Preseed kullananlar

Canım biz gittiğimizde Sebiha hanım vardı..Onunla görüştük..Perşembeye bekliyor..Gonal f e başladım bile..Yine co -cultur yaptırcaktım ama şeytan dürttü beklemek istemedim..Benim yumurta toplamayı ve transferi de zaten Sebiha hanım yapmıştı..Ya dedim kendi kendime ben Eray beyle muattab oluyorum hep ama tüm muayeneleri Sebiha hanım yapıyordu..Yumurta toplama ve transfer işlemini de hep o yapmıştı..Sebiha hanımla daha çok bağlantı kurmaya karar verdim...

Bu arada perşembeye bekliyor bizi dr...
anladım canım..kısmet başka sefere inşallah..ben arkadaşıma gidicem o gün sabahta izmite kadar gitmişken eray beyle görüşeyim istedim..izmitte oturduğuma bakma hastane bana 1.5 saat kadar uzaklıkta özel arabayla 1 saat..oyüzden gitmişken 2 işi birden halledicem..yoksa perşembede gitsem olurdu..

co-culture de çok takılma zaten..verici olan rabbim,tedavilerimiz filan sadece vesile..ben bu kezde olucağına eminim..tüm dualarım seninle..
yine sıkı takipcinim yerimseniben

canım ilk gördüğüm gün kontrol çizgisine yakındı onun kadar koyu olmasada yakındı.. ve dün de çift çizgi ilk gördüğüm gün kadar dı hatta biraz silikti. ilk gün sanki daha koyuydu..
kitleri attığım için kıyaslama yapamadım.. yumurtladığıma eminim. çünkü ateş ölçümü yapıyorum. bu sabah ateş düşmüş.sadece anlayamadığım normalde döngüm 29 gün. yani 16, gün yumurtlama günü olması gerekmezmiydi. neyse yine davam ediyorum testlere .. ama ben 10. günü değerlendirmedim testin iyice koyulaşması için. bakalım önümüzdki günler neyi gösterecek.. ayrıca 11 . gün uzayan akıntıyı gördüm canım.. bu gün de oldu..

canim her ay yumurtl;ama ayni olazm. bir de hanimlarin yaptigi en buyuk hata, sadece yumurtlama gunlerine odaklanip diger gunleri es gecmeleri. Burda hep yazdim gene yaziyorum. regl bittikten sonra yumurtlama olsun olmasin her 3 gunde bir iliski sart. spermlerin hareket yetenekleri icin.

her 3 gunde bir, yumurtlamaya yakin 2 gundru bir. yumurtlama oncesi gun, yumurtlama ve 1 sonrasi gun ise her gun iliski.

ben de 32 gunde bir regl olurum. hesaplamalara gore 18. gun yumurtlamam lazim ama kitlerle anladim ki ben 22. gun falan yumurtlutyorum. luteal fazim kisa. ama benim vucudum da dengeyi oyle bulmus.

ayrica kitleri asla atma. bir yere yapistir,altina kacinci gunun oldugunu yaz. hatta isini ve vajinal sivinin seklini de yaz.

belli olmaz insallah bu aytutmustur ama eger tutmamaisa gelecek ay ltf 3 gunde bir deneyin. nasil olsa kit var kacirmayiz demeyin. cok rahat kacabiliyor arada. 1 ay helak oluyor.

canım ilk gördüğüm gün kontrol çizgisine yakındı onun kadar koyu olmasada yakındı.. ve dün de çift çizgi ilk gördüğüm gün kadar dı hatta biraz silikti. ilk gün sanki daha koyuydu..
kitleri attığım için kıyaslama yapamadım.. yumurtladığıma eminim. çünkü ateş ölçümü yapıyorum. bu sabah ateş düşmüş.sadece anlayamadığım normalde döngüm 29 gün. yani 16, gün yumurtlama günü olması gerekmezmiydi. neyse yine davam ediyorum testlere .. ama ben 10. günü değerlendirmedim testin iyice koyulaşması için. bakalım önümüzdki günler neyi gösterecek.. ayrıca 11 . gün uzayan akıntıyı gördüm canım.. bu gün de oldu..

