Sevdiklerimiz iin zel srpriz ve hediyeler....

sürpriz yapıp eşimin yanına erken döneyim demiştim ama yoldayken aradı..
babam söylemişş yola çıktığımı!!!!!!
sürpriz olamadı maleseff..

benımde askım suprızlerı cok sever ama ben yapmayı beceremem pek cunku bı yerden patlak verıyom ve anlıyobenneyaptımki
bı kere askım ıs yerıme gelmıstı benı guvenlıkten cagırttırdı sok olmustm onu gorunce
bıde dogum gunumde kocaman bı kutu gondermıs ıs yerıme ıcınde uzerınde resmımızın oldugu bı yastık sedeften yaptırdıgı kelebek kolye bıde cok sevımlı bı anahtarlık vardı sonra bıde ordek gondermıstı oyuncagını tabı poposuna vurunca otuyodukaydirigubbakcemile3

Bende evliliğimizin ilk doğum gününde allahtan işi için ayrı kalmamıştık hiç tarzım olmasada güzel bi gecelik giyip kendimi paket yapmıştım koca koca kurdelelerle...
Sonrada seslendim gel hediyeni al diye...
aynını bu seneki victoria secret defilesindede heidi klum'a yapmışlar..........kaydirigubbakcemile3

Bigün gebzeye gittim onun yanına,aLdı beni neyse arabaya bindik,öne oturuyorum tabi :asigim: annaamm bi baktım araba baLonLarLa doLuuu,orta boy şişiriLmiş,renkLi renkLi baLonLar üzerLerinde çizgi karakterLer :asigim:
tatLım kendi ağzıyLa şişirmiş onLarı sabahtır nası kokmuş araba pLastik :roflol:
eLi ağzı pLastik kokmuş hep ama ossun o benim canımm yaww :asigim:

birkaç farklı sürpriz buldum ben de araştırırken kızlar
haftaya 17 aralıkta evlilik yıldönümümüz de:asigim:
başka fikirleri olanlar buyrun
--------------------------------------------------------------------

gizemli kartlar

her gittiğiniz yerde üzerinde sizin isminiz yazılı bir zarfla karşılaşsanız ne düşünürsünüz?

acaba bu zarfı kim bıraktı?

ya da

acaba zarfın içinde ne var?

sevdiğiniz kişinin gün içerisinde nerelere gideceğini öğrenin. düzenli olarak onu arayın ve nerelere gideceğini takip edin. ondan önce sevdiğinizin gideceği yerlere gidin ve oralara zarf bırakın. sevdiğiniz her gittiği yerde onun ismine bir zarf alacak ve çok şaşıracaktır. zarfı açtığında onun sevdiği tarzda bir kartpostal alacak ve kartpostalın arkasında ona hitaben sevgi sözcükleri yer alacaktır.ayrıca ilk çektirdiğiniz bir resmi ya da ona özel yazdığınız bir şiiri de zarfa koyabilirsiniz ya da zarfın içinden ona aldığınız küçük hediyecikler çıkabilir. mesela; bebeklerin olduğu bir kart olabilir arkasına da ‘senin kadar güzel bir bebek aradım ama senden güzelini bulamadım bebeğim…’ ya da sevdiğinizin beğendiği farklı bir kart alıp ona özel söz ya da şiir yazabilirsiniz. bu özel zarf içindeki kart dağıtımını gün boyunca sevdiğinizin tüm gideceği yerlere teslim edecek ve sevdiğinizin eline ulaşmasını sağlayacaksınız. son gideceği yerdeki zarfta da ‘ sana ulaşmak için tüm yoları denedim en sonunda kalbini takip ettim, seni seviyorum ..’ yazıyor olacak, siz de sevdiğinizin kartı okuduğunu gördükten sonra elinizdeki hediyeyle onun karşısına çıkacaksınız.sevdiğiniz gün boyunca heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirmiş olacaktır.

alıntıdıra.s.

