Ekmekler Pideler Bayat ekmekten Börek yapımı(resimli)

süper yaaaaa..rejime başlıycam diyorum ama bu tarifler varken imkansız:)

hayır canım hiç akmıyor sabah da yaptım tavaya koyuyorum kapağını kapatıp altını kısıyorum altı kızarınca ters çevirip diğer tarafını kızartıyorum (malum bu aralar elektrik faturası çok yüklü geldiği için fırını çok kullanmamaya özen gösteriyorum)

wow bayildim ellerine emegine saglik bayat ekmekleride degerlendirmek icin süper bir fikir gerci biz kizimla göldeki ördeklerimize atiyoruz :) ama denicem insallahhhh

hayır canım hiç akmıyor sabah da yaptım tavaya koyuyorum kapağını kapatıp altını kısıyorum altı kızarınca ters çevirip diğer tarafını kızartıyorum (malum bu aralar elektrik faturası çok yüklü geldiği için fırını çok kullanmamaya özen gösteriyorum)

Tavada yapılabileceğini hiç düşünmemişim, denemek lazım.CADIARZU

Bence de bayat ekmekleri degerlendirmek icin cok iyi bir fikir.Ellerine saglik a.s.

Yapan herkesin ellerine sağlık şimdi ramazan ayındayız biriken ekmeklerimizi değerlendirmenin tam zamanı dimi beğenmenize çok sevindim kızlara.s.

Afiyet olsun deneyen tüm arkadaşlara basit lezzetli hemde tasarruf için ideal bir tarif:21:

tarifini gördüm ana fikir senden oldu.kendimce bazı değişiklikler yaptım damak tadımıza göre ama sonuç mükemmel oldu......

eşim kızım bayıldı..hem pıratik hemde kalan ekmekler için harika bi tarif...:KK56::KK56::KK56:

X