Deotak ile Terlemeye ve Kokuya Son

• Konu Sahibi esmer_güzelİM
  • Başlangıç Tarihi
çok gerek duymadığım bir ürün ama ihtiyacı olanlar için faydalı olabilir.

Kızlar merhaba, bende deotak kullandım memnun kaldım bazılarının koltuk altında kist fln yapıyormuş bende olmadı. 1 aydan fazla kullandım.terlemek doğal bir olay tabi bazılarında terlemeyi de kesmiş ama bende kesmedi terliyordum fakat kokmuyordu. ben deotak classic kullandım. koltukaltı kıllarınız çıkana kadar müthiş koruyor lakin kıllarınız çıkmaya başladıktan sonra bakteriler yine kötü koku yapıyor bilgilerinize..

Kesinlikle çok güzel bir krem , haftada bir kere duş aldıktan sonra kuru bölgenize çok az sürerek yedirin güzelce.
terlemeyi önlüyor ve koku yaratmıyor çok beğendim bunu .

Eskiden bir iki kere alıp kullanmıştım. Çok hatırlamıyorum ama fena değildi. Ama benim kullandığım krem gibi tupteydi, cok kullanışlı gelmemişti bana. Artik senelerdir ya Rexona ya da Lady Speed Stick kullanıyorum. Ikisinden de çok memnunum, tavsiye ederim.

arkadaslar her banyodan sonra bildigimiz karbonati koltukaltlariniz islakken sürün, aynen pudra gibi... ne bir koku kaliyor ne de rahatsizlik... deneyin cok memnun kalirsiniz... bir de gercekten de terlemeyi engellemedigi icin saglikli da... sadece kokuyu kesiyor hihoyyyt
Çok doğru..

Deotak krem deodorant aldim, çok çok az ter kokum vardi, sürdükten sonra buram buram ter kokmaya başladim. Biraktim. Deotakin birkaç tane ürünü var. Benim kullandiğim iyi çikmadi

X