2009 Nisan aNNe adayLarı haNgi ilaçları kuLLanıyorSunuz

e.tosun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
9
0
Şu an 11 haftalık hamileyim.doktorum bana ilk başta folbiol isimli folik asit hapı verdi ama doğru düzgün içemedim.3.aydan sonra kullanmam içinde reçeteden ismini okuyamadığım bir kan şurubu yazdı.folik asit hapını bırakıp bunu içecekmişim.çevremde hamile ve çocuk doğurmuş bir kaç kişi var.dokorları farklı olmasına rağmen aynı ilaçları kullanmışlar.benimkiler farklıymış.Siz bebeginiz için hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

ben elevit kullanıyorum sadece içinde zaten folik asit oldugu için ekstra onu içmedim...doğumdan sonra 3. aya kadar da elevite devam doktorum dedi

ben elevit ve folic plus kullanıyorum.
ama ilaçlardan sonra bende özellikle göbeğimde ve göğüslerimde tüyler çıkmaya başladı
doktorum 24. haftaya kadar devam dedi
acaba doğumdan sonra bu tüyler dökülürmü?

folik plus kullanıyorum sadece

mid bulantı hapımım adını unuttum

bende doğum yaptım ama folik plus elevit kullandım.çalıştığım için ilk aylarda progestan kullandım.

ilk 2 ay folicasit hapına 2.aydan sonrada megadyn vitamin tabletini kullanıyorum....içinde folicasitte olduğu için aynı zamanda folicasit ihtiyacıda karşılanıyor....ve arkadaşım sormuş vitaminler kilo yapmıyor canım.....vitaminleri besinlerden alamadığımız için takviyeye ihtiyaç duyuyorlar

X