Bebeğin küçük görünmesi 😐

bozkurttt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
15
6
34
Merhaba hanımlar,
Pazartesi günü kontrolüm vardı, bebeğin gelişimi bugüne kadar çok iyiyken,bebek 34-35 haftalık göründü usgde.
Oysa 36 haftalık hamileyim Dr bir sürü tahlil yaptı belki yatışını yapar, doğumunu başlatırız dedi,persembe günü için randevu verdi..
Başına böyle birşey gelen var mı?bu arada bebeğin kilosu 2400 çıktı baya küçük dedi😔

Merhaba hanımlar,
Pazartesi günü kontrolüm vardı, bebeğin gelişimi bugüne kadar çok iyiyken,bebek 34-35 haftalık göründü usgde.
Oysa 36 haftalık hamileyim Dr bir sürü tahlil yaptı belki yatışını yapar, doğumunu başlatırız dedi,persembe günü için randevu verdi..
Başına böyle birşey gelen var mı?bu arada bebeğin kilosu 2400 çıktı baya küçük dedi😔
Normal yenidoğan kilosu 3 kilo civarında iken nasıl küçük demiş ki ben garipsedim şuan.

Kilosu belki 1 hafta geridedir en fazla. Kilo yapan yiyecekler ye inşallah faydası olur doğum yapmana gerek olacak bişey olmaz. Zamanında doğsun

Kilosu belki 1 hafta geridedir en fazla. Kilo yapan yiyecekler ye inşallah faydası olur doğum yapmana gerek olacak bişey olmaz. Zamanında doğsun
Hergün yumurta,hurma,maden suyu,muz, kuruyemiş yiyorum ve normal yemekleri inşallah faydası olur

Banada kendi doktorum 2 hafta geriden geliyor dedi, hastane gayet iyi sorun yok dedi.. O aletler 100% doğru ölçmüyor, kilosu düşük gelmedi banada, telaş etmeyin diğer her şeyi sağlıklıysa ❤️

X