Sevdiklerimiz iin zel srpriz ve hediyeler....

benimde sevgilim bana aman aman sürprizleri olmadı gerçi benim hiç olmadı ama yüzsüzlük işte bekliyorum hep:KK54:
bikere tartışmıştık ,çok korkar benden tartışında inat edip barışmıycam diye neyse kapının önüne kocaman sarı oyuncak bi köpek bırakmıştı kafasına vurunca havlayıp Iloveyou diyodu bide sarmış bunu kocaman siyah poşete bomba sanmıştım valla
sonra bikere izmirden bursaya gelmişti beni görüp dönmüştü :KK31:
sonra su kaplumbağası almıştı bana 2007 de geçen ay kaybettim tosuncuğumu :KK14: atmadım valla kıyamadım kurudu saklıyorum :KK53:
bikerede askerdeyken bana kocaman nine dede biblosu almış yollamış üstünüde papatyalarla süslemişti
tek taşıda küçük oyunsak ayının içine koymuş ne var bunda demişti mıncıklaya mıncıklaya anca bulmuştum
işte arada sıradada çiçek alıyo :KK69:
en sonda bana hiç sürpriz yapmıyosun demiştim asıl yapmak istediği sürprizi yapamamış ama çok güzel bi kolye almış su damlası içinde nazar boncuğu var :KK19:
işte bizimkinin bi tek organizasyon sorunu var sıfır :KK57:
ayyy bitanem benim ya yazamadıklarımda var daha ama düşününce çokta kötü değilmiş haksızlıkmı ediyorum ne

sen naptın derseniz hiç valla arada kızıp öküz diyorum bide utanmadan :78:

Ahaha ne güldürdün beni ama :KK60: Kapluşun ölüsünümü saklıyosun Allah'tan kedi felan almamış kokardı valla :)) Çok tatlı bir çiftsiniz Rabbim daim etsin :) Benim manitam da bana kuş almıştı geçen sene benim aşırı sevgim yüzünden firar etti, nasıl ağlamıştım 2 gün susturamadılar beni :)

arkadaşlar erkek arkadaşıma hediye almak istiyorum

aklımda bi fikir var ama emin değilim sizinde yorumlarınızı almak istedim. hediye alacağım kişi rakı sofrasına çok düşkündür.sürekli içmez ama rakı sofrasının özel olduğunu falan söyler. bende internette böyle ikili bi bardak buldum gördüğünüz gibi bardaklar da isim yazılı. ben bardağın tekine onun ismini yazdırsam diğerine ne yazdrıcam. yada bardağın tekine adını diğerine soyadını yazdırsam nasıl olur. şimdiden teşekkür ederim. ayrı bi konu açmak istemedm umarım burdan yardımcı olursunuz :) :)

Eki Görüntüle 322952

arkadaşlar erkek arkadaşıma hediye almak istiyorum

aklımda bi fikir var ama emin değilim sizinde yorumlarınızı almak istedim. hediye alacağım kişi rakı sofrasına çok düşkündür.sürekli içmez ama rakı sofrasının özel olduğunu falan söyler. bende internette böyle ikili bi bardak buldum gördüğünüz gibi bardaklar da isim yazılı. ben bardağın tekine onun ismini yazdırsam diğerine ne yazdrıcam. yada bardağın tekine adını diğerine soyadını yazdırsam nasıl olur. şimdiden teşekkür ederim. ayrı bi konu açmak istemedm umarım burdan yardımcı olursunuz :) :)

Eki Görüntüle 322952

Tekine ad digerine soy ad yazdırman bence garip olur canım çünkü iki bardağı da kendimi kullanacak her zaman. Onun yerine belki birine kendi ismini yazdirabilirsin ya da direk rakı sofrasi hazırlayıp adamı sevindirirsin daha çok mutlu olur bence. :KK9:

selam arkadaşlar anneler günü için sizden yardım bekliyorum.malum anneler günü geldi ancak ne alacağımı henüz bilemiyorum.internette araştırıyorum bir kaç beğendiğim ürün var ama seçim yapamıyorum.sizce ne alsam uygun olur :)

canım varya.. bunun aynısını abime söylemiştim, o da geçen sene doğum gününde eşine yapmıştı... :))
yengem oturmuş ağlamışş... okadar güzel olmuş kii..
abim bana teşekkür ede ede bitirememişti... zaten hep benden fikir alır.. artık fikir kalmadı valla... :))))

bizde şöyle not yazmıştık:
''hepsinin tadına baktım, ama senin kadar tatlı değillerdi...''

:icecream:

eşim bana geçen yıl yapmıştı bunu çok şaşırtmıştı beni.

merhaba herkese...

iki yıllık bir ilişkim var ve erkek arkadaşıma hediye almak istiyorum. özel gün için değil. şöyle günlük olarak verilebilecek küçük ama hoş bir hediye olsun istiyorum ama aklıma kıyafetten başka bişey gelmiyo. aklına değişik fikir gelen varsa paylaşabilirmi ???

X