Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Arif Verimli öldü bence o çocuk dedi.senağlamasenağlamasenağlama

Allahım, çocuklarımızın acısını gösterme, onlara uzun ömürler ver yarabbim.

kızlar Arif hoca birşeyler biliyor galiba.sürekli ayaklarını sallıyor morali bozuk belkide hayatda degil derken ifadesini gördünüzmü.

mügenin bahsettiği msn olayı 4 ay kadar önce az kaldı eşimin teyzesinin başına gelecekti...

14 yaşında oğlu var...bir gün annesi bana dedi ki "bu çocuk bir adamla telefonda konuşuyor...abi abi deyip duruyor...sorduğum zaman da msn den tanıdık diyor" dedi...

bir bakayım pc sinin inceleyeyim dedim...teyzesi anlamıyor pc den...oturdum pc başına msn kayıtlarını incelemeye başladım...

aman Allahım ne kayıtlar....1 adam var sürekli abi diyor ona...adam çocuğa ; sana ot içireceğim kendi ellerimle içireceğim...diyor...

çocukla buluşmak istiyor,ısrarla yanına kalmaya çağırıyor...gel içeriz eğleniriz sonra beraber istanbula döneriz diyor...

çocuk anne babam izin vermez deyince de; bırak onları gel yanıma hayatını yaşa diyor...çocuk diyor ki sonunda beni patlatacaklar cevap "en iyisi çorapla boğmaktır..."

daha neler neler....çocuk diyor ki abi buluşup ne yapacağız ki işte ne güzel sohbet ediyoruz burda...gelen cevap "yemek yeriz sohbet ederiz gezeriz"

çocuk bu adama ailesini okulunu evini herşeyi anlatmış...telefon numarasını vermiş telefonlaşıyorlar aynı zamanda...

hemen eşimi aradım durumu anlattım...işten direkt olarak teyzesine geldi...bir sürü nasihat çocuğa...

sonra ben o kişiyle yaptığı msn görüşmelerini kendime dosya olarak maille yollamıştım...eve dönünce oturdum sakin sakin bir daha okudum bir kaç gün sonra...

tüyler ürpertici yazışmalar...esrarı uyuşturucuyu övmeler...aileye karşı doldurmalar...ama bunu hep 24 yaşında ünivesite öğrencisi ve çocuğu çok seven yardımcı olmaya çalışan bir abi olarak yapıyor...

eşime dedim ki bu işin peşini bırakmaya gelmez...bu iş pis iş çok midem bulandı ...bu pisliği polise şikayet edelim dedim...

eşim "hayır ama bu herife bir mail yollayıp telefon numaramı vereceğim beni arasın bakayım derdi neymiş bana anlatsın...bana ot içirsin bakayım beni yanına çağırsın bakayım" dedi...

ne yaptıysam polise ikna edemedim...maille gsm numarasını yolladı....derken pislik aramış...hiç bir kötü niyetim yok falan filan demiş...eşim de bir daha bu çocukla konuşmayacaksın aramayacaksın demiş....o da tamam abi demiş ...olay kapandı

aman kızlar çok dikkat ......

Sarduşcum ya felaket bir olay bu,
Allahtan annesi farkına varmışta müdahale etmişsiniz canım, çok geçmiş olsun.
Kızın olsun, oğlun olsun hiç farketmiyor, çok çok çok dikkat etmek lazım...

sardunyacım valla yazdıkların kanımıı dondurdu benim çocugum yok ama biri 11 biri 14 yaşınd aiki erkek kardeşim var ve babamızı 6 sene önce kaybettikk ben evlendim ailmeden ayrıyım ama her anım her saniyem onlarla geçio yani okadar çok korkuorumki anlatamam..istanbulda yaşamıorum kayserideyim ama pislik insan heryerde pisliktir..sanki burda eroin esrar çeken hiçmi kimse yok....allahımm çok kötü bi durumm...keşke eşini polise ikna edebilseydinn...bu pislikler çoluğumuzun çocugumuzun hayatlarını tehlikeye atıolar...

olan çocuğun tahsiline oldu...babası bu olayı duyunca çok sinirlendi ve çocuğu okuldan alıp yanında çalıştırmaya başladı :KK43:(

mügenin bahsettiği msn olayı 4 ay kadar önce az kaldı eşimin teyzesinin başına gelecekti...

14 yaşında oğlu var...bir gün annesi bana dedi ki "bu çocuk bir adamla telefonda konuşuyor...abi abi deyip duruyor...sorduğum zaman da msn den tanıdık diyor" dedi...

bir bakayım pc sinin inceleyeyim dedim...teyzesi anlamıyor pc den...oturdum pc başına msn kayıtlarını incelemeye başladım...

aman Allahım ne kayıtlar....1 adam var sürekli abi diyor ona...adam çocuğa ; sana ot içireceğim kendi ellerimle içireceğim...diyor...

çocukla buluşmak istiyor,ısrarla yanına kalmaya çağırıyor...gel içeriz eğleniriz sonra beraber istanbula döneriz diyor...

