kasıkta batma tarzında ağrı:(

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba kızla r12 haftalık hamileyim bu sabahtan beri sağ kasığımda batma tarzında ağrı var arada geçeiyor ama özellikle biraz hareket ettikten sıonra tekrarlıyor yürürken sağ bacağımı atarken özellikle hisseidyorum .sizce neden olabilir

bebeğin her geçen gün büyüyor annesi alanı daralıyor ve bu da baskıya neden oluyor...
ama ihmal etmemek lazım tabi istersen dr a görün idrar tahlili falan yaptır...

canim hamilelik boyunca kisa sureli kasik ve bel batmalari normal dr lar oyle diyor..bende de oldu,bazen hala oluyor...
rahim buyudugu icin kasiliyor,bu da sende agri yapiyor..
kolay degil icinde bir can tasiyorsun.
eger agrilarin cok siddetli olursa,dinlenince gecmezse mutlaka dr a git..
ihmal etme sakin..

hamileligin boyunca öyle agrıların olur canım telaşlanma bence?

Benimde senin gibi sag kasigimda siddetli agrilarim olmustu. Bende kesinlikle yanlis giden birseyler var diye dusunuyordum doktora sordum normal dedi. IKINCI AYDAN 4. aya kadar surdu daha sonra bayagi azaldi. simdi oglum 2 yasinda cok sukur saglikli. Ama sen yinede doktora gorun Allah kjolaylik versin hoscakal.

Aynı sorun bende de var dr. gidince sormayı düşünüyordum.Sorduğumda sizinle de paylaşırım.Ama herkez de olması açıkçası içimi ferahlattı.

bendede tam tersı kasıgımda degıl de sag goğsumun altında batma var kıvranıyorum saatlerdır gecmıyorda napıcam bılmıyorum

X