Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten urunu buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. ilgilenenler mesaj atarsa urunun ismini paylasabilirim
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi.
onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere hem emeginizi hem de paranizi harcamayin bayanlar..

Kızlar bende doğum kontrol hapını şampuanıma katmak istiyorum. Fakat içinde zaten çam terebentini var. Etkisini kaybeder mi sizce ?

kimse ben kullandım demiyor,sanırım kimse cesaret edemiyor.en sonunda ben deneyecem.
zaten deneme tahtasına döndüm::)))))

bende canım benm.d ya ne turp kaldı ne yılan yağı ne entele ne ilik yakında manda boku iyi geliyo deseler sürcem kendimden korkmaya başladım.d

kızlar ben yurtta kalıyorum oda arkadaşım denedi doğum kontrol hapını dip boyasından anladık ne kadar uzadığını. zararını görmedik biz ama hızlı uzatıyo gerçekten. bende başladım daha bi kere denedim tararken biraz sorun oluyodu saç kremi kullandığım için bende farketmedi. gelişmeleri yazarım :)

arkadaşlar,bu d.k hapını ezip de saçlarımıza uyguladıgımız maskenin içine katsak daha etkili olmaz mı sizce? Hem şampuanın köpüğü vücuduma değdi mi değmedi dert etmemiş oluruz ? uygulayan var mı bu şekilde merak ediyorum ben neticede bugün ezip şampuanıma eklicem ama ne bilim bu mantıgı da yürütmeden edemedim fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar lutfen paylaşalım

arkadaşlar,bu d.k hapını ezip de saçlarımıza uyguladıgımız maskenin içine katsak daha etkili olmaz mı sizce? Hem şampuanın köpüğü vücuduma değdi mi değmedi dert etmemiş oluruz ? uygulayan var mı bu şekilde merak ediyorum ben neticede bugün ezip şampuanıma eklicem ama ne bilim bu mantıgı da yürütmeden edemedim fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar lutfen paylaşalım

Bende aynı mantıkla bakım yağının içine kattım, haftada bir yapıyorum, üç beş tane kattım :) şampuan da da var zaten.gayette memnunum

Evet uzuyor ama hangisinden dolayi bilmiyorum.bide benim saçım da boya var bitter çikolata.siyah gibi duruyor.arkadaşlar hep ne kadar parlak saçların var diyorlar.normalde boya uzun vadede yıpratır.ama hangisi işe yarıyor bilmiyorum

Bi çok şeyi denedim gibi onuda denedim bi kutu şampuan bitti ama ben çok fazla fayda görmedim

saçlarım çok yıprandı çok geç uzuyor :KK43: kestirmekte istemiyorum. Çam terebentin aldım Şampuanda restorex hızlı uzama etkisi ince telli yıpranmış saçlar için olanını kullanıyorum inşallah bi faydası olur.:44:

X