlızlığın tadını çıkarmalı:içelim::içelim:

aşk huzur sevgi anlayış bunların hepsini biarada görmedimki ben...
aşıktır yalan söyler
huzur vardır sevgisini vermez
yani kısaca hep bi sorun hep bi sorun
birini seçmeli yada yanlızlığın tadını çıkarmalı:içelim::içelim:

hımmmmmm..sen çok efkarlısın anlaşılan...huzura ihtiyacın var...takma kafana canım...
her şeyi oluruna bırak...zamannnnnnnnn

aşkta isterim sonrasında oluşacak derin bi sevgide..ve allah huzur sağlık ve afiyetimizide daimi eylesin isterim ..cnm niye sınırlandırma getiriyorsun ki....allahın gücü herşey yeter isteyim bol bol

Olabildiği kadar olsun!...

"Seviyorum" diyebilecek kadar cesaretimiz olsun.
Kalbimize sığdıramayacağımız kadar şefkatimiz,
Yüreğimizde saklanamayacak kadar çok gözyaşımız olsun.
Hayatımıza kattığımız gürültüler kadar sessizliğimiz,
Sessizliğimizde anlam bulan düşüncelerimiz kadar sesimiz,
Karamsarlığımızı huzura dönüştürecek içten dualarımız olsun.
Hayat kadar düşünülen ölümümüz,
Ölüm kadar anlamlaştırılan hayatımız,
Umutsuzluklarımızdan daha çok umudumuz olsun.
Hırslarımız kadar sorumluluğumuz,
Özlemlerimiz kadar bekleyişlerimiz,
Unuttuklarımız kadar hatırladıklarımız,
Umduklarımızdan daha çok bulduklarımız olsun.
az olsun ama öz olsun..huzur versin bize..Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

ben de huzuru aradım ve buldum... ve hep benim olacağını sanırken ; sevgilim 2 yıl sonra ;

ben aşk arıyorum diyerek ayrıldı benden... eee nolacak şimdi ?

kim neyi arıyorsa onu bulsun en iyisi...

ben de huzuru aradım ve buldum... ve hep benim olacağını sanırken ; sevgilim 2 yıl sonra ;

ben aşk arıyorum diyerek ayrıldı benden... eee nolacak şimdi ?

kim neyi arıyorsa onu bulsun en iyisi...

inşallah....aşkın olduğu yerde hep acı oluyor da ...onun için huzur arıyorum...

aşk: huzuru bulduğun an yerini sevgiye bırakır sevgide yerini benliğinin içinde saklı kalır!

X