ayrica canim, gene bu siteden bir arkadasim 1 sene boyunca yumurtlama gunleri calisti. olmadi. megerse o da tahmin ettigi gun degil 3-5 gun once yumurtluyormus. o sekilde deneyeyim dedi ve tuttu.

teşekkürler kibele.. canım ozaman ben şimdi çalışmalara devam edeyim mi o zaman..testlere devam ediyorum zaten. bu çalışmaları presedle mi yapmamı tavsiye edersin.gerçi yumurtlama oldu diye düşünüyorum.. bu arada ben sadece iki çizgiyi yakaladığım ilk günü es geçtim.. yani şundan eminim yumurtlamanın olduğu gin içerde hazır sperm vardı üstelik presedle çalışma yapmıştım...dua et canım benim için inşallah bu ay olur...

Ufff Eşimi bir türlü kandıramıyorum şu Preseed içinn:eek:klava:
Netten sipariş olurmuymuş diyo çok karşıı uff yaa
:eek:klava:

merhaba balsurat cnm bende burdan arkadaşların yazdıklarını okuyunca bir kağıda yazdım ve eşime verdim oda çalıştığı bir alışveriş merkezindeki eczaneye sormuş bu ilaç yok ne içinmişdiye sormuş hamile kalmaya yardımcı bir ürün demiş eşim ve çalışan bekleyin beyfendi ben bir depoyu arayıp öğreneyim demiş yanında aramış ve sipariş vermiş ve 2 gün sonra aldık ben 28 mayıs adet günümdü ve 12 günümdeyim ve bu
akşam başlıycam dün başlamam lazımdı hesabıma göre yatılı misafirim vardı kısmet
bu güne kaldı inşallah bu ilacıilk denememde hamile kalırım bende 4/2009 ay tüp bebek
tedavisi gördüm gebe kaldım malasef düşük yaşadım kendiliğinden kısmet belki bu
şekilde hamile kalırım balsurat cnm sana en yakın eczaneye gitdip iste yoksa depolarından getirtiyorlar ilaçta heray fiyat artıyor biz alalı bir ay oldu 45 tl idi benim
de bir arkadaşım için aldık aynı yerden 58 tl fiyat ithal olduğu için bunların fiyatları
sabit değil cnm sende bu şekilde temin edebilirsin uğraşmadan inşallah hepimiz birgün
mutlu sona ermek nasipolur inşallah görüşmek üzere...:a015:

Arkadaşlar malesef size güzel bir haber veremeyeceğim..:çok üzgünüm:1nokta bilmem kaç çıktı beta hcg ve çok kanamam var telefon edip sordum sonucu..Nasib böyleymiş..Dr da büyük ihtimalle tahminin doğru dedi..İlk çift çizgi çıkan test kitini gösterdim dr a..Şans işte..Ama preseede hala güveniyorum ben..Ben başaramadım sadece...Kısmet olmadı...Kimyasal da olsa hamile kalabiliyormuşum doğal yoldan..Bunu öğrendim hiç olmazsa..Diğer arkadaşlardan mutlaka güzel sonuçlar gelecek buna yürekten inanıyorum..Bu gün tüp bebek tedavisine başladım.. Benim için dua edin olur mu ?:Saruboceq:

Aklıma gelen başıma geliyor demiştim..Geldi işte..Bari güzel şeyler düşüneyim de onlar gelsin başıma..:CüvCüv: :CüvCüv:

Bademcim çok üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş demek ki..İsteyen emek veren herkes için dua ediyorum canım galiba ihtiyacımız olan sadece biraz zaman ve sabır:nazar:

badem cok üzüldüm. ama hemen toplamissin kendini ne güzel. masallah. seni birakmasin hemen gelsin meleklerin tekrar. Allah yardimcin olsun canim.

canim her ay yumurtl;ama ayni olazm. bir de hanimlarin yaptigi en buyuk hata, sadece yumurtlama gunlerine odaklanip diger gunleri es gecmeleri. Burda hep yazdim gene yaziyorum. regl bittikten sonra yumurtlama olsun olmasin her 3 gunde bir iliski sart. spermlerin hareket yetenekleri icin.