eşiniz eve gelmeden önce siz dışarıda olduğunuzu ve biraz geç geleceğinizi söyleyin. eşiniz eve girdiğinde hemen ilk lambaya bir oyuncak asın ve üzerinde bir kart olsun. kocaman kalp şeklindeki kartta;aşkım yanında değilim ama senin kalbindeyim.. gibi

eşiniz için ayakkabılığa yada ilk gördüğü yere bir kart koyun. kartta şifreli yazılar olsun.kart onu bir eşyaya yönlendirsin. her bulduğu eşyada da bir kart bulsun. mesela; kırmızı kazağını çok seviyorum.. kartı çıktığında kırmızı kazağına gidecek ve orada da bir kart çıkacak. en sonunda bir hediye çıkacak. hediye de eşin için özel bir hediye mesela tuttuğu takımın üniforması ve arkasını çevirdiğinde de senin resmin ve seni seviyorum yazısı olacak.

ardından sen sessizce eve gireceksin ve saklanacaksın. eşine mesaj atacaksın. mesajda; senin için tv ye film koydum bir bakar mısın,

eşin tv yi açtığında karşısında ikinizin resimlerinin slaytını yada balayı cd nizi görecek. çekimin sonunda da senin onun için özel çekimini görecek. altta da romantik bir müzik çıkacak. senin onun için özel çektiğin konuşma eşini duygulandıracak ve çekimin bittiği anda müzik yükselecek odaya sen gireceksin. üzerinde güzel bir kıyafet olacak. ardından dışarıya yemeğe gidebilirsiniz ..yemek menüsü önünüze geldiğinde eşinin menüsünün içinde ( doğum günün kutlu olsun) kartı olacak. gelen yemek te kapaklı olacak. sen yemeğini açacaksın. eşin açtığında da onunkinden gerçek hediyesi çıkacak. artık hediye seçimi senin. orda yemeğin sonunda da küçük bir pasta keseceksiniz. evinize geldiğinizde de çay keyfi yapacaksınız ve siyah bardaklar kullanacaksın. bardağa sıcak çay koyduğunuzda sizin resminiz ve diğer tarafında doğum günün kutlu olsun yaızsı çıkacak .buda sihirli kupa olacak. yatma saati geldiğinde eşin yatağın yorganını kaldırdığında seni seviyorum yazısıyla karşılaşıcak.
-----------------------------------------

bu da harika bir fikir benceyerimseniben

arkadaşlar geçen sene eşimin bana yaptığı doğum günü sürprizini anlatayım...
doğum günümde eşim hiç renk vermedi.. akşam yemeğini yedik... yok,, bi sürpriz yapacak gibi değil... :nazar:
hatta yemekte bile bana ters davrandı... ay kesin unuttu doğum günümü dedim... nasıl sinir oldum anlatamam... derken; eşimin teli çaldı... iş yerinden bi arkadaşı hemen gelmesini söyledi... hemen kıyafetlerini giyip deli gibi evden çıktı ben hemen geliyorum diyerek... o kadar sinir oldum kiiiiiiii... :kızgın:
doğum günümü hatırlamamıştı, kabalık yapıyordu ve üstüne üstelik evden dışarı çıkmıştı.... evde yanlız kaldım doğum günümde :KK43:(((((
ama 10 dk sonra... kapı çaldı ve bi gürültü apartmanda....
kapıyı açtım ve şaşkınlıktan kalakaldım... bütün sevdiğim insanlar karşımdaydı... ailem, en yakın dostlarım, en yakın arkadaşlarım, kaynanam bile vardı :) darbuka ve klarnet eşliğinde de ''iyiki doğdun'' çalıyordu... çok güzel bir pasta ve yaklaşık 20 kişi benim için kapıdaydı... eşim bütün sevdiklerimi toplamıştı...
o gece ne şarkılar ne türküler söyledik... eşim bile şarkı söyledi benim için bütün gece.. :)))
aşkım o benim kıyamam ona... benim için çok güzel bir sürpriz olarak kaldı hatıralarda..
size fikir olsun istedim.. eşinize yada bir başkasına yapabilirsiniz...
sevgiler.... a.s.

