çok komik hamileyim dedim kocamı işten çağırdım

meltem_x10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
12
0
45
arkadaşlar benim 3 tane çocuğum var 3. kazayla oldu o yüzden adetim 1 gün gecikse panik oluyorum bu ayın 5 inde olmam gerekiyodu ayın 7 si oldu hala olmamıştım çıldırdım tabi hamileyim diye aslında ihtimal yok olmam için ama oturdum internetin başına bu sitede birisi yazmış karbonat testi diye idrarına karbonat atıyosun köpürürse hamilesin çökerse değilsin koştum yaptım tabi acayip köpürdü başladım ağlamaya kocama telefon ettim çok kötüyüm ben hamileyim galiba kocamın işide izin alması zor bir iş adam yarım saat sonra evdeydi ban ağlıyom tabi sodayla felan olmaz test al yap dedi koştum test aldım eczaneden yaptm negatif çıktı yok ben inanmam dedim çıktık özel bi hastanede verdik 22 milyon test yaptırdık oda negatif çıktı o zaman rahatladım ertesi sabahta adet oldum zaten bi soda testi yüzünden 30 lira verdim streside cabası siz olsanız stres olmazmısınız biri 4 biri 1 buçuk yaşında kızlarım

demek ki acele etmiycez ve dandik dandik testler yapmıycaz :))
adamın da yüreğine inmiştir

adamın yüreğine inmezmi hemde nasıl indi birde ertesi gün işe gidene kadar şefe ne mazaret uğduracam diye düşüne düşüne bi hal oldu

Olmaz olmaz seylerle test yaparsak böyle olur iste.........artik bu tür seylere inanmamamiz icin bir örnek...

hmm iyi de ben birseyi anlamadım. Korunmuyor musunuz? Korundugunuz halde her ay bu panigi mi yasiyorsunuz?? Bayanlar yani bu korunma yontemlerine ragmen hamile kaliniyorsa hic korunmayin madem

bu nasıl gebeleik testi yöntemi ben anlamış değilim.keşke en başından eczaneden bir idrar testi alsaydın.yada biraz daha bekleseydin be canım.köpüğe bakıpta üzüleni ilk defa duyuyorum.

hiç komik değil ama traji komik...eşinize anlatacak olayı büyütecek bi durum göremedim ,ilk değil sonucta annesiniz...eczaneden gidip bi test alsaydınız ya kabonat da nesi?bence rahat olun bu gibi durumlarda çocukça davranmışsınız..

Eczaneden aldığın teste inanmıyorsun, karbonatamı inanıyorsun canım ya. Hem kabarmaması imkansız, asitli bişey sonuçta idrar, karbonat haliyle köpürür :)
İğrencim farkındayım.

tıbbi şeyler varken böyle şeylere inanma tatlım bak işte yanılmışsın...ama olan olmuş boşver:roflol:

arkadaşlar benim 3 tane çocuğum var 3. kazayla oldu o yüzden adetim 1 gün gecikse panik oluyorum bu ayın 5 inde olmam gerekiyodu ayın 7 si oldu hala olmamıştım çıldırdım tabi hamileyim diye aslında ihtimal yok olmam için ama oturdum internetin başına bu sitede birisi yazmış karbonat testi diye idrarına karbonat atıyosun köpürürse hamilesin çökerse değilsin koştum yaptım tabi acayip köpürdü başladım ağlamaya kocama telefon ettim çok kötüyüm ben hamileyim galiba kocamın işide izin alması zor bir iş adam yarım saat sonra evdeydi ban ağlıyom tabi sodayla felan olmaz test al yap dedi koştum test aldım eczaneden yaptm negatif çıktı yok ben inanmam dedim çıktık özel bi hastanede verdik 22 milyon test yaptırdık oda negatif çıktı o zaman rahatladım ertesi sabahta adet oldum zaten bi soda testi yüzünden 30 lira verdim streside cabası siz olsanız stres olmazmısınız biri 4 biri 1 buçuk yaşında kızlarım

ay cok komiksin ya ne karbonati :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Ya bacim, ben ezcaneden aldigim testlere bile yüzde 100 güvenmiyorum sen nasil karbonat testine inanabiliyorsun anlamadim:1shok:

hmm iyi de ben birseyi anlamadım. Korunmuyor musunuz? Korundugunuz halde her ay bu panigi mi yasiyorsunuz?? Bayanlar yani bu korunma yontemlerine ragmen hamile kaliniyorsa hic korunmayin madem

korunma yontemlerinin en iyisi bile %97 guvenli yani risk her zaman var:emir_bebek::emir_bebek:

eczanedekiler bile % 100 güvenli değilken nasıl karbonata güvendin Neyseki korktuğun olmamış

karbonata filan takilmadim da ne bileyim ya, Allah eger sana bi cocuk daha nasip ettiyse bu zamanlarda karbonat kabarmasa,cift cizgi cikmasa yada kan testinde filan cikmasa bile nasip ederdi... hem de onun rizkini da verirdi, senin sabrini da... neden bu kadar telas ki.. belki bekar oldugumdan böyle konusuyoruumdur rahat rahat...
ama gönlünüze göre versin Allah....

X