çocuk anne babam izin vermez deyince de; bırak onları gel yanıma hayatını yaşa diyor...çocuk diyor ki sonunda beni patlatacaklar cevap "en iyisi çorapla boğmaktır..."

daha neler neler....çocuk diyor ki abi buluşup ne yapacağız ki işte ne güzel sohbet ediyoruz burda...gelen cevap "yemek yeriz sohbet ederiz gezeriz"

çocuk bu adama ailesini okulunu evini herşeyi anlatmış...telefon numarasını vermiş telefonlaşıyorlar aynı zamanda...

hemen eşimi aradım durumu anlattım...işten direkt olarak teyzesine geldi...bir sürü nasihat çocuğa...

sonra ben o kişiyle yaptığı msn görüşmelerini kendime dosya olarak maille yollamıştım...eve dönünce oturdum sakin sakin bir daha okudum bir kaç gün sonra...

tüyler ürpertici yazışmalar...esrarı uyuşturucuyu övmeler...aileye karşı doldurmalar...ama bunu hep 24 yaşında ünivesite öğrencisi ve çocuğu çok seven yardımcı olmaya çalışan bir abi olarak yapıyor...

eşime dedim ki bu işin peşini bırakmaya gelmez...bu iş pis iş çok midem bulandı ...bu pisliği polise şikayet edelim dedim...

eşim "hayır ama bu herife bir mail yollayıp telefon numaramı vereceğim beni arasın bakayım derdi neymiş bana anlatsın...bana ot içirsin bakayım beni yanına çağırsın bakayım" dedi...

ne yaptıysam polise ikna edemedim...maille gsm numarasını yolladı....derken pislik aramış...hiç bir kötü niyetim yok falan filan demiş...eşim de bir daha bu çocukla konuşmayacaksın aramayacaksın demiş....o da tamam abi demiş ...olay kapandı

aman kızlar çok dikkat ......

canım valla ödüm koptu...nasıl bir manyaktır ki bu 14 yaşındaki çocukla güya arkadaşlık edecek?
sanırım çocuk hayatını sana borçlu canım..ama keşke bu herifi verseydiniz polise..çünkü başkasına da yapıyor olabilir..başka çocuklara..bu pislikleri ihbar etmeliyiz..
hala geç değil..bence isimsiz bile olsa adamın telefonunu msnsini polise bildirmek lazım..
allah korusun hepimizi, özellikle de çocukları böyle pisliklerden...

sardunya hanım allah korumuş çok geçmiş olsun.iyiki erken farkedilmiş
allah hepimizi ve çocuklarımızı böyle pis sapıklardan korusun.

sarduşum Allah korumuş canım ya
anne babaya çok iş duşuyor helede bu zamanda. Rabbim kötu insanlarla karşılaştırmasın kimseleri
geçmiş olsun canım

canım valla ödüm koptu...nasıl bir manyaktır ki bu 14 yaşındaki çocukla güya arkadaşlık edecek?
sanırım çocuk hayatını sana borçlu canım..ama keşke bu herifi verseydiniz polise..çünkü başkasına da yapıyor olabilir..başka çocuklara..bu pislikleri ihbar etmeliyiz..
hala geç değil..bence isimsiz bile olsa adamın telefonunu msnsini polise bildirmek lazım..
allah korusun hepimizi, özellikle de çocukları böyle pisliklerden...

çok haklısın tatlım ... bende aynen senin gibi düşünüyorum....

adamın telefon numarası bende yok eşim mailine bir bakayım inşallah mail adresi duruyordur...

aaa bir dakika mail adresleri kalıyor sahi :))

pisliğin bu olaydan sonra aynı mail adresini kullanacağını sanmam ama....

evlerını mı gezdıler bugün....
ızleyemedım oralarını ama okudugum kadarıyla pekte ıyı ızlenımler bırakmamıs...
ben ılk bsata leş kokusumu acaba demıstım,ölü kokar ya...rahatladım biras..

kızlar çok sağolun.... hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim....

msn adresini buldum ....

nasıl yapayım şimdi?

çok haklısın tatlım ... bende aynen senin gibi düşünüyorum....

adamın telefon numarası bende yok eşim mailine bir bakayım inşallah mail adresi duruyordur...

aaa bir dakika mail adresleri kalıyor sahi :))

pisliğin bu olaydan sonra aynı mail adresini kullanacağını sanmam ama....

canım belki de evinden yazıyordu...ve mail adresini değiştirmiş olsa bile, sizde kayıtlı olan eski mail adresi ile nereden yani hangi ip numarasından mail attığı,dolayısıyla evinin adresi tespit edilebilir diye düşünüyorum..yine de şanstır bence, polise şikayet etmek lazım..birkaç can kurtulabilir belki..
uyuşturucu tavsiye etmek ne demektir yaa? yada çorapla aileni boğ?
yalnız o çocuk hiç anlamamış mı o tuhaf yani...kim olsa herifin psikopatlığını çözerdi..

14 yaş çok küçük değil...8-10 yaş olsa anlarım da..bu tavsiyelerle anlaması lazımdı...saf galiba..umarım gizli gizli o herifle görüşmüyordur..

canım belki de evinden yazıyordu...ve mail adresini değiştirmiş olsa bile, sizde kayıtlı olan eski mail adresi ile nereden yani hangi ip numarasından mail attığı,dolayısıyla evinin adresi tespit edilebilir diye düşünüyorum..yine de şanstır bence, polise şikayet etmek lazım..birkaç can kurtulabilir belki..
uyuşturucu tavsiye etmek ne demektir yaa? yada çorapla aileni boğ?
yalnız o çocuk hiç anlamamış mı o tuhaf yani...kim olsa herifin psikopatlığını çözerdi..

çocuk anlamıyor çünkü içki içen evde şiddet uygulayan aşırı sinirli bir babası var :KK43:((

ve pislik olaya direkt olarak böyle girmiyor ki ...bu anlattığım diyolaglar çok ama çok uzun süren gülmeli fıkralı güzel sohbetlerin arasına serpilmiş durumda ....

çocuk zaten babadan yana çok dertli olduğundan onu dost abi kendisini seven koruyan kollayan birisi olarak görüyor ...

X