Evdeki Balık Kokusu!!!

Ya benide fırında kalan balık kokusu rahatsız ediyor. Balığı fırında yapınca ertesi gün yada başka bir gün o fırına başka bir yemek koyunca etraf yine balık kokuyor, hatta sanki yemeğede siniyor...
Fırını neyle silmeliyizki o koku kalmasın.

Bir kabın içinde su,sirke,defne yaprağı ve karanfil kaynatıyorum.Balık kokusundan kurtuluyorum:)

sirke kaynatıyorum bı kapta evde koku falan kalmıyor
fırınıda sirke ile siliyorum

canım balığın üzerini aliminium folyo ile hava almayacak şekilde iyice kapat,hafif koku sızsada o kadar etkili olmuyor,yani fırını ekkilemiyor.......

vallahi biz ailece baligi cok severiz ben balik kizarttiktan sonra tavada kahve kavuruyorum balik kokusu falan kalmiyor deneyin derim ben

Arkadaşlar dün evde balık kızarttım gönül rahatlığıyla çünkü biliyordum ki kızartma sonrası ocakta limon yakınca balık kokusunu çeker :KK43: daha önce denediğimde işe yaramıştı ama bu sefer banamısın demedi :KK43: siz ne yapıyorsunuz balık kokusunu yok etmek için??? önerilerinizi bekliyorum.:uhm:

cnm ben internetten bişey buldum memnun kaldım baya.dr mat kokusavar ürünün ismi bi dene istersen hamsi kokusunu yok ediyoo valaaaa gitti gidiyordan almışştır bölee yumuşatıcı kokusu gibi kokuusu varr ben yemek kokularını yok etmek içinde kullanıyom muahhhhhhhhhhh:KK19:

fırın torbasında yapmayı deneyeceğim bu hafta, içine soğan falan bile atmazsam belki sulu olmaz di mi tavuk güzel kızarıyor çünkü:44:

Benim bir formülüm var.Balıkçı bir arkadaşımız anlattı.Küçük tencereye biraz yumuşatıcı ve su koyun kısık ateşde kaynasın devamlı.Göreceksiniz balık kokusu falan kalmadığı gibi mis gibi yumuşatıcı kokusu oluyor.

bunu denedim ama ertesi hafta balık pişireyim dedim balıklarım yumuşatıcı kokuyordu :)))

bunu denedim ama ertesi hafta balık pişireyim dedim balıklarım yumuşatıcı kokuyordu :)))

:KK60::KK60::KK60: mutfak kazaları böyle olsa gerek:KK1: açıkçası ben yumuşatıcı kaynatmaya pek iyi bakmıyorum mutfakta, sprey falan da kullanmam kimyasal sıcakla birleşince :18: bilmiyorum detayını tabii ama korkarım :18: sirke kaynatılır belki ama sirkenin kokusu da fena bence:KK36:

torbada balık pişiren olmadı mı acaba hiç, deneyeceğim ama hüsrandan korkuyorum:18::18:

burdaki bütün yorumları okudum ama pek tatmin olmadım nedense arkadaşlar

dün balık pişirdim hem mutfağım hemde fırınımın içi fena balık kokuyor. mutfağı hallederimde fırındaki kokuyu nasıl yok edicem acil yardımmmmmmmmmmmmmm lütfen

burdaki bütün yorumları okudum ama pek tatmin olmadım nedense arkadaşlar

dün balık pişirdim hem mutfağım hemde fırınımın içi fena balık kokuyor. mutfağı hallederimde fırındaki kokuyu nasıl yok edicem acil yardımmmmmmmmmmmmmm lütfen

Elmal sirkeli ılık su ile sil canım

süper bir formül yumuşatıcı kaynatmak :) hemen deneyeceğim :KK9:

yumuşatıcıyı kesinlikle tavsiye etmiyorum :KK50: denedim sonuç tavada balık kousu gitti ama bu sefer yumuşatıcı kokusu sindi ki bir sonraki balık kızatmasında balıklarım hafiten yumoş extra kokuyordu :KK52: eşim de farketti sanırım ama sağolsun bir şey demedi :KK30:

Ben balık kızartırken vanılya kaynatıyorum suda balıktan sonrada yumusatıcı kaynatıyorum az bısey hıcte koku kalmıo.:KK49:

bizim ev de buram buram balık kokuyor. o kadar mutfak kapısını kapattık ama göz gözü görmedi diye arada havalandırdık ama kokan koku fena bir halde sinmiş durumda. yorumlardan aklıma yatan birşey olmadı :KK30: yumuşatıcıyı denemek istiyorum ama yanmayalım sonra :KK34:

merhaba; kesinlikle bir ürün tanıtımı yapmıyorum yanlış anlamayın lütfen, ama gerçekten evde pişirilen balık kokusundan tutunda evcil hayvan kokusuna kadar aklınıza gelebilecek tüm kötü koku problemleri için geliştirilmiş bir sprey var. Extodor koku giderici spray bu alanda satılan en iyi koku giderici, uzun uzun anlatmaya gerek yok Buraya tıklayarak Extodor Koku Giderici Sprey sitesinden koku giderici ile alakalı tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ben yumusatici kaynata kaynata cocugumu astim yaptim:KK43:(
Tarcin kaynatin ise yariyo,sigara kokusunada iyi geliyo

Son düzenleme:
X