Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

na kadar çok kayıp var ve hepsi ölü bulunuyor adam kaçırıp öldürmek bu adar kolay mı siirtteki tecavüz olayları beni çok sarstı bu çocuklara ne oluyor böyle

na kadar çok kayıp var ve hepsi ölü bulunuyor adam kaçırıp öldürmek bu adar kolay mı siirtteki tecavüz olayları beni çok sarstı bu çocuklara ne oluyor böyle

11 yasindaki cocuklar bile sapitiyor artik:1shok:
ne olucak toplum dejenere oluyor, dunya almis basini gidiyor
insan olmayi bile beceremiyorlar, insanliktan cikiyorlar...:eek:lmaz:

cocuklara tv izletmemek lazim dizilerimizin maasallahi var zaten:tomato:
teknoloji diye yirtiniyoruz ama hep kotu yonde kullaniliyor iste:kızgın:

o gün eşim işten geldi sabah tabii tv geceden açık atv de ben uyuyorum.
neyse gözlerimi bi açtım gülmekten katılıyorum...
yalnışmı görüyorum dedim uyku sersemi yoook....
anam o peruk neydi öyleeeeeee....
sanırsın adam bere takmış :roflol::roflol::roflol:
sabah sabah iyi geldi bana güne gülerek başlamak alkisalkisalkis

canim bende gordum 1 milyoncudan falanmi almis nedir bu adam hicmi bakmiyo aynaya kel olsa daha guzel bu en boyle kadin kacar tabi.

kizlar ben yurtdisindayim izliyemiyorum ne oldu su almanci uyanik kadin bulundumu neler yapmis kaidn ya agzim acik kaliyo :)
ogluda saf faland egil para gitti anasi kaybolunca saf ayagina yatioy bence gercekler ortaya ciktikca en son onalri izlemistim sevgi hn katili kimmis?

mrb kızlar sevim hanım vardı hani 16 yerinden bıçaklanmıştı
ankaradaydı galiba onun katili bulunmuş doğrumu acaba.

hayır açıklamadı,sadece gelişmeler var,kesinleşsin açıklayacağım,dedi

kızlar dün oğluşumu dr'a götürdüğüm için izleyemedim yeni birileri mi geldi
yoksa yeni gelişmeler mi var
biriniz bana özet geçebilir mi
merak ediyorum

izmirdeki seri katil bulunmuş allah belasını versinkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

bugün .izleyen yokmu şu akdağ ailesini sorcaktım yeni evlerine taşnmışlar bide çatalca davası 1 hazirana ertelenmiş

yakında cem de çıkar olan münevver ve ailesine olur

münevverinde babası para istiyormus kızını kaybetmenin acısıyla psikolojıleri bozuldu diye tazminat istiyorlarmıs :eek:lmaz: ben bu işi anlamadım acıkcası kızı ölmüş adam para peşinde
cemde 18 yasında küçük diye ! bide teslim oldu diye ! 15 yıl fln yatacakmış onuda iyi hali fln diye 5 e indirirler :eek:lmaz:
zaten hani şu cem teslim olduktan sonra ! sucuk ekmek yemişti ya ben oranın karsısında oturuyorum ve hava alanı yolu havaalanından cıkınca yol kenarında yemek yiyecek bi avm var orayada gidemeyecegine göre bu çocuk ermenistanda yakalandı avukatta gitti aldı bunu havaalanından gelirken yedi yemek burda bide teslim oldu orada diolar :eek:lmaz:

X