Hamile kalma ve belirtiler serüvenim

Bnde pcos var canım onu etkilermi sence
Canım merhaba benim bildiğim etkilemiyor çünkü soğan suyunun miyom küçültme gibi bir etkisi de var picos da etkiler mi sanmam ama sen yine de bir araştır şimdi sani yanlış yönlendirmek istemiyorum ama dediğim gibi picos varsa kesinlikle ovulasyon testi tavsiye ediyorum kullanmak istersen trendyolda inovita var ben onları kullandım hayırlı haberler alırsın inşallah ♥️

Arkadaşlar hastanedeyken bir hamile kadından öğrendim adetliyken bol bol tatlı yemek yumurtanın büyümesine ve çatlamasına çok yardımcı oluyormuş bu bilgi bir tek bende kalmasın belki birine yardımı dokunur

Canım merhaba benim bildiğim etkilemiyor çünkü soğan suyunun miyom küçültme gibi bir etkisi de var picos da etkiler mi sanmam ama sen yine de bir araştır şimdi sani yanlış yönlendirmek istemiyorum ama dediğim gibi picos varsa kesinlikle ovulasyon testi tavsiye ediyorum kullanmak istersen trendyolda inovita var ben onları kullandım hayırlı haberler alırsın inşallah ♥️
Evet yeni regl oldum canım reglden sonra hemen başlıcm bende

Bnde pcos var canım onu etkilermi sence
Merhaba pcos olan bir akrabam incir ve havuç kürüyle hamile kalmış şu an oğlu 5yaşında bu kürü deneye bilirsin belki yardımcı olur bir de bunlar iki kardeş ikisinde de pcos var diğeri de instagramdan clife diye bir kür satın almış ona da onun faydası dokunmuş

Belki birilerine faydası dokunur diye söyleyeyim ben 2 ay önce adetten 2gün sonra hacamat yaptırdım belden rahim bölgesine ve o ay hamile kaldın benimki kimyasal oldu ama belki sizlere faydası daha iyi dokunur kandaki ve vücuttaki toksinleri attığı için çok faydalı

Belki birilerine faydası dokunur diye söyleyeyim ben 2 ay önce adetten 2gün sonra hacamat yaptırdım belden rahim bölgesine ve o ay hamile kaldın benimki kimyasal oldu ama belki sizlere faydası daha iyi dokunur kandaki ve vücuttaki toksinleri attığı için çok faydalı
Paylaşmanız çok güzel herkese fikir olur çok mutlu oluyorum siz tafsiyelerinizi yazdıkça teşekkürler ♥️

Paylaşmanız çok güzel herkese fikir olur çok mutlu oluyorum siz tafsiyelerinizi yazdıkça teşekkürler ♥️
Rica ederim canım ❤️Evet duyduklarımı ve yaptırdıklarımı yazıyorum unutmadan belki birilerine faydam dokunur çünkü 1yıldır bende buradayım her ay araştırıyorum hacamatı burada görmüştüm ve denedim faydası dokundu ama kimyasal oldu benimki belki başka biri görür de yaptırır faydası dokunur

Evet bnde oyle yaptim hamile kalmistim gecen ay kmyasal gecirdim tesekur ederim

Merhaba burada daha önce sanırım 5 konu açmıştım bir yıldır eşimle çocuk istiyor fakat sonuç anlamıyorduk binlerce test binlerce piskolojikmen belirti ve daha niceleri 2007 konularına kadar inip acaba diye baktığımı hatırlıyorum size kısaca bahsetmek isterim öncelikle öğrendiğim tek birşey varsa stresin ters piskoloji yaratması geçtiğimiz sene Mart ayında karar verdik çocuk istediğimize eşimle ve şu an tam bir yolimizi doldurmuş olduk bek geçtiğimiz 11 ay çok denedim fakat nasip olmadı hep acaba acaba diyerek negatifleri gördüm bu ay bir arkadaşım vasıtasıyla soğan kürü kullanmaya başladım 15 gün kullandım ardından bir de ovulasyon testi kullanmaya karar verdim tabi hemen aldım kullanmaya başladım ve birde gördüm ki ben 11 aydır zaten kendi vucudumla ilgili hiçbir şey bilmiyormuşum benim 17. Sandığın aslında 11. Günmüş eşimle onu da değerlendirdik bu ay geçtiğimiz iki gün boyunca yaklaşan adet tarihimle birlikte inanılmaz bir stres başladı acaba dedim sürekli ardından dün iftar sofrasını toplarken çok rahatsızlandım sabah test aldım ve çok şükür rabbim nasip etti ki isteyen herkese nasip etsin burda kaç kişi dua ettiyse bende amin dedim .
Şimdi biraz erken belirtilerden bahsetmek istiyorum ki bende baş dönmesinden başka hiçbir belirti olmadı iftardan sonra başım dönmeye basladi burada okuduğum gibi hiçbir belirtim olmadı tabiki her kadının florası farklı aynı olmuyor ve benim inanılmaz derecede adet ağrım vardı birde ben hipotroidi hastasıyım sabah ona kan vermek için sağlık ocağına gittim ve geçerken aman bir test alıp negatif görüp rahatlarım dedim ve yaptığımda çok silik bir çizgi çıktı hemen gidip kan verdim ve henüz çok yeniymiş demek istediğim stres her şeyin düşmanı burada açtığım konularda birçok arkadaşım bana yardımcı olmuştu umarım benim yazım da biraz destek olur size umarım Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmaz dualarım isteyen herkesle çünkü bu stresi çok iyi biliyorum umarım en kısa zamanda isteyen herkes yaşar bu duyguyu çok uzun oldu fakat bir gün hamile kalırsam içimi buraya dokucem demiştim yazmak istedim okuduysanız ne mutlu bana gönlünüzden geçen neyse o olsun inşallah hep mutlu olun ❤️
Çok güzel yazınız☺️aslında yanlış bilinen bu zaten hamile olan kişiler şu şu şu belirtileri yaşar değil, bu yani nette yazan belirtilerin birini yada ikisini yaşar yada hiç yaşamaz adet belirtileriyle genelde aynıdır çünkü.hele ki baş dönmesi genelde adet gecikmesinden sonra başlar dıyor dr lar ama bşz bazen aşırı istediğimiz için psikolojik olarakta yaşayabiliriz bunu.

Çok güzel yazınız☺️aslında yanlış bilinen bu zaten hamile olan kişiler şu şu şu belirtileri yaşar değil, bu yani nette yazan belirtilerin birini yada ikisini yaşar yada hiç yaşamaz adet belirtileriyle genelde aynıdır çünkü.hele ki baş dönmesi genelde adet gecikmesinden sonra başlar dıyor dr lar ama bşz bazen aşırı istediğimiz için psikolojik olarakta yaşayabiliriz bunu.
Evet kesinlikle öyle aslında tamamen kendi kurgumuz çünkü belli belirsiz belirtiler hissediyor ve piskolojikmen yaşıyoruz ama aslında yarısından çoğu yok

X