her 3 gunde bir, yumurtlamaya yakin 2 gundru bir. yumurtlama oncesi gun, yumurtlama ve 1 sonrasi gun ise her gun iliski.

ben de 32 gunde bir regl olurum. hesaplamalara gore 18. gun yumurtlamam lazim ama kitlerle anladim ki ben 22. gun falan yumurtlutyorum. luteal fazim kisa. ama benim vucudum da dengeyi oyle bulmus.

ayrica kitleri asla atma. bir yere yapistir,altina kacinci gunun oldugunu yaz. hatta isini ve vajinal sivinin seklini de yaz.

belli olmaz insallah bu aytutmustur ama eger tutmamaisa gelecek ay ltf 3 gunde bir deneyin. nasil olsa kit var kacirmayiz demeyin. cok rahat kacabiliyor arada. 1 ay helak oluyor.

canim ne güzel anlatmissin yaaa :eek:

teşekkürler kibele.. canım ozaman ben şimdi çalışmalara devam edeyim mi o zaman..testlere devam ediyorum zaten. bu çalışmaları presedle mi yapmamı tavsiye edersin.gerçi yumurtlama oldu diye düşünüyorum.. bu arada ben sadece iki çizgiyi yakaladığım ilk günü es geçtim.. yani şundan eminim yumurtlamanın olduğu gin içerde hazır sperm vardı üstelik presedle çalışma yapmıştım...dua et canım benim için inşallah bu ay olur...

canim iliskiye tabiki devam et. bak ben kitleri ilk kullanmaya basladigimda 18. gun falan cizgileri esit gordum sandim. zaten iyi calismistik. o gunden sonra biraktim. 22. gun bir kez daha oldu. ama o bebek icin degil yani. bu arad sicakligimi da olcuyorum. ve olcmeyi 18. gun biraktim tabi. sonra sicakligim 25. gun yukseldi. yani 23. gun falan yumurtlamisim. olmadi.

demek istedigim bence calismayi 20-22. gune kadar birakma. testlerle de destekle bu ay cunku biraz karisik olmus. en azindan testlerle 18. gune kadar falan dene. bir de stresten de yumurtlama gecikebiliyor. insallah tutmustur hayirlisi ile. kismet.

Arkadaşlar malesef size güzel bir haber veremeyeceğim..:çok üzgünüm:1nokta bilmem kaç çıktı beta hcg ve çok kanamam var telefon edip sordum sonucu..Nasib böyleymiş..Dr da büyük ihtimalle tahminin doğru dedi..ılk çift çizgi çıkan test kitini gösterdim dr a..Şans işte..Ama preseede hala güveniyorum ben..Ben başaramadım sadece...Kısmet olmadı...Kimyasal da olsa hamile kalabiliyormuşum doğal yoldan..Bunu öğrendim hiç olmazsa..Diğer arkadaşlardan mutlaka güzel sonuçlar gelecek buna yürekten inanıyorum..Bu gün tüp bebek tedavisine başladım.. Benim için dua edin olur mu ?:Saruboceq:

Aklıma gelen başıma geliyor demiştim..Geldi işte..Bari güzel şeyler düşüneyim de onlar gelsin başıma..:CüvCüv: :CüvCüv:

canım hiç üzme kendini hayırlısı buymuş rabbim en doğrusunu bilir. yeni tedavin hayırlı olsun.. herşeyi pozitif düşün ki güzel olsun.. hayrılı haberlerini bekliyoruz...

canim iliskiye tabiki devam et. bak ben kitleri ilk kullanmaya basladigimda 18. gun falan cizgileri esit gordum sandim. zaten iyi calismistik. o gunden sonra biraktim. 22. gun bir kez daha oldu. ama o bebek icin degil yani. bu arad sicakligimi da olcuyorum. ve olcmeyi 18. gun biraktim tabi. sonra sicakligim 25. gun yukseldi. yani 23. gun falan yumurtlamisim. olmadi.

demek istedigim bence calismayi 20-22. gune kadar birakma. testlerle de destekle bu ay cunku biraz karisik olmus. en azindan testlerle 18. gune kadar falan dene. bir de stresten de yumurtlama gecikebiliyor. insallah tutmustur hayirlisi ile. kismet.

