Düşük gebelik ve cin3 leep sonrası hamilelik sürecim ve belirtilerim hk

Canım bi kere oldum iki kutu ahcc kullandim daha sonra zaten dış gebelik geçirdim için doktor ilacı kes dedi ikinci doz aşımıda olamadım hpv tedavim yarıda kaldi yani anliycan bakalım haziranda kontorolum var smar testi vericem inşallah temiz gelir🥺
Gebelik düşündüğün için değil mi sürecin yarım kalma sebebi ? Aşılarını tamamlasaydin süper olurdu. Benimde Haziran'da kontrolüm var inşallah güzel sonuçlar olsun 🙏🏼
Ahcc nasıl kullandın ?

Gebelik düşündüğün için değil mi sürecin yarım kalma sebebi ? Aşılarını tamamlasaydin süper olurdu. Benimde Haziran'da kontrolüm var inşallah güzel sonuçlar olsun 🙏🏼
Ahcc nasıl kullandın ?
Evet canım eşim işte kafamı karıştırdı bende istiyordum doğrusu leep islemimden tam iki ay sonra hamile kaldım sevindim hatta ama fazla uzun sürmedi aylarca zaten dış gebelikle uğraştım aynen hpv tedavim yarıda kaldı bir kere aşı oldum iki üç kutu ahcc kullandım günde 6 tane ama ahcc yan etkileri çok oldu bende zaten dış gebelik olunca mecbur bıraktım şimdi bagisiklimi güçlendirmek için pekmez kefir çörek ğibi şeyler kullanıyorum ne kadar yeterli olur bakalım haziranda kontörlum var inşallah Hayırlı sonuçlar alırız

Evet canım eşim işte kafamı karıştırdı bende istiyordum doğrusu leep islemimden tam iki ay sonra hamile kaldım sevindim hatta ama fazla uzun sürmedi aylarca zaten dış gebelikle uğraştım aynen hpv tedavim yarıda kaldı bir kere aşı oldum iki üç kutu ahcc kullandım günde 6 tane ama ahcc yan etkileri çok oldu bende zaten dış gebelik olunca mecbur bıraktım şimdi bagisiklimi güçlendirmek için pekmez kefir çörek ğibi şeyler kullanıyorum ne kadar yeterli olur bakalım haziranda kontörlum var inşallah Hayırlı sonuçlar alırız
İnşallah güzel sonuçlar olsun hepimiz için 🙏🏼

Çok ama çok sevindim inanın🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Peki neden sezaryen siz mi tercih ettiğiniz için ? virüs tehlikesine karşın sezaryen önermişti doktorunuz diye hatırlıyorum .
Bebek iri 40 haftayı tamamlarsak 4 kilonun üstüne çıkıcak ilk doğumdada 15 dikişim vardı o yüzden biraz korktum sezeryan tercih ettim canım 😅

X