kuyruk sokumu ağrısı çekiyor musunuz

symslow

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
1.183
4
arkadaşlar aranızda kuyruk sokumu ağrısı çeken var mı ben 2 ayı aşkındır bundan muzdaribim.öyleki sert bir zeminde oturduysam ve gece farkında olmadan sırt üstü yatmışsam sağıma ya da soluma dönemiyorum kıpırdatamıyorum kendimi.bu tür ağrıların hamilelikte normal olduğu söylendi bana hep lütfen bu ağrıyı çeken var mı aranızda doktorunuz ne söyledi deneyimleriniz neer paylaşır mısınız

Canım yerde oturmamaya çalış,
yerde oturman gerekiyorsa yumuşak bir mindere otur,
kanepede bile aynı pozisyonda oturma

arkadaşlar aranızda kuyruk sokumu ağrısı çeken var mı ben 2 ayı aşkındır bundan muzdaribim.öyleki sert bir zeminde oturduysam ve gece farkında olmadan sırt üstü yatmışsam sağıma ya da soluma dönemiyorum kıpırdatamıyorum kendimi.bu tür ağrıların hamilelikte normal olduğu söylendi bana hep lütfen bu ağrıyı çeken var mı aranızda doktorunuz ne söyledi deneyimleriniz neer paylaşır mısınız

Bende kuyruk sokumu ağrısı uzun süre oturduğumda oluyor.Özellikle akşama doğru. Ama yürüyüş iyi geliyor. Geçmiş olsun.

bende de oluyor canım bir de bilgisayarbaşı çalışıyorum zor oluyor hamilelikte normal diye okuduğum için doktoruma da sormadımne yapcaz bilmiyorum

bendede aynısı var sabahtan akşama kadar pc başında oturuyorum hamişlikten bunların hepsi geçecek ama bizde geçicez galiba vücut doğuma yavaş yavaş hazırlandığı içinmi oluyo bilmemki birde erkek bebişleri olcak olanlar daha çok oluyo galiba fisfisfis

canım öncelikle geçmiş olsun o agrıyı ben bilirimsenağlamainsan sagından soluna dönemiyo yattımı kalkamıyo ama merak etme geçici bişey bu dogumdan sonra geçecek.bende kuyruk sokumu egilmesi oldu gebeligimde dogumdan sonra geçti ama çok dikkatli ol sert zeminlerde uzun süreli oturma Allah şifa versin:Saruboceq:

Ben genelde temizlik yapınca ya da çok yorulunca oluyor. Doktor dinlenmeyi önerdi, dinlenince geçiyor. Ağırlık belde olduğu için dikkatli olmak gerekiyor. Geçmiş olsun

bi bende var sanıyodum :1shok: o kdr çok acı çekiyorum ki !!!!!!!!!!! ama hiç bişey yapamıyorum. işim icabı hergün pc başında oturuyorum, wc ye kalkıcak olsam ağır ağır acı çeke çeke kalkabiliyorum senağlama , yatak ta dönemiyorum senağlama yok bunun bi çaresi değilmi :a015:

bi bende var sanıyodum :1shok: o kdr çok acı çekiyorum ki !!!!!!!!!!! ama hiç bişey yapamıyorum. işim icabı hergün pc başında oturuyorum, wc ye kalkıcak olsam ağır ağır acı çeke çeke kalkabiliyorum senağlama , yatak ta dönemiyorum senağlama yok bunun bi çaresi değilmi :a015:

geçmiş olsun canım sanırım doğurana kadar böyle gidecek bu ağrılar sen kaç kilosun benim kilo fazla acaba ondan mı bu kadar ağrıyor benimki

geçmiş olsun canım sanırım doğurana kadar böyle gidecek bu ağrılar sen kaç kilosun benim kilo fazla acaba ondan mı bu kadar ağrıyor benimki

Canım sanada geçmiş olsun! Evet bencede kilolarımızdan kaynaklanıyo bu durum 28 haftalığım ve 83 kiloyum ondan sanırım:çok üzgünüm:

canım sanada geçmiş olsun! Evet bencede kilolarımızdan kaynaklanıyo bu durum 28 haftalığım ve 83 kiloyum ondan sanırım:çok üzgünüm:

sen iyisin gene canım ben 88le hamiş ladım ve şu an 101 kiloyum dikkat ediyorum aklım başıma geldi ama çok da takmıyorum allah sağlıklı bir şekilde bebişlerimize kavuşmayı nasip eylesin de ağrılar ve kilolar gelip geçici öyle değil mi demek sen de şubat annesisin

ayy bende kuyruk sokumu ağrısı çekiyorum sadece bende var zannediyodum ama içim rahatladı en azından halimden anlayan birileri var geçmiş olsun hepinize ben doktoruma söyledim bişey demedi şaşırdı biraz sert biyerevurdunmu falan dedi ama inşallah geçer canım hayırlısıyla alalım kucağımıza bebeklerimizi Allah hepimze sğlık versin

bendede var çok rahatsız edici özellikle ev işi yapınca çok oluyo sırt üstü yatamıyorum doktoruma sordum rahim büyüdükçe arkaya doru ilerliyo ondan olur dedi

Aynısı bende ve yengemde de (oda hamile) oluyor ve kilo ile hiç bir alakası yok, 33 haftalık hamileyim ve kilom normal :)

Ayyy bende de var. Hemoroitim de var. Ben ondan sanıyordum. Demek değilmiş...

yok arkadaşlar kilodan değil o ben 46 kiloyum ama bende çok zorlanıyorum çok acıyo uzun süre aynı yerde oturunca kalkamıyorum artık hamilelikte normalmiş benim bide kaburgam batıyo karnım darmış ondanmış çok zor çooooooookkk

kızlar iki gündür inanılmaz ağrım var sol kalçama vuruyor adım atamıyorum oturduğum yerden kalakmıyor kalkınca oturamıyorum yatınca da sağa sola dönemiorum sırt üstü yatıncada ağrıo ne yapıcağımı şaşırdım bunun bi çözümü yokmu doktorumu aradım benicol die bi ialç önerdi eşim almış akşama içicem inş geçer dayanamıorum...

Benim gibi çok varmış

Ay kuyruk sokumum çok fena oturunca kalkamıyorum yaaa şaştım kaldım nasıl acıyor nasıl acıyor fisfisfis

Kızlar bende de 2 gündür başladı kuyruk sokumu ağrısı, bütün gün pc başındayım iş sebebiyle. Oturdum mu kalkamıyorum nasıl bir accııdır bu :KK43:( allah hepimize sabır versin.

X