rahiminde şekil bozukluğu olan varmı

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
11
41
:çok üzgünüm:arkadaşlar moralim çok bozuk şuan ağlıyorum bugün doktordaydım yumurtalık takibindeyim doktorum muaynede rahmimin ilk doğumumda sezeryan nedeniyle şeklinin bozulduğunu yani eğrildiğni söyledi.bu şekilde spermlerin rahime girişlerinin zorlaştığını söyledi bu şekilde olupta hamile kalan varmı lütfen cevap yazsın .ayrıca doktorum böyle olupta hamile kalan hastalarınında olduğunu ve aşılamaylada başarılı olabileceğini söyledi benim sormak istediğim rahiminde şekil bozukluğu olupta normal yolla hamile kalan varmı

bnmde rahmim ters doğuştan sanırım ...çünkü hiç hamile kalmadım ama dr bu durum hamile kalmaya engel değil dedi....
yeterki sapasağlam yumurtalar ve roket gibi spermler olsun yeter ::::))))))))

bnmde rahmim ters doğuştan sanırım ...çünkü hiç hamile kalmadım ama dr bu durum hamile kalmaya engel değil dedi....
yeterki sapasağlam yumurtalar ve roket gibi spermler olsun yeter ::::))))))))

ah canım inşallah öyledir ama yinede çok korkuyorum inşallah hamile kalabilirim zaten şuan yumurtalık takibindeyim eşimin spermleride gayet iyi inşallah fazla beklemem peki senin ne sorunun var

eşimde sperm morfolojisi bozuk,tiroit hastasıyım bunlarda asla çocuk olmaz denmiyo ama olmuyo işte...
kesin tanı konulmadı yani...

Canimm üzüldüm..inşallah en kisa zamanda hamiş kalirsin allah nasip etsin yeterki...allah nasip ettimi herşey olur....gönlünü ferah tut...

zelişçim banada rahim filmi çektirirken spekulumu biraz çevirdiler ve biraz acı oldu...sonra benim bir çocuğum var deyince sezeryanmısın dedi evet dediö...sonra hemşire ordaki dr a o yüzden rahim öyle dedi ...ama ben sormadım ne demek istediğini...herhalde rahimi yerine döndürdü...ama ben bu zamana kadar gittiğim kadın doğumcular bana hiçbir şey söylemedi..şimdi sen bunu yazınca aklıma geldi...herhalde önemli bir durum değildir..üzülme canım....

zelişçim banada rahim filmi çektirirken spekulumu biraz çevirdiler ve biraz acı oldu...sonra benim bir çocuğum var deyince sezeryanmısın dedi evet dediö...sonra hemşire ordaki dr a o yüzden rahim öyle dedi ...ama ben sormadım ne demek istediğini...herhalde rahimi yerine döndürdü...ama ben bu zamana kadar gittiğim kadın doğumcular bana hiçbir şey söylemedi..şimdi sen bunu yazınca aklıma geldi...herhalde önemli bir durum değildir..üzülme canım....

ah canım inşallah önemli değildir yüce mevlam bizlerede nasip eder ikinci evlatlarımızı allhıma o kadar dua ediyorumki hepimiz için bence bu dualar geri çevrilmiycek mevlam duyucak bizim sesimizide

X