Dudak Makyajı En Begendiginiz Ruj Renkleri(Marka ve Nosu ile)-Resimli

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
canım ben bu rengin aynısı başka hangi markada vardır bilmiyorum CADIARZU
ama YSL Rouge Volupte serisinden "sensual silk" isimli ruja da benziyor (ama bu da pahalı bir alternatif oldu...belki flormar'da veya golden rose'da da bu tarz nude bir ton bulabilirsin canım...)

YSL'nin ruju:

http://

ysl'e bayılıyorumopuyorumnanaktan

kızlar avon un colortrend serisinde pink sunrise diye bir ruj var tam nude tonlarda. Altına dudak nemlendiricisi ile kullanıldığında hem dudağı kurutmuyor hem de çok tatlı bir renk veriyor. Fiyatı da uygun. Tavsiye ederim.

tekın acarda su anda 63 tl, guerlaine gore baya uygun

donutcum az önce diğer topikte eklediğin dior ruja bayıldımm

çok tatlıymış ına da bakıcam gerçi çok fazla ruj gloss falan kullanmıyorum uzun zamandır ama 1 yıldır elimde sürünen pastel rujum bitince bakiim dedim :KK70:

Watson'dan aldığım ve sadece orada bulunan Magic Lips diye ürün var...
Dudağınıza çok güzel pembelik veriyor...
Fiyat: 4 TL
lp.jpg

ya kızlar mat bir lilayla pembe arası ruj bilen varmı ben resm koyamıyorm ama sizler koyabilirsiniz ve marka olarak söylerseniz çok sevinirm.

çok hoş ve güzel bir renk kayınvalidem bile kullanıyorda bir ben alamadım

kizlar bende bu ruju cok begendim

ruj.jpg

ben de bu ruju arıyorum ne zamandır. ben de almanya dan gelen b. diye bir marka var. onun şeftali rengi ruju buna çok benziyor. Kullanmaya kıyamıyorum bitecek diye. Türkiyede yok malesef sürümü ipek gibi yumuşacık.

En sevdiğim rujum diebilirim.Lancome.:KK31:Tek dezavantajı sürekli tazelenmesi.:78:

cam0077.jpg

Kızlar selam, ben oldukça beyaz tenliyim, bayramdan sonra kısmetse yeni işime başlıyorum:nazar:başlamadan biraz daha bakımlı olmaya özen göstermeye karar verdim, bana ruj önerir misiniz? Buradaki rujlara baktım ama gene de sizden tavsiye isterim, çok açık renk pembe rujları beğenmiyorum. Fiyatları ile yazarsanız memnn olurum:KK31:

Golden rose 217 ruju tavsiye ederim..pempe-nar çiçeği-kahve-bej karışımı ,az sedefli doğal bir renk..başka bir yerde de yazmıştım,fiyatı 5,90:)

maybelline rujlarına bayıldım, hepsi benim olmalı :KK31:

Ben bu ruhu kullanıyorum çok memnunum

Eklentiler

• $Oriflame-Beauty-Colour-Attraction-Ruj-KIRMIZI__29959271_0.jpg
    $Oriflame-Beauty-Colour-Attraction-Ruj-KIRMIZI__29959271_0.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 64
ben de golden rose 205i çok seviyorum, üstüne bide parlatıcı sürüyorum, çok güzel oluyo:)

X