Bende evliliğimizin ilk doğum gününde allahtan işi için ayrı kalmamıştık hiç tarzım olmasada güzel bi gecelik giyip kendimi paket yapmıştım koca koca kurdelelerle...
Sonrada seslendim gel hediyeni al diye...
aynını bu seneki victoria secret defilesindede heidi klum'a yapmışlar..........kaydirigubbakcemile3

ay valla çok güldümm...
ne güzel ya, nerden geldi aklına kendini paket yapmak..
ve nasıl yaptın tarif edermisin...
süper bişey bu yaaa... sırnaşık şey

harika ya.. bizimde evlilik yıl dönümümüz geliyor.. değişik fikirleri olanlar varsa; LÜTFENN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUMM... şimdiden teşekkürlerrrr.....

ay valla çok güldümm...
ne güzel ya, nerden geldi aklına kendini paket yapmak..
ve nasıl yaptın tarif edermisin...
süper bişey bu yaaa... sırnaşık şey

ilahi benide güldürdün hee..:teytey:
yavrum o sene maddi olarak sınırda gidiyorduk düşündüm dedimki benden güzel hediyemi olur...e adamda her zaman yok başımda dediğim gibi işi için ayrı değildik allahtan,bu fikir geldi aklıma...sırnaşık şey
rafya vardı evde nereyi buldusam fiyonkladım artık...
bak kaç sene sonra defilede kullanılmış fikrim...şutarafagitti
ha insan acık kırık oldumu çıkıyor kafadan öyle egzantirik fikirler...
valla uygulayacak olan varsa tadı damakta kalıyor benden garanti....:lepi:

Ben de emek verilen manevi ve yaratıcı hediyeden yanayım. Ama bugüne kadar istediğim etkiyi alamayınca artık hevesim kırıldı...Yaptığım sürprizlerden birini anlatayım...

Eski sevgilim ile ilk (ve son) yıldönümümüzde ona bir slayt show hazırladım. Slaytın bazı sayfalarında ikimizin resimleri ve altında yorumlarım vardı, bazı sayfalarda ilişkimizle bağlantısı olabilecek karikatürler ve altında yine yorumlarım vardı. mesela dandy şıp sevdi sakızlarından çıkan "aşk....." diye başlayıp aşkın tarifini yapan çizimler vardı hatırlarsanız... onlardan kullanmıştım. ve bazı şiirler... Can Yücel'in "seninle yaşlanmak istiyorum" diye bir şiiri var ya süper! Slayt sesliydi ve şarkımız çalıyordu... Neyse bunu mail ile gönderdim o gün, sonra cd.ye kaydedip paketleyip verdim. Hiç büyülenmedi ve sonraki zamanlarda da hiç bahsetmemişti :KK43: Sonra ayrıldık zaten... Ama bağlantımız kopmamıştı, anı olarak saklamak istiyorum bana mail ile gönderirmisin dedim bulamadı, cd.yi kopyalayım dedim onu da bulamadı. Kıssadan hisse : Değecek adama emek vermeli yoksa bu ikinizin değil sadece sizin anınız olarak kalır... Benimki gibi :)

canım çok üzüldüm yaa...
sen okadar özenmişsin,, uğraşmışsın, yapmışsın... adamın yaptığına bak...
demek ki maddi hediyelere daha çok değer veren biriymiş sevgilin...
ama neyse bi yandan da bu ilişkinin bittiği iyi olmuş...
umarım en yakın zaman da değer bulabileceğin aşkı yaşarsın canım..
ozaman herşeye değer inan... :asigim:

