yıldönümünüzde eşleriniz için neler yaptınız???

baytar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
137
0
42
arkadaşlar bugün yıldönümümüz ikinci yılımıza girdik,eşim bugün nöbetçi yarın kutlayacağız kısmetse,değişik ve ilginç fikirleriniz yada eşinize yaptığınız sürprizler var mı:uhm:?tavsiyelerinizi bekliyorum...bu günü nasıl unutulmaz yapabilirim...

Güzel bir sofra hazırlayıp gelinliğini giyip onun gelmesini bekleyebilirsin. :) Abartı mı oldu ya...

yoooooo iyi fikir ama aldığım kilolardan içine girebileceğimi sanmıyorum :çok üzgünüm: fermuarı kapanmaz arkamı dönmezsem sorun olmaz sanırım :dance:

Ay canımcım ne güzel..
Ona sevdiği güzel bir pasta hazırlayabilirsin kendi ellerinle de yedir:icecream:
Ona güzel bir müzik dinlet, bugüne özel olduğunu söyle:teytey:
Ona kendisinden yapmanı istediği bişi söylemesini iste..
Evin duvarlarına içinden gelen herşeyi yazabilirsin her yere değişik cümleler,cümlecikler asabilirsin, istediğin gibi renklendirebilirsin...
Ve ona güzel bi masaj yapabilirsin eminim hem mutlu olup hem de dinlenecektir..:1hug:

Arkadaşalar yildönümü değil ama en az onun kadar önemli bir gün için eşime bir sürpriz hazirlamam lazim.eşim 1 hafta sonra askerden gelecek.ne yapabilirim sizce.farkli güzel bi şey yapmak istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

Güzel bir sofra hazırlayıp gelinliğini giyip onun gelmesini bekleyebilirsin. :) Abartı mı oldu ya...

her yıl ablam yaptı bunu eşine.. her evlilik yıl dönümlerinde. tabi yıllar ilerledikçe gelinliğin fermuarını çekemeden yaptı ... :roflol:
ama olsun ozaman bile çok şirindilerrr :asigim:

valla benim 4 gün önceydi ama kocama kızgındım kk ya takılarak ve tebrikleri okuyarak güzel bir evlilik yıldönümü geçirdim hihoyyyt

valla negüzel düşünmüşsünüz yaa bu bölümü açmakla bizler için tecrübe olacak :))))

biz ne yapacaımıza birlikte karar veririz.geçtiğimiz evlilik yıldönümümüzde giyinip süslenip güzel bi yerde mum ışığında yemek yedik.ondan önceki sene tatildeydik ve sabaha kadar sahilde dolaştık,içtik,sarhoş olduk,güldük eğlendik.ama çok romantikti.ve kocaman kırmızı kalpli pastanın mumlarını üfledik.

bende evlilik yıl dönümümüzde eşimin seviği yemekleri yaptım romantik bir sofra kurdum ve daha sonra verdim asıl süprizi çok seksi bir gece kıyafeti aldım gecelik yanı saçlarımı makyajımı yaptım birde topuklu ayakkabılarımı giydim ışıkları kapattım ve mum yaktım loş romantik bir hava yarattım eşim görünce gözleri fırladı daha önce seni hiç böyle görmedim ne kadar güzel olmuşsun dedi sonra karşısında dans ettim onu bir güzel aşka getirdim veeeeeeee daha sonrasını anlamışsınızdır :eek::eek:. ama çoook güzeldi ve çok memnun kaldı kocacım benim.... bende fantazi çoktur oda bu halimi çok seviyor hangi erkek sevmezkiŞeniz TAVSİYE EDERİM ARKADASLAR...hihoyyyt. KOCANIZI MUTLU EDİN Kİ ODA SİZİ MUTLU ETSİN:teytey::teytey:

X