Doğal Saç Bakım Kürleri KOZMETİK VE DOĞAL SAÇ BAKIM MASKELERİ Tarifleri ve Tavsiyeleri

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
benim sormak istediğim bişey var.şimdi bu bakım yağlarını gece saçımı sürüp sabah yıkıyordum.ama yumurta falan ekleyince de öyle yapsam bir yan etkisini görürmüyüm acaba?
burda hep 1 saat falan demiş. ama o yağların arkasında da 2 saat yazıyordu hep.

slm ben yeNiyim ama uzun zamandır bu konuLarı takip ediorum bi kaç aya kadar benimde saçLarım çok dökülüodu müthiş kepek yağlanma flnn bir sürü sorunum wardı çok fazla kişiye tanıştım çok şey okudum ve çok kafam karıştı en sonunda aktar bi abladan yarım aldım bana forumda geçen tavsiye ettiginiz yağların hepsinin içinde bulunduğu bir karışım verdi we sadece bununla olmaz içten de desteqle dedi vitavim we onu kullandım saç dökülme sorunum geçti kepeklerede duştan sonra soguk suyla yıkamak çok iyi gelio ama ben üşengeçlikten yapmıorum o bahsettigim şeyin üstünde lokman aktar yasıoo içinde badem yağı portakal yağı kekik yağı jojoba yağı çam terebentin sarımsak yağı çörek otu yağı papatya yağı fln fln daha bir sürü şey war lülülülülülü tavsiye ediorummnaniknanik

Saçlarınızda doğal renk efektleri

1/2 fincan pancar suyu
1/2 fincan havuç suyu

Malzemeleri karıştırarak nemli saçın üzerine uygulayın. 1 saat güneşte oturduktan sonra yıkanın. Saçlarınızda kırmızı tonlarında doğal efektler elde edeceksiniz.

kaynak:pembeayna.com

Ben ilk defa badem yağı kullandım bonyodan sonra saçlarıma sürdüm ve bir süre sonra duruladım ama saçlarımda yağ kaldı yinede acaba badem yağını sürdükten sonra tekrar saçlarımı yıkasam yağın etkisini azaltırmı ???

Evde saçlarınıza saç maskesi uygulamak istiyorsunuz ama yok. Ne yapacaksınız? İnce bir tabaka Nivea kremi saçlarınıza hafifçe yedirin Baş derisine ve saç köklerine kadar değil elbette… Ve birkaç saat boyunca ya da tüm bir gece etkisini göstermesini bekleyin. Daha sonra bebe şampuanıyla iyice yıkayın ve sıcak suyla durulayın veya en pratiği badem yağı, susam yağı ve zeytinyağından elde edilen bir karışımı saçınızda 3 saat bekletin. Daha sonra saçınızı iyice yıkayın NOT:KK70:enenmemiştir

Ben ilk defa badem yağı kullandım bonyodan sonra saçlarıma sürdüm ve bir süre sonra duruladım ama saçlarımda yağ kaldı yinede acaba badem yağını sürdükten sonra tekrar saçlarımı yıkasam yağın etkisini azaltırmı ???

selam arkadasım yagı banyo yapmadan önce sür beklet sonra yıka şampuanla sadece duru suyla arıtamassın . kız bitlenirsin mazallahhh:))) şaka tabiki ama ben aylardır öyle yapıyorum cokta memnunum. banyo öncesi sürüp bekletebildigim kadar uzun süre bekleyip sacımı 2 kez şampuanlayıp kremileyip cıkıyorum. sende öyle yap yoksa yaglı saclarla gezersinn

benim sormak istediğim bişey var.şimdi bu bakım yağlarını gece saçımı sürüp sabah yıkıyordum.ama yumurta falan ekleyince de öyle yapsam bir yan etkisini görürmüyüm acaba?
burda hep 1 saat falan demiş. ama o yağların arkasında da 2 saat yazıyordu hep.

canım bikac haftadır bende yumurta ekliyorum ama bişey farkettim yumurtayı uçlara sürünce sertlestırdı saclarımı. ben azbi yag karısımıyla bir yumurtanın sarısını karıatırıp sadece diplere sürüyorum önce sonra uclara sadece yag karısımı sürüp 1 saat kadar ekliyorum. cünki yumurtalı maskeyi cok bekletmek sertlik yapıyo bicok kez deneyip gördüm. ama yagları yumurtasız sürersem enaz 3 saat bekliyorum. sac kurutma makinesıyle ısıda veriyorum daha iyi oluyo. öncesinde de boılca suyla durulayıp yagı iyice akıttıktan sonra şampuanlıyorum . böylesini tavsiye ederim inş. memnun kalırsın

