Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Koparak dklen sa uzarm?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Caulfield-

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
8.769
1.120
kızlar koparak dokulmeye neden olan kırıklar sac uzamasına engel olur mu ? Her ne kadar düzenli kırıklarımı aldırsamda ,ıkı haftaya kalmaz gene kırık oluşuyor.

Son düzenleme:
cnm ben bebe yağı kullanıyorum ve hiç kırık olmuyor. saç uçlarına uygula. 1 yıldır kestirmiyorum saçımı

saç kökten uzadığı için kırıkların uzamaya etkisi olacağını düşünmüyorum,,bu benim fikrim,gerçek çok daha farklı olabilir :-)

canım evet saçların aşırı kırıksa uzamaz ben 2 yıldır saçımı hiç kestirmedim ya inanırmısın resimlere bakıyorum aynı boyda hiç uzamammış uzuo evet ama kopuo hep aynı boyda kalıo yakın arkadaşımın saçı kütmüş ya 2 yıl önce birlikde resmimiz var şimdi beni bile geçdi o devamlı kestirirdi kırıklaırnı 2cm fln...bugün bende baya kestirdim hepsinii aldırdım

saçımda 9-10 aydır kırık var çok uzundu 2 kere kestirdim hala hafif var. .kırık yokken çok hızlı uzardı :/ sizce uzar mı? tkrar kestireyim mi?:sinifsinif::sm_confused:

evet kırık saç uzamaz. uzasada uclarından koptugu icin kısa görünürrbendede aynı sorun varr maleseff :KK14:

X