Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saçta uzun süre kalacak güzel koku

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ya ben elidor bakım serisini kullanıyorum.saç tipim normal. yağlı değil hatta biraz kuru bi saç yapım var.önceden şampuanım uzun sire saçımad kalırdı.şimdi ise ancak banyo yaptığım gün güzel kokuyo.o koku hemen gidiyo saçımdan.ya sorun şampuanda mı bilmiyorum.sık banyo yapıyorum ama çok güzel koksun istiyorum.hemen gidiyo kokuuu:enbuyukkk:

benim de hep istediğim 1 gün dayanan koku değil ama sonuçta dışarı çıkınca saçtaki bütün koku gidiyor, egzos kokusu, sigara, toz, duman vs. koku falan kalmıyor.

Gliss'in bir tane boyalı saçlar için var, o çok güzel kokuyor, karamel gibi tatlı kokuyor, aynı zamanda da ışıltı veriyor. Fiyatı 13 ytl'ye yakın.

Bunun dışında bir yöntem buldum kendim, şampuan ve saç kremin güzel kokuyorsa sorun yok, bir de,

- Gül yağı veya menekşe yağı alacaksın.

- Şampuanının içine bir kapak, durulanan saç kremine yarım kapak kadar, durulanmayan saç kremine de koyacaksın. (mesela benimki Gliss'in sıvı saç kremi, onun içine hem gül yağı, hem de gül suyu kattım)

- Saçlarını kuruladıktan sonra da gül yağı veya menekşe yağından saç uçlarına biraz sürebilirsin.

- Ayrıca kullandığın saç fırçasını, düzenli olarak şampuanın ile yıka (haftada bir yeterli olur). Yıkadıktan sonra veya saçını taramadan önce ona da gül yağı veya menekşe yağı sür. Saç fırçan tahta ise daha iyi olur elbet.

Ne uygularsan uygula , dışarı çık, akşam eve gel, saçını kokla gene koku gitmiş oluyor her halükarda :)

avon un durulanmayan saç kremi var ondan kullanırsan gün boyu güzel kokuyor hemde çok kolay taranıyor. dene istersen. elidor bakım serisini bende kullandım fakat saçım kıvırcık olduğu için faydasını pek görmedim.

ya ben bir türlü bulamıyorum avonun durulanmayan saç kremini tam olarak yazarmısın marka fiyat çok büyük iyilik yapmış olacaksın bana

bu trafik, kalabalık, sigara, ev işi , şimdi hvalar soğumaya başladı bazı bölgelerde bacalardan tüten duman, saç ta koku mu bırakır hiç, bırak kokuyu ben sabah duş alıp çıkmama rağmen saçlarım akşama kirlenmiş ve sönmüş oluyor..En iyisi sen yanına boş bir parfüm şişesine bir arkadaşın dediği gibi gül ya da menekşe esansı doldur, saatte bir sık saçlarınasengözlerimebaksanab

AVON Advance Techniques Quick Touch bu ayki katalogtaki fiyatı 7.80ytl istersen online katoktan bakabilirsin cnm.

ben herzamn şöyle bır yol denerım saclarıma parfum sıkarım adım attıkca kokusu nyayılır veeeee yastıgıma parfum sıkarımm mıs gıbı uyurum.ozon tabakasını ben delıyom galba:):):):)

ben herzamn şöyle bır yol denerım saclarıma parfum sıkarım adım attıkca kokusu nyayılır veeeee yastıgıma parfum sıkarımm mıs gıbı uyurum.ozon tabakasını ben delıyom galba:):):):)

valla canım sende benim gibisin.bende yatmadan önce parfüm sıkarım.nedense o parfümü sıkmak beni rahatlatır.acaba benim gibi var mı demiştim,sende benim gibiymişsin canım.yastığa ,çarşafa,üzerime bolca sıkarımmm:lepi:

bazı arkadaşlar parfüm sıkarım demiş ben hayatta yatak odamda parfüm sıkmam midem kalkar, sevdiğim koku olsa bile bide nefes alamam...

bende banyo yaptığım gün saçımı toplarım,eve geldiğimde açarım bolbo lkoklarım
çünkü ne yapsam kokusu gidiyor

v Mis kokulu saçlar
Bir cam şişeyi suyla doldurun. İçine birkaç damla en sevdiğiniz aroma yağından damlatın. Suyu, kuru saçlarınızın üzerine dökün. Saçlarınız mis gibi kokması için, Hindistanlı kadınların sıkça kullandıkları gül ya da lavanta yağını öneriyoruz.

(alıntıdır ama nerden alıp da saklamışım bu bilgiyi onu hatırlamıyom a.s )

X