canım şok teşekkür ederim.. sıkılmadan bıkmadan tüm sorularımı cevaplıyorsun...ateşimi ölçmeye devam ediyorum... çalışmalarada devam... önerilerini bir bir yapıyırum.. bu arada biliyormusun ne fark ettim hani 12, günü ovülosyon testi yapmıştım ya o gebekil testiymiş meğer. ambalaljarı ve şekilleri aynı olduğu için farketmemişim.dünkü ovülosyon testi silik çıkınca şüphelendim.. testleri incelediğimde fark ettim.. yani yumurtlamamış olabilirimde... yumutlamış olasamda ogünü değerlendirdim zaten .. çok heyecanlıyım bu ay ...preseeddende çok memnunu kaldım.. dışarıya akımı engelliyor..tekrar teşekkürler canım..

canım şok teşekkür ederim.. sıkılmadan bıkmadan tüm sorularımı cevaplıyorsun...ateşimi ölçmeye devam ediyorum... çalışmalarada devam... önerilerini bir bir yapıyırum.. bu arada biliyormusun ne fark ettim hani 12, günü ovülosyon testi yapmıştım ya o gebekil testiymiş meğer. ambalaljarı ve şekilleri aynı olduğu için farketmemişim.dünkü ovülosyon testi silik çıkınca şüphelendim.. testleri incelediğimde fark ettim.. yani yumurtlamamış olabilirimde... yumutlamış olasamda ogünü değerlendirdim zaten .. çok heyecanlıyım bu ay ...preseeddende çok memnunu kaldım.. dışarıya akımı engelliyor..tekrar teşekkürler canım..

testlerini atma dedigim gibi calismaya devam. kacinci gundesin? eger dedigin gibi 15-16. gun ymurtluyorsan 1 gun oncesi testin koyulasmasi lazim. o aksami ve sonraki gunu preseed ile degerlendir. kacirma.

bu gün 14, gün canım.. testleri atımıyorum.. bugün ki diğerlerinden silik çıktı. yeteri kadar var elimde o yüzden her gün yapıyorum...her şey bebiş için...presedide öyle bol bol kullanıyorm. biliyorsun benimki hazır tüp değil . 2 tüp kullandım dolu dolu...yani hem rahat oldu... önceden gün takibi yaparken zorlanıyordum..keşke daha önceden farketseymişim...

merhaba kızlar dün akşam preseedi ilk defa kullandım biraz tedirgindim acep nasıl olcak diye ama çok kolay oldu hiç dışarı da sıvı mıvı gelmedi halada yok yuttum herhalde:))))
kibelenin dediği gibi sıkar sıkmaz ilişki oldu hadi inşallahhh tuttururum bu ayyhihoyyyt

29 gün de bir oluyorum canım..

canim eger 11. gun koyu ciktiginda 12. gun yumurtluyorsun demek ya, eger o zaman yumurtlamadi isen bugun yarin cizginin koyulasmasi lazim ama ben yumurtladigini dusunuyorum. o yuzden bu ay reglin 27. gun gibi gelebilir. yani eger 20. gune kadar koyu iki cizgiyi yakalayamazsan 17. gun reglini bekle bence. yok yakalarsan da 29. gun bekleme. koyu cizgiyi yakaladiginin uzerine 14-15 gun ekle. o gun bekle reglini. gene 29. gun bekleyip reglim gecikti diye dusunmemen icin soyluyorum. genel bir yanlis anlama bu cunku. yumurtlamadan sonra genellikle sabit 14 gun cunku.

merhaba kızlar dün akşam preseedi ilk defa kullandım biraz tedirgindim acep nasıl olcak diye ama çok kolay oldu hiç dışarı da sıvı mıvı gelmedi halada yok yuttum herhalde:))))
kibelenin dediği gibi sıkar sıkmaz ilişki oldu hadi inşallahhh tuttururum bu ayyhihoyyyt

canim hayirli olsun. insallah hayirlisi ile tutar.

Hadi hayırlısı olsun canım benim de aynen dışarı hiç geri gelme olmamıştı :eek:

X