Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

dilek dna testi yaptircakti. ahmet demisti ya cocuk benden diye.
dilek bastira bastira cocuk sukruye menziyo dyo sanki biseyleri itspat etmek ister gibi

ya nebiçimolduk artık kimseye güvenemeyecek miyiz ya
evlendiysen söylesene saklıyorsun...
acaba damadı mı öldürdü

Birini öldürmek artık öyle doğal geliyor ki insanlara..
Olabilir sırf söylemesin diye bile öldürmüş olabilir..

maalesef canım allahın verdıgı canı almaya calışıyoruz sonumuz hayrola...
basımıza tas yagmadıgına şükretmeliyiz valla...
bi tarafa bakıyorum insanlar hayatlarını çok saf temız yasıyolar bı tarafa bakıyorum mıdem bulanıyo..bu saf ve temız yasayan insanların yuzu suyu hurmetıne basımıza tas yagmıyor bence.....

bi tarafa bakıyorum insanlar hayatlarını çok saf temız yasıyolar bı tarafa bakıyorum mıdem bulanıyo..bu saf ve temız yasayan insanların yuzu suyu hurmetıne basımıza tas yagmıyor bence.....

Haklısın..
Kapıyı kimseye açmıyorum,su getiriyor sucu mesela,kapıya bırakıyorum boş damacanayı ve parayı alıp gidiyor..
O kadar geriliyorum artık ..

aynen katılıyorumbacım...
başımıza tümüyle bir müsibet indirmiyorsa Mevla hem masum çocuklarımız hürmetine hemde yüreği temiz ruhu tertemiz kalmış insanlarımız hürmetinedir...Allah onları eksik etmesin...

yazık sevilaya kız mahvolmuş :eek:lmaz:konuşamıyor ya :sinifsinif:annesini çok kötü bir şekilde kaybettimafoldumben eşinin yalanları çıktı :mymeka:bir taraftan küçük kız kardeşi ona var anellik yapmak durumunda üstelikte hamile yaşı çokk küçük allah yardımcısı olsun mafoldumben

ben simdi izlemiyorum sevilay bosanmis mi simdi

hayır canım 15 gun önce bırısı sevılayı uyarmış sevılayda kocasına sormus oda hayır yok öyle bısey demiş..dünde cüzdanını evde unutunca adem sevılayda bakmış dıger karısıyla ilgili bilgıler varmış oda esının ona yalan söyledıgını gıtmış polise anlatmışş..

evlenmeden önce nufüstan kagit alinmiyor mu orda kac kere evlendgi yazmaz mi,demek ki artik evlenceigin kisi tek basina halletmeyecek bu isleri kiz görmedi demek ki yazik belkide o öldürdü ama o zaman hep iste babasiyla birlikte calisiyormus yazik kiza hamile bide

Ben de onu anlamadım,hiç ağlamıyor bu ya,ağlıyor gibi yapıyor.
Ellerini yüzüne kapatıyor bir gözü kamerada,tek damla yaş görmedim sabahtan beri.

Yaşadığı durum çok kötü tamam ama ağlama numarası da kötü yani..

X