Bende ayda 1 kere uyguladım saç maskem var.Ender Saraç ın kitabında görmüştüm.
1 tatlı kaşığı susamyağı
1 tatlı kaşığı tatlı bademyağı
½ tatlı kaşığı hintyağı
2 ampul Bepanten
2 ampul E vitamini

Hepsini karıştırıyorum saçta2 saat bekletip yıkıyorum.

arkadaşlar tarif verirken kaç günde bir yapılacağını ve ölçülerinide yazarsanız sevinirim benim saçlarım kuru dökülüyo ve geç uzuyo bana garantili güzel bir tarif verirseniz çok dua ederim size şimdiden teşekkürler

bende yagları kullandım bi süre ama sıkıldım sonunda cnkü saclarım snelerdir aynı boyda uzuo ama uclarından kopuyo sürekli ince telli oldugu için :KK43:(( kızlar peki önerebileceginz kesin garantili satın alabilecegimiz kozmetik yada yapımı kolay etkisi kısa süreli bi maske var mı ?

yada herhangi bi kür,yağ ekspress onarıp hızlı bi şekilde uzatıcak bi yöntem ? :KK43:

kızlar walla ben bugün şöyle bişey yaptım tüm tariflerdeki şeylerin hepsini karıştırıp sürdüm kafama :))) zeytinyağı bal elma sirkesi yumurta sarımsak.yarım saat beklettim saçım keçe gibi oldu :)

not: şaka tabi yıkayınca geçti ama koku çıkmıyooo :KK43:

kızlar walla ben bugün şöyle bişey yaptım tüm tariflerdeki şeylerin hepsini karıştırıp sürdüm kafama :))) zeytinyağı bal elma sirkesi yumurta sarımsak.yarım saat beklettim saçım keçe gibi oldu :)

not: şaka tabi yıkayınca geçti ama koku çıkmıyooo :KK43:

ahahaha çok güldüm yahu sırnaşık şey

kizlar simdi size bisi sorcam:

bebe yagi badem yagi gliserin evigen dodex ampul alip karistirdim parfum sisesine koydum sacima skyorum.

saclarim kalin telli boyali cok kuru ve cansiz sizce icersine daha ne katmam lazim?

bayadir sampuanima da bu ampullerden katmistim faydasi oldu acikcasi simdi daha iyi durumdalar artik saclarim hem hizli da uzamaya basladilar ama bana yeterli gelmiyor daha ne yapabilirim?

zzeytinyagi felan demeyin lutfen o benim sacimi cok yipratti :/

merhaba kıslar saç için klorane die bi sprey war elimde ama ne işe yaradığını nasıl kullanıldığını bilmiorum tam olarak .bide dün röfle yaptırdım kuaförüm saçlarıma bakım yapmamı söledi .sürdüm yağları sonracığıma yıkadım ama koku geçmio.keçe gibi olduu .nerden yaptırdım şu röflei yaaa

arkadaslar sizde farkettiniz mi bilmem ama yada bana öyle geliyo . bu yag bakımı sactaki boyanın akmasını saglıyo. röfle uzerinı boyattım ama yag bakımları aktırdı boyamı röfleler cok cabuk cıktı. bana mı öyle geliyo size sorayım dedim

arkadaslar sizde farkettiniz mi bilmem ama yada bana öyle geliyo . bu yag bakımı sactaki boyanın akmasını saglıyo. röfle uzerinı boyattım ama yag bakımları aktırdı boyamı röfleler cok cabuk cıktı. bana mı öyle geliyo size sorayım dedim

sanki benim röflenin rengini açtı canım ya .ama çok pis kokuo kolay kolay geçmio saçtan . . . :nazar:

sanki benim röflenin rengini açtı canım ya .ama çok pis kokuo kolay kolay geçmio saçtan . . . :nazar:

kokusu için glıss in sacların kolay taranması için bi spreyi var kokusu cok güzel ondan sıkıyorum . kamufle edıyo dene istersen hem saclarıda güzel yapıyo .

X