Son düzenleme:
sevgili doremi :)
çok tşkr ederim iyi dileklerin için... maddi hediyelere değer veren biri diil de bana değer vermeyen biriymiş desek daha doğru olacak galiba! çünkü maddi hediyelerimde de istediğim etkiyi yakalayamamıştım :KK43: böyle davrandığı halde devam ettim çünkü hediye vermeyi çok seviyorum. 2 yıl filan oluyo ayrılalı ama görüşme sürdüğü için kopamamıştım zor olsa da çok şükür o enkazı temizledim tek başıma... şimdi yeni bir kıpırtı var kalbimde bakalım nolcak :) çünkü o tam bir ıssız adam :KK43: en azından hediye aldığımda seviniyo ve bunu dile getirebiliyo :)
bi de benim yazımı nasıl ekledin? ben sitede yeniyim de bunu denedim yapamadım

senin adına kalbindeki kıpırtılar için çok sevindim canım..
her şerde bin hayır var derler,, evet sen birisiyle şer yaşadın ama bak sonrasında hayrınıda buldun demek ki :)))
hemde hediyeden anlayan bir adam:))) süper yaa..
inşaallah onunla çok mutlu olursun canım.. :asigim:
sevgilerrrr..

(tatlım yorumun altında ''alıntı yap'' butonu var ya, ona tıklıyosun okadar.. )

arkadaşlar eşimin doğum günü için hazırladığım sürprizleri anlatayım....
23 ekim eşimin doğum günüydü; ve 22 ekim akşamı en iyi evli çift arkadaşlarımız bizdeydi. ve eşlerin gece 11-12 de halı sahada maçı vardı.. eşler maça gitti ve yarımda eve gelecekleri için biz arkadaşımla hazırlığa başladık(gece 12 den sonra 23 ekim olduğu için) kendi ellerimle yaptığım pastayı çıkardık, oturma odamızı doğum günü süsleriyle süsledik, odaya ve koridora uzun mumlar yaktık. tuba özerkten ''doğum günün kutlu olsun'' parçasını hazırladık.. gerçekten çok güzel bir şarkıymışşş...
veee... maç bitti ve bizimkiler geldiiii... ışıkları kapattık ve sokak kapısını araladım... bütün mumular yanıyo ve müziğimizde bir yandan çalıyo.. eşim içeri girdiği andan itibaren resmen bir şoka uğradııı...
o anda hiç böyle bir sürpriz beklemediği için çok duygulandı,,, neyse pastasını üfledi, kesti,,, böylelikle bu sürpriz de çok güzel bi şekilde bitti...kaydirigubbakcemile5
geldim ertesi güne.... yani 23 ekime... eşim eve gelmeden yatak odamızın duvarlarını süsledim. yatak başlığımızın olduğu duvara minik minik renkli postitlerle değişik yazılar yazdım(seni seviyorum, iyiki doğdun vs.... bunlara benzer şeyler) bütün duvarı bu minik yazılı postitlerle kapladım.. perdenin üstünüde fotoğraflarımızda ve şiirlerle doldurdum...yine heryerde mumlar odamızı ışıl ışıl yapmıştı...hediyesinide yatağın üstüne koydum. eve ilk geldiğinde wc ye gireceği için. wc aynasına bi not yazdım... ''evet doğum günü çocuğu, bir oyun oynamaya varmısın? emin ol ki sonunda çok memnun kalacaksın,,, şimdi tıpış tıpış git bakalım buzdolabının içinde ne var???'' yazdım. koşa koşa buzdolabının kapağını açtı ve orda da bi not..''evet geldin demek!şimdide vitrine bak bakalım orda ne bulacaksın'' bunları yaparken okadar heyecanlıydı ki anlatamam.. vitrindeki kağıdı da buldu vee..'' böyle eşimi evin içinde 3-4 yere daha gönderdim..en son yazım da ''hoşgeldin.. evet oyun bitti, sürprize hazırmısın? artık yatak odasına girebilirsin.. seni seviyorum'' yazdm..
heyecanla yatak odasına gitti, kapıyı açtı ve o anı size anlatamammmmm.... :asigim:
okadar çok şaşırdı ve sevindi kiii.. tek tek bütün yazıları okudu.. o an herşeye bedeldi..:1hug: gerçekten çok güzel oldu. deneyin derim hanımlar... bu güzel oyun çok zevkli ve çok heyecanlı oluyorr.. onu öyle heyecanlı kağıtları bulmak için evde koştururken görmek okadar güzel kiii... :dance:
kendi hayal gücünüzle de daha değişik hale getirebilirsiniz.. benden sizlere bir fikir..

