Oğlumda kırmızı noktalar çıktı...

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
45
İki gündür kafasında ve göbek bölgesinde minik kırmızı noktalar çıktı,isilik gibi...kavanoz maması denemiştim,gezmeye gittiğimizde.sanırım alerji yaptı...böyle bir durum başına gelen var mı?

ben ogluma verıyorum kavanoz maması bızde boyle bısey olmadı.bu dokuntuden once ates oldumu bır kac gun

benımkınde de yumurtanın sarısından oldu doktora goturdum ılac verdı... sen yıne doktora bır gotur...

ya aynı durum 2 gündür bizdede var. Bende 4. aydan beri aptamil 2 kullanıyodum artık 8 aylık oldu diye aptamil 3 e gectim ondan şüpheleniyorum acaba omu yaptı diye.

Benim oğlumun yüzündede kum gibi minik minik sivilceler var bazı bölkelerde kızarık ama sadece yüzünde birazcıkda göbeğinde var o ufak sivilcelerden neden oluyo acabaya.

Ben kavanoz mamasıda verıyorum ara ara ama ondan olduğunu sanmıyorum bayadır verıyorum cünkü bu yeni başlayan bişey.

hangi kavanoz maması.süt içeriği var mı?süt alerjisi olabilir.içindeki herhangi bir besine alerjisi olabilir.yada sadece isilik olabilir.nemli kalmıştır o bölgeler.

benımkınde de yumurtanın sarısından oldu doktora goturdum ılac verdı... sen yıne doktora bır gotur...

Sağol canım.doktora götürücem..düne göre kırmızılıkların rengi iyice açıldı,dünden beri sadece emziriyorum..

ya aynı durum 2 gündür bizdede var. Bende 4. aydan beri aptamil 2 kullanıyodum artık 8 aylık oldu diye aptamil 3 e gectim ondan şüpheleniyorum acaba omu yaptı diye.

Benim oğlumun yüzündede kum gibi minik minik sivilceler var bazı bölkelerde kızarık ama sadece yüzünde birazcıkda göbeğinde var o ufak sivilcelerden neden oluyo acabaya.

Ben kavanoz mamasıda verıyorum ara ara ama ondan olduğunu sanmıyorum bayadır verıyorum cünkü bu yeni başlayan bişey.

Benimde yeni kullandığım bir tek kavanoz mamaları oldu,o yüzden şüpheleniyorum..kafasında ve gövde bölümünde oldu bizim..şu an hafifledi..

canım bızdede oldu ama alnında bırde boynunda mınık mınık degılde bıraz buyuk bır kac tane kızarıklık bızde tedırgın olduk ctesı dra goturduk alerjı dedı ama alerjı cok kapsamlı neye oldugunu bılemeyız dedı şurup verdı ben farklı bırsey vermedım bu aralar hep aynı yedııyorum ama anlamadım neden oldu dıye

Bizde götürücez doktora..ama telefonda yüksek ihtimalle alerjidir dedi..allah beterinden korusun yavrularımızı..

buarada gecmiş olsun sızede
bende yarın goturucem dr. randevu aldım.
mamayıda aptamil2 aldım ona devam edıyorum tekrar bakalım gececekmı

canım geçmiş olsun.büyük ihtimalle alerjidir,doktor ne dedi bizi de haberdar et olur mu..

Alerjiymiş kızlar..zaten doktora gittiğimizde neredeyse geçmişti..birkaç gündür yedirdiklerimi tek tek deniycem,neyin alerji yaptığını bulmak için:)

X