acillllllll suyum mu geldi sizce??

nisa77

Guru
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
842
25
gece 4 te yattık ilişkiye falan girmedik sadce öyle öpüştük falan.sonra bi su geldi ama ağrı sızı yok bebek hareketleri de normal sanki idrar kaçırdım.nolllluuuuuuuurr yardımmm

Allah yardımcın olsun canm .suyun gelmiş herhalde.hayırlı doğumlar inşallah

canım güne gün aynıyız seninle panik yapma dr unla görüş şuan mı geldi suyun yoksa gece mi yani ne zamandır bekliyorsun

nisacığım sanırım suyun gelmiş.
hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz.

evt cnm suyun yavaş yavaş sızmış olabilir hemen bi dr. görün şuanda bişey olmaz panik yapma dr.git ne kadar azalmış bi baksın.. hayırlı sağlıklı doğumlar

anam noluyoooz len sabah sabah??? lan bi dur!!! belkim idrar kacırmısındır?ama bu iş belkiye bakmaz hemen git doktoruna.hey allam yaaa.la bi uslu durun beee!!doğuran dopurana haaaa..bu ne len:)))
yahu ben diyorum ekim bebeği die bişe kalmıycaaaakkkk..hepimiz eylülü bitirmeden bırtlatacaz sanırsam.kız nisa nasıl hbr alcaz be?destinaya tel falan vermişmiydin?bize hbr verecek biri varmnı?ulen sabah sabah!!!neyse canımın içi allaha emanet olun.allah yardımcınız olsun kuşum:)

eğer gelen sıvı yarım su bardağı kadarsa çamaşırını ıslatıp bacaklarınıda ıslattıysa suyun gelmiş.Böyle durumlarda suyum mu değil mi demeyip dr.a gitmek gerek bence. Allah yardımcın olsun canım

nisa yaptın yine yapacağını heee.kızzz valla sitenin başından beri hep okuyorum.problem yaşıyosunuz.Allah yardımcın olsun canımın içi.inşallah hayırlıca doğumunu yaparsın da bizi de merakta bırakmazsın.Allah seninle olsun.kalbimiz hep seninle canım

nisa aynı benim gibi olmuşsun önce az miktarda suyum gelmişti idrar mı kaçırıom demiştim ilk hastaneye gidince geri gönderdiler suyun iyi diye 1saate kalmaz daha bol miktarda geldi ve doğum başladı.. Allah yardımcın olsun kolay dooğum olur inşallah

nisam nettin kıı gelmedin mi daha doğur da kurtul artık ne diyem hayırlı haberlerini bekliyoz senin cimcimenin durası yoktu zati

nisacım hayırlısı olsun canım..eğer doğumun başlıyorsa da Allah yardımcın olsun,kolay bi doğum olur umarım:Saruboceq: güzel haberlerini bekliyoruz

nisa aynı benim gibi olmuşsun önce az miktarda suyum gelmişti idrar mı kaçırıom demiştim ilk hastaneye gidince geri gönderdiler suyun iyi diye 1saate kalmaz daha bol miktarda geldi ve doğum başladı.. Allah yardımcın olsun kolay dooğum olur inşallah

geldim kızlar geldim...valla özlem inşallah senin gibi olmam ha.drumu aradım hemen gel dedi.önce nstye bağladılar sancı çıkmadı.sonra alttan muayene etti.spekulum mu nezımbırtı aletleyse baktı su akışı yok dedi.hastaneden muayenehanesine gittik(hastanede ultrason yok düşünün artık küvez falanda yok ya neyse)kan akışına suyuna baktı iyi suyu dedi.ama aynen bir daha olursa gel hemen doğum başlayacak dedi.belki mantarından olmuş olabilir belki de idrar da olabilir ama su akışı durmuş dedi.valla kızlar öldüm öldüm dirildim ha.kalktım çantada eksikleri koydum yerine,jiletle öyle üstünkörü bi temizlik yaptım internette duş almayın yazıyodu duş almadım sildim vücudumu.ama içimden hep yok ben eve dönecem kızım gelmiyo henüz dedim durdum.
eylülcüm inan çok haklısın ben bu kızı doğurana kadar saçlarım bembeyaz oldu.inanın saçlarım simsiyahtır aralarda aklar gözükmeye başaladı.yinede şükürler olsun rabbime.dilerim hepimiz sağlıklı hayırlı ve zamanında doğumlar yaparız ayrıca çok teşekkür ederim sizlere iyiki varsınız sizi çoookk Şeniz seviyorumŞeniz

nisa galiba doğum yaklaştı...:1hug::nazar:

sanırım biraz daha fazla gelmesi lazım ama bir doktora görünmende fayda var diye düşüyorum. a.s riske atma bence. inşallah kolay bir doğum olur hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın...:Saruboceq:

doğum sancısı çekenler dua ederse ne isterse olurmuş canım. bana da dua edermisin...?:eek: deki... inşallah bu sancıları oda çeksin onunda bebişi olsun... yerimseniben biraz sipariş gibi oldu ama rica ediyorum canım... kaydirigubbakcemile5

hadı bakalım ucundan dönmüşsün..
bidahakıne gerı gelmezsinn bölee
gitmişkene doğuraydın kızmnaniknanik

nisa galiba doğum yaklaştı...:1hug::nazar:

sanırım biraz daha fazla gelmesi lazım ama bir doktora görünmende fayda var diye düşüyorum. a.s riske atma bence. inşallah kolay bir doğum olur hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın...:Saruboceq:

doğum sancısı çekenler dua ederse ne isterse olurmuş canım. bana da dua edermisin...?:eek: deki... inşallah bu sancıları oda çeksin onunda bebişi olsun... yerimseniben biraz sipariş gibi oldu ama rica ediyorum canım... kaydirigubbakcemile5

inşallah canım zaten hep dua ediyorum bu bebeğe kavuşana kadar çok zorluklar çektim çok şükür rabbime.bilirim ve hep dua ederim tabiki senin içinde ederim.inşallahhhh en kısa zamanda güzel haberlerini duymayı nasip eder rabbim ailene bizlerea.s.

X