çok güzel bişey canım yaaa.sözlüm bana evlenme teklifi ederken böyle bi oyun yapmıştı..gerçekten çok heyecanlı oluyo..bu fikri çok beğendim ama onun yaptığının benzeri olucak ya olur mu ki..mirmirmirmir:ecrin_bebek::sm_confused:

çok güzel bişey canım yaaa.sözlüm bana evlenme teklifi ederken böyle bi oyun yapmıştı..gerçekten çok heyecanlı oluyo..bu fikri çok beğendim ama onun yaptığının benzeri olucak ya olur mu ki..mirmirmirmir:ecrin_bebek::sm_confused:

tatlım... evet belki benzeri olacaktır ama, hayal gücünü katıp bu oyunu daha da güzel hâle getirebilirsin..
nasıl olucak tam bende bilemiyorum ama :))) inan ki senin için bunu düşünücem..
aklıma fikir gelirse burdan yazarım sana olur mu ?
kaydirigubbakcemile5

tatlım... evet belki benzeri olacaktır ama, hayal gücünü katıp bu oyunu daha da güzel hâle getirebilirsin..
nasıl olucak tam bende bilemiyorum ama :))) inan ki senin için bunu düşünücem..
aklıma fikir gelirse burdan yazarım sana olur mu ?
kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim canım.Şeniz

bi de biraz önce aklma geldi bi yerde okumuştum..güzel bi fikir..küçük kalp şeklinde bi kutunun içine çeşit çeşit çikolatalar şekerlemeler koyuyorsunuz tabi hepsinin birazını yiceksiniz ve kutunun içine hepsinin tadına baktım ama senden tatlısı yok seni seviyorum vs. yazıyorsunuz..deişik bişi

teşekkür ederim canım.Şeniz

bi de biraz önce aklma geldi bi yerde okumuştum..güzel bi fikir..küçük kalp şeklinde bi kutunun içine çeşit çeşit çikolatalar şekerlemeler koyuyorsunuz tabi hepsinin birazını yiceksiniz ve kutunun içine hepsinin tadına baktım ama senden tatlısı yok seni seviyorum vs. yazıyorsunuz..deişik bişi

canım varya.. bunun aynısını abime söylemiştim, o da geçen sene doğum gününde eşine yapmıştı... :))
yengem oturmuş ağlamışş... okadar güzel olmuş kii..
abim bana teşekkür ede ede bitirememişti... zaten hep benden fikir alır.. artık fikir kalmadı valla... :))))

bizde şöyle not yazmıştık:
''hepsinin tadına baktım, ama senin kadar tatlı değillerdi...''

:icecream:

bir süprizde ben anlatayım özel gün değildi ama eşim bana bir hediye almış ben sibel can'ı çok severim bana onu cd sini almış akşam işten eve gelmiştim koltuğun üzerinde bir not vardı buzdolabına bak yazıyordu buzdolbındada gizli not vardı nottaki şifreyi çözüp diğer notu bulmam gerekiyordu buna benzer
10 notla uğraştım en sonundaki notta beni cd liğe yönlendirmişti orada cd yi çekip çıkarınca sibel canın cd sini görünce o kadar çok sevinmiştimki anlatamam birde
biz daha nişanlıyken ben eşimin evine oturmaya giderdim o dönemde 8. katta oturuyorlardı ve apartmanda asansör yoktu ve sokakları acayip bayırdı araba girmiyordu o sokağa düşünü artık onların kata her çıktığımda zillerine basardım merdivenin başında oturur kalırdım su içmeden içeri giremezdim yine öyle bir gün merdivenin başına benim için bir bardak su bırakmış ve çoook romantik bir şiir yazıp bardağın üzerine koymuş
ama malesef ben ona öyle süprizler yapamıyorum hemen anlıyor ne yapacağımı bu sevgililer günü için saat sipariş ettim eminim sorsam onuda anlamıştır ama sormuyorum onu çook seviyorum ya canım o benim

X