Preseed kullananlar

Arkadaşlar yarın kan tahlili yaptırıyorum,beta hcg..Eğer bir şey yoksa,hemen mikro tedavisine başlıyorum.Preseed çok yararlı ..Çoğu arkadaş ilk 1 ya da 2. ayda hamileliği elde etti..Benim eşimin spermleri.1 milyon bile değil sadece 600 bindi hamilelik öncesi..Daha 2 buçuk ay önce varikosel ameliyatı oldu..İlk başlarda sperm sayısında azalma olur diyorlar..Biz bu ay elimizden geleni yaptık..İdrar testlerinde silik de olsa çizgi çıktı ama bu gerçek mi yoksa renklenme mi emin değilim..Şu an kanamam var...Lütfen beni baz almayın..Bilemiyorum ,çok sevinmiştim ama yanılmış ta olabilirim..Bu gün test yaptığımda çizgide koyulaşma göremedim..Hatta renk açılmış gibi...:çok üzgünüm: Kimbilir belkide şu kimyasal gebelik dedikleri şeyi yakaladım.. :çok üzgünüm:Benim rahmimin durumundan dolayı bir kaç ay daha deneyemeyeceğim..Çünkü endometriosizim var..Benim ilacım en kısa zamanda hamile kalmak.....Endometriozisimin gerilemesi için buna ihtiyacım var.....Lütfen dualarınızı eksik etmeyin........:a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yarın kan tahlili yaptırıyorum,beta hcg..Eğer bir şey yoksa,hemen mikro tedavisine başlıyorum.Preseed çok yararlı ..Çoğu arkadaş ilk 1 ya da 2. ayda hamileliği elde etti..Benim eşimin spermleri.1 milyon bile değil sadece 600 bindi hamilelik öncesi..Daha 2 buçuk ay önce varikosel ameliyatı oldu..İlk başlarda sperm sayısında azalma olur diyorlar..Biz bu ay elimizden geleni yaptık..İdrar testlerinde silik de olsa çizgi çıktı ama bu gerçek mi yoksa renklenme mi emin değilim..Şu an kanamam var...Lütfen beni baz almayın..Bilemiyorum ,çok sevinmiştim ama yanılmış ta olabilirim..Bu gün test yaptığımda çizgide koyulaşma göremedim..Hatta renk açılmış gibi...:çok üzgünüm: Kimbilir belkide şu kimyasal gebelik dedikleri şeyi yakaladım.. :çok üzgünüm:Benim rahmimin durumundan dolayı bir kaç ay daha deneyemeyeceğim..Çünkü endometriosizim var..Benim ilacım en kısa zamanda hamile kalmak.....Endometriozisimin gerilemesi için buna ihtiyacım var.....Lütfen dualarınızı eksik etmeyin........:a015:

toplan biraz kendine gel:kızgın:
bu nasıl umutsuzluk böyle
sen hamilesin ve herkes buna inanıyor sende inan
1-2 damla kan için gece gece neden huzurunu kaçıyorsun
hele yaptır bakalım kan testini
nerden biliyorsun datlum kimyasal gebelik falan
araştırmayı bırak evet zor biliyorum ama sana dualarım kalpden
evet senin her türlü durum için ilacın bu:emir_bebek:
yaşadıklarının etkisiyle böylesin biliyorum canımın içi
ama toplan elinde olanıda üzme şuanda:1hug:

toplan biraz kendine gel:kızgın:
bu nasıl umutsuzluk böyle
sen hamilesin ve herkes buna inanıyor sende inan
1-2 damla kan için gece gece neden huzurunu kaçıyorsun
hele yaptır bakalım kan testini
nerden biliyorsun datlum kimyasal gebelik falan
araştırmayı bırak evet zor biliyorum ama sana dualarım kalpden
evet senin her türlü durum için ilacın bu:emir_bebek:
yaşadıklarının etkisiyle böylesin biliyorum canımın içi
ama toplan elinde olanıda üzme şuanda:1hug:

Bir iki damla kan ped kirletçek duruma geldi....:çok üzgünüm:

Yarın önce kanda baktırıcam beta hcg yi..Eğer hamilelik oluşmamışsa yarın ya da ertesi gün mikroya başlayacağım..Eğer yanılmışsam hem sizi hem de kendimi yanıltmışsam üzgünüm..Ama testleri aynen buraya kopyalamıştım..Kısmet artık....Kesinlikle ertelemeyi düşünmüyorum mikroyu..Eğer hamilelik yoksa tabi...

canim aslinda dündü günüm, ama bugün gelecek sanirim. dedimya pek dikkat etmedik, ovulasyonda kullnmayinca böyle oldu. bu hafta gidip ovulasyon testi ve bir kutu daha alacagim eczaneden. insallah sonuncusu olur, zaten bende senin gibi dönüs yapiyorum. ekimde insallah benim dönüsüm. o zaman asilama deneriz diyor esim. gerek kalmadan öyle seylere filan, muhtac olmadan yani, olsun diye ugrastim ama olmadi, nasipte ne varsa o olacak. ilgin icin saol.

canim

eger yuirtdisinda isen ovulasyon testini ebay'dan al. 50 tanesi falan cok ucuza geliyor eczaneler pahali. ozelden sana bir adres verebilirim. ben ordan almistim hep memnun kaldim.

Canım daha kan tahlili yaptırmadım bu yüzden kesin bir şey yok diye bakıyorum kendi durumuma..ilk denemede hamile kalmıştım ikzilerime..Ancak bu 14 şubatta 18 haftalık kızımı ve oğlumu canlı doğurdum ama çok küçük oldukları için küveze de sokmadılar..Öldüler,mezardalar yani...mafoldumben mafoldumben

yani 3 ay sonra kullandım preseedi canım...

Ayy canım yaaa seni üzmek istemezdim inan :1no2: Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin İnşallah bir dahaki sefere:Saruboceq: Ben bu ay kullanmıyim o zaman daha 3 ay dolmadı çok sağol cevabın için canımkaydirigubbakcemile5

kararindan dolayi seni tebrik ederim canim. ins ilk denemede sonuc alanlardan olursun. o kadar ahim sahim pahali birsey de degil zaten. ovulasyonla kullaninca asilamaya denk islevde bir ürün bence. adamlari zengin ettik:) bize reklam parasi ödemeliler:)
bazi arkadaslar kibeleden siparis verdiler. amerikadakiler daha etkili sanirim. tr de eczanede satilmiyor ama burda almanyada eczanelerde var. internetten arastirip alabilirsin. istersen eger hala yapiyorsa kibele sana gönderebilir. istersen güvenirsen bende sana gönderebilrim. bendekinin resmini buraya ekliycem, bakalim kibeleninkiyle ayni mi?

Canim ben artik gonderemeyecegim. cunku artik bizim geri donus hazirliklari basladi. bebek de geldi gelecek. o yuzdn pek ilgilenemeyebilirim.
TR'de onceden satan firma guvensizdi. ama baska satan yerelr var. onlar guvenli. alabilirsiniz yani.

dsc00684m.jpg

bakalim olmusmu

canim benim kullandiklarimin aynisi.

kızlar ben geçen kasımda artı sağlıkdan almıştım
elimde 2 tane kaldı ama 2008 aralık son kullanma tarihli
şimdi ben bunu ne yapayım :uhm:
bizde de morfoloji %1 ve hareket %19 benneyaptımki

Canim kas yapayim derken goz cikarma. bosver kullanam onlari. 1 ay daha onlar yuzunden heba olmasin.

Evet gerçekten ovulasyon testi çok ucuz kibele'nin bahsettiği ben doktoruma bahsettim bizde de var sen ne kadaraaldın dedi adamın ağzı açık kaldı aldığım fiyatı söyleyince hastanede kullanıyolarmış tanesi 5 lira! Nerden baksan 8,9 katı benim aldığımın:1shok:

Bademcim bişey sorucam sanırım sen de mikro denemişsin bundan önce hani tedaviden sonra en az 3 ay geçmesi gerek diyor ya doktorlar sen ne kadar sonra denedin preseed'i?Benim tedavi son anda iptal oldu ama sonuçta o hormon iğnelerini yedim son ana kadar.Acaba beklesem mi bu ay preseed kullanmasam hormonların dengesi açısından hem de boşa gitmesin ürünler diyorum ne dersin canım?CADIARZU:uhm:

Canim ben olsam bosa gecmek yerine kullanirdim. zaten ymurtalari vs buyutmusler. baklarsin kendinden olur. preseed nasil olsa sadece bir kayganlastirici. zarari olmaz hormona vs etkisi yok.

Arkadaşlar az evvel beni aradılar telefonla ürünümüzden memnumusunuz diye....preseedin fertility bilmem ne istanbul şubesinden..Dün imzalanmıış bir anlaşma..artık Türkiye de disbritörlük almış,yakın zamanda eczanelerde de satılmaya başlancakmış....

Balsuratcim esine soylersin artik ve bence cidden postani koy, sana ve bize inanmadigi ve isi bu kadar yokusa surdugu icin. bence postani da koy yani:)

Bademcim uzuldum. Galiba kimyasal dedikelri oldu. cunku degisik marka testlerde o kadar da cikmaz yani. ayrica dedigim gibi preseed'in kendi testi de oyle kolay kolay koyulasmiyor. ben aylarca yaptim. golge bile cikmadi. karbeyazdi. yarin bakalim kac cikacak bhcg?

Canim ben olsam bosa gecmek yerine kullanirdim. zaten ymurtalari vs buyutmusler. baklarsin kendinden olur. preseed nasil olsa sadece bir kayganlastirici. zarari olmaz hormona vs etkisi yok.

Haklısın aslında canım...Bu ay çok heveslenmiştim ya avutuyorum işte kendimi tedavi sonrası olduğu için olmadı diye kendimce...Yazın da kullanmak istiyorum tasarruflu olayım dedim(maddi açıdan değil de ürün orijinalliği açısından sen de son aylarındasın malum)ama Türkiye'de de distribütörlük almışlar diye okudum buralarda olmazsa burdan sipariş veririz artık olana kadar tam gaz preseed:eek::nazar:

Haklısın aslında canım...Bu ay çok heveslenmiştim ya avutuyorum işte kendimi tedavi sonrası olduğu için olmadı diye kendimce...Yazın da kullanmak istiyorum tasarruflu olayım dedim(maddi açıdan değil de ürün orijinalliği açısından sen de son aylarındasın malum)ama Türkiye'de de distribütörlük almışlar diye okudum buralarda olmazsa burdan sipariş veririz artık olana kadar tam gaz preseed:eek::nazar:

canim yok yok, sen kullan onu. cidden yumurtalari vs de iyice buyutmusler. sen kacirma. sansin daha da fazla hatta.

orjinalligi acisindan suphem yok benim. Tr'de de artik orjinaller satiliyor. o firma cok eski urunleri satiyordu. zaten artik kimse onlardan almiyor. diger yerlerde satilanlar da gayet orjinal.

arkadaşlar ben de yazılanları okudum ve ürünü kullanmak istiyorum trde son kullanma tarihi geçmemiş ürün satan adresi bana da yollayabilir misiniz bugün veya yarın hemen sipariş vermek istiyorum

X