Tup bebek yaptiranlar en erken ne zaman gebelik testi yaptirdiniz ve kac cikti???

27 ağustos transfer oldu pazartesi cuma günü idrar testi yaptım çıkmadı tutmadı mi acaba 6 ağustosta kan testi yapılacak ilk denemede tutmadı 2. deneme genetik test yapıldı embiriyo lara 3u sağlıklı 2 tanesi 5 gün verildi. Sorun çıkarmış acaba
Biraz fazla erken test yapmissiniz sanirim.. Umudunuzu yitirmeyin. İnsallah tutmustur

8.ve 9.gün idrar testim negatif çıktı 3. Gün 2 embryo konmuştu:KK17:

hemen umutsuzluk cok. cok erken test yapmissin. 3.güm embriyosu 8 ve 9.cu günde pek cikmaz daha. gününde tekrarla yeniden. ben 10.cu günde test yapmisti. 5 günlük embriyoydu ve ikizdi. önce idrar testinde cikti sonra da kan testinde 409 cikti deger.

hemen umutsuzluk cok. cok erken test yapmissin. 3.güm embriyosu 8 ve 9.cu günde pek cikmaz daha. gününde tekrarla yeniden. ben 10.cu günde test yapmisti. 5 günlük embriyoydu ve ikizdi. önce idrar testinde cikti sonra da kan testinde 409 cikti deger.
Valla bugün de yAptım 10.günüm yine tek çizgi o sıfır değerini görmekten nefret ediyorummmm

Valla bugün de yAptım 10.günüm yine tek çizgi o sıfır değerini görmekten nefret ediyorummmm
Kan testi yaptır. Idrarda çıkmayabilir. 10.gün artık kanda çıkar. İdrar testi yapacaksan da kaliteli bir test al, erken test diye bir test var. Early predictor. Onda çıkar. Ucuz testlerde zor çıkıyor.

nasil bir duygu oldugunu biliyorum. ben bebegime 4.tüp denememde kavustum. idrar testini de sakliyorum. yillarca kac tane test yapmisim hic hatirlamiyorum. umutlar hic tükenmesin meleklerimiz birgün gelecek :)

8.gün kan testi 60. 10.gün 133 ve 14.gün tekrar 60 çıktı. Kaybediyorum bebeğimi. Kimyasal gebelik olmuş sanırım. Tüp bebek 3.denememdi. Yine nasip olmadı

Allah sabir versin. insallah bir sonraki denemende melegin gelir. ben 4. tüp bebekte ogluma kavustum

Benimde bugün transferimin 6. Günü. Dayanamayıp şu hassas gebelik testlerinden alıp yaptım . Ikinci çizgi çok silik çıktı. Sevinmeli miyim sizce? Embriyom 3.gün embriyosuydu. 2 tane transfer edilmişti

Benimde bugün transferimin 6. Günü. Dayanamayıp şu hassas gebelik testlerinden alıp yaptım . Ikinci çizgi çok silik çıktı. Sevinmeli miyim sizce? Embriyom 3.gün embriyosuydu. 2 tane transfer edilmişti
Merak ettim sonuc ne cikti ins hamilesindir

Bnnde 2tane 3mgun embriyosu. Predictor erken gebelik testi aldim. Pazar test gunum.ama seni gorunce yarin yapayim diyorum. Hayirli olsun saglikla dunyaya gelsin bebegin

Sağolun teşekkür ederim. Bende prediktörle öğrenmiştim. Silik çizgi çıksa bile insan inanamıyor. Benim en büyük belirtim kasıklarıma batmalar oluyordu. Aniden kalktığımda yada doğrulduğumda iğne batar gibi oluyordu. Tabii belirtiler kişiden kisiye değişir. Inşallah sizinde pozitif olur

Transferin 6. günü 11.6çıktı.adeti 3gün geçede predictorde silik çizgi çıktı.

Benim transferden sonra 8.gün hcg 2 çıktı, 15.gün 45 çıktı ve doktorum hamilesin dedi.:nazar:
Merhaba ben de sizin gibiyim şuan bnm de 8. Gün değerin 2.76 cikti idrarda negatif cikti moralim çok bozuk sizin degeriniz yükselmiş sonra neler yasadiniz paylasir misiniz

Kizlar lütfen yardimci olun 2. Tup bebeğim bugün 8. Gün transferin idrar testi negatif kan testi 2.76 bu ne demek ? Benim gibi olup da pozitif sonuç alan var mi

Selam arkadaşlar uzun olacak ama benim normal7.5 aylık bebeğimi kaybettim sonra bir taze bir dondurulmuş emriyo transferi oldu dondurulmuş tuttu ve kımyasal olup duştu sonra emryolar genetik incelendi olumsuz çıktı sonra yeniden başladık çok şükür 2 tane genetıkten sağlıklı embriyomu geldı 14 hazıranda 1i transfer edildi adet olacakmışım gıbı gelıp wc den Bedri gelemıyorum arada kasıklarıma Ağrı vuruyor erken çıkan testten aldım 5. Günüm stres hat sefada ne günü yapsam yada yapanlar varmı